Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

campioane europene la veterani -Bremen 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • campioane europene la veterani -Bremen 2013

    Frumoasele noastre ,Mariana si Marina (Gaftea si Vintila )-campioane europene la veterani -Bremen 2013 la categoria dublu femei -peste 50 ani -felicitari -sa spunem ca ,dupa stiinta mea ,este primul titlu european pentru ROMANIA -APLAUZEEEE!

  • #2
    A mai castigat si Andreas FEJER-KONNERT (fost campion national) la dublu, peste 40 de ani.

    Comentariu


    • #3
      http://www.youtube.com/user/talkwithme13/videos

      Comentariu


      • #4
        Da ,dar in calitate de cetatean german...in plus Mariana Gaftea are bronz si la individual!!!

        Comentariu


        • #5
          Un link va rog cu meciurile, ca am tot cautat prin lista la care m-a dus link-ul dl Teodorus si nu am gasit nimic

          Comentariu


          • #6

            Deocamdata la fete nu au fost postate.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Teodorus Vezi post

              Deocamdata la fete nu au fost postate.
              VA SALUTA SI VA IMBRATISEAZA CU DRAG SI BUCURIE PENTRU FRUMOSUL REZULTAT AL DUMNEAVOASTRA FOST COLEG DE CLUB MARCU VASILE .Ma bucur foarte tare pentru voi stimate doamne ,in primul rand ptr. rezultat si in al doilea rand ca v-am vazut(daca nu live macar in poza).Va astept la clubul de tenis de masă din Vatra Dornei care cu onoare il conduc(telