Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

LIEBHERR 2013 World Table Tennis Championships,13 May 2013 - 20 May 2013, Paris

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Comentariu


    • Se pare ca ma long are un culoar mai usor decat zhang jike si xu xin ; a fost la timpul potrivit pe locul potrivit si are oarecum garantat locul in finala ;nu cred ca wang hao ii va putea pune probleme cum i-ar pune unul din ceilalati 2..

      Comentariu


      • Sa vedem, aici totul este posibil!!
        Blade - Timo Boll ZLF - OFF
        FH - Xiom Sigma II Pro
        BH- Xiom Sigma II Pro

        Comentariu


        • zhang zike este in finala desi in ultimul timp xiu xin l-a batut pe unde la prins!s-a mobilizat destul de bn zike!presimit ca va fi o finala cu ma long!nu-l vad pe wang hao capabil sa il invinga pe ma long,dar totul este posibil!
          tb alc t05/t05 fx

          Comentariu


          • ora la finala masculina va rog
            Butterfly Viscaria fl
            Butterfly tenergy05

            Comentariu


            • 16:30

              Comentariu


              • Postat în original de nduviscaria Vezi post
                zhang zike este in finala desi in ultimul timp xiu xin l-a batut pe unde la prins!s-a mobilizat destul de bn zike!presimit ca va fi o finala cu ma long!nu-l vad pe wang hao capabil sa il invinga pe ma long,dar totul este posibil!

                Nu stiu ce intelegi tu prin a te mobiliza !!! Poate ai vrut sa zici ca s-a distrat,dar sincer imi pare rau de Xu Xin...........

                Comentariu


                • Postat în original de ticu sorin Vezi post
                  Nu stiu ce intelegi tu prin a te mobiliza !!! Poate ai vrut sa zici ca s-a distrat,dar sincer imi pare rau de Xu Xin...........
                  vreau sa zic ca se vede diferenta intre un zike cae joca intr-un pro tour si altul care joaca la competitii majore!de exemplu la londra si acum la mondiale a fost magnific!NU A MISCAT XIU XIN!
                  tb alc t05/t05 fx

                  Comentariu


                  • Am mai zis si acum cateva luni cand abandona cu Yan An (care oricum il cam batea) ca Zhang Jike este un zapacit, adica un imprevizibil, dar care de regula face meciuri mari la competitiile cele mai importante. Asta e ZJ. Poate juca bine dar poate juca si foarte prost. De aia imi este simpatic. Sa vedem ce va face in fata unui Ma Long care ca de obicei este imperial. Abia astept!
                    Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                    Comentariu


                    • castigatorul meciului Xu xin - Zhang Jike se stia dinainte de inceperea meciului...pt cei care cunosc cat de cat fenomenul de tenis de masă si cunosc si POLITICA CHINEZA stiu despre ce vorbesc ... plus ca s-a vazut destul de evident jocul lipsit de motivatie al lui xu xin...
                      daca zhang jike castiga si finala nu mai exista nici un dubiu ...se incearca egalarea performantei celui care a fost Zhuang Zedong...
                      Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                      Comentariu


                      • Postat în original de Alex.C Vezi post
                        castigatorul meciului Xu xin - Zhang Jike se stia dinainte de inceperea meciului...pt cei care cunosc cat de cat fenomenul de tenis de masă si cunosc si POLITICA CHINEZA stiu despre ce vorbesc ... plus ca s-a vazut destul de evident jocul lipsit de motivatie al lui xu xin...

                        daca zhang jike castiga si finala nu mai exista nici un dubiu ...se incearca egalarea performantei celui care a fost Zhuang Zedong...

                        Ce gluma buna.................la nivelul asta cedezi finala...............chiar gluma!!!! Cum am mai spuso peaici Jike ,stie sa puna puctu-l pe i cand trebuie.

                        Comentariu


                        • Va fi razboi in declaratii astazi intre sustinatorii celor doi titani,Z.Jike si MaLong
                          Lemn:Butterfly Liu Shiwen
                          FH: Tenergy 05
                          BH: Dignics 05

                          Comentariu


                          • Postat în original de Alex.C Vezi post
                            castigatorul meciului Xu xin - Zhang Jike se stia dinainte de inceperea meciului...pt cei care cunosc cat de cat fenomenul de tenis de masă si cunosc si POLITICA CHINEZA stiu despre ce vorbesc ... plus ca s-a vazut destul de evident jocul lipsit de motivatie al lui xu xin...
                            daca zhang jike castiga si finala nu mai exista nici un dubiu ...se incearca egalarea performantei celui care a fost Zhuang Zedong...
                            mi se pare ceva inadmisibil!un campionat mondial e o ocazie unica!nu cred in varianta unor ,,zaruri deja aruncate,,sa fim seriosi domnilor!
                            tb alc t05/t05 fx

                            Comentariu


                            • Pare plauzibila si varianta "partidului", acum uitandu-ma la semifinala dintre Hao si Ma Long.

                              Comentariu


                              • Postat în original de ticu sorin Vezi post
                                Ce gluma buna.................la nivelul asta cedezi finala...............chiar gluma!!!! Cum am mai spuso peaici Jike ,stie sa puna puctu-l pe i cand trebuie.
                                cred ca imi da de gandit dupa cum joaca ma long!
                                tb alc t05/t05 fx

                                Comentariu


                                • Dan Tigau a vazut la tv un interviu in care se vorbea despre egalarea recordului lui Zhuang Zedong!
                                  Sa vedem maine ce se intampla...
                                  - - - Actualizat - - -
                                  Ma Long ar fi putut sa il incurce pe Jike, Hao este sub Jike la acest moment.
                                  Mi-ar placea sa castige Wang Hao maine, dar daca ar fi sa mizez pe cineva, as miza pe Jike.

                                  Comentariu


                                  • Nu stiu de unde le scoateti pe bune.Voi va uitati la patida Hao Ma Long !!!Sau va utati la alt meci
                                    Uitativa putin la tehnica lui Hao si dupaia scoateti aberati pe aici.Tot o spun pe aici si o repet ca Ma Long inafara de a da tare cu forhendu-l n-are nimic si mai are o problema,psihicul la care sta foarete prost..........

                                    Comentariu


                                    • Foarte slab la psihic Ma Long. Daca nu pica psihic astazi, pica maine cu ZJ. Acum finala va fi foarte interesanta. Whang Hao e la forma maxima si are un psihic beton! Totusi cred ca va castiga ZJ. Vom vedea.
                                      Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                                      Comentariu


                                      • Pacat , Ma Long era unul dintre putini care ii puteau face fata lui ZJK la acest moment .
                                        GEWO TABLE TENNIS

                                        Comentariu


                                        • cei mai in forma jucatori ai momentului ...xu xin si ma long ...pierd in semifinale ...in urma unor jocuri cu f multe greseli pe care deobicei nu le fac. PROBABIL CA E PRESIUNEA CAMPIONATULUI MONDIAL LA MIJLOC ! HAHA ! )
                                          teoria mea ramane in picioare....
                                          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                          Comentariu


                                          • Finala va fi transmisa si pe Eurosport-2 ,ora 16:30
                                            Postat în original de vrg Vezi post
                                            ora la finala masculina va rog
                                            - - - Actualizat - - -

                                            - - - Actualizat - - -
                                            Lovitura zilei
                                            http://www.youtube.com/watch?v=_oHrjTb0j_I#!
                                            - - - Actualizat - - -

                                            Comentariu


                                            • asta este china comunista domnilor!ii dau dreptate lui alex c era prea de tot ma long l-a batut pe wang hao de fiecare data!xiu xin il rupe pe zike in triade si in superliga si totusi finala este tot aia de acum 2 ani!ce forma de zile mari au aratat zike si wang hao!pacat!rusine!rusine si iar rusine!ma long a jucat ca joo see hyuk!RUSINE!SINCER NICI NU O SA URMARESC O FINALA MASLUITA!pacat ca am urmarit un mondial dominat de niste chinezi care fac blaturi!mi-as fi dorit sa fie timo boll in semifinale!
                                              tb alc t05/t05 fx

                                              Comentariu


                                              • Trei observatii as mai face:
                                                1. Whang Hao l-a invins foarte frumos pe Yan An in sferturi, cel pe care Ma Long se intrebuinta enorm sa il bata la ultimul lor meci (sa nu zic chiar ca fost un pic si norocos). Deci Hao chiar e in forma buna. (exceptand faptul ca e posibil ca si acel meci sa fi fost masluit de Partid !?)
                                                2. Probemele de concetrare ale lui Ma Long la turnee importante deja sunt notorii, deci caderea de astazi e in nota lui normala
                                                2. E adevarat ca Xu Xin il tot bate pe ZJ in trialele Chinei sau pe la turnee mai mici, dar nu cred ca are nici o victorie asupra lui la turnee importante (olimpice, modiale).
                                                Deci pana la urma cred ca nr 1 si 2 modial chiar atat au putut astazi si nu cred ca a decis Partidul Comunist Chinez cine joaca finala.parerea mea... Facem prea multe scenarii, ma doare capul deja...
                                                Ultima editare de CornelTT; 19.mai.2013, 23:36.
                                                Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                                                Comentariu


                                                • Asteptam sa apara un european sa le strice socotelile....ma long dadea si autografe la final...daca ar fi pierdut pe bune nu cred ca i ar mai fi ars de public
                                                  Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
                                                  TIMO BOLL ALC
                                                  tenergy 05

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de CornelTT Vezi post
                                                    Trei observatii as mai face:
                                                    1. Whang Hao l-a invins foarte frumos pe Yan An in sferturi, cel pe care Ma Long se intrebuinta enorm sa il bata la ultimul lor meci (sa nu zic chiar ca fost un pic si norocos). Deci Hao chiar e in forma buna. (exceptand faptul ca e posibil ca si acel meci sa fi fost masluit de Partid !?)
                                                    2. Probemele de concetrare ale lui Ma Long la turnee importante deja sunt notorii, deci caderea de astazi e in nota lui normala
                                                    2. E adevarat ca Xu Xin il tot bate pe ZJ in trialele Chinei sau pe la turnee mai mici, dar nu cred ca are nici o victorie asupra lui la turnee importante (olimpice, modiale).
                                                    Deci pana la urma cred ca nr 1 si 2 modial chiar atat au putut astazi si nu cred ca a decis Partidul Comunist Chinez cine joaca finala.parerea mea... Facem prea multe scenarii, ma doare capul deja...
                                                    yan an l-a batut pe wang hao in ultima vreme destul de rau!inca o data RUSINE!
                                                    tb alc t05/t05 fx

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X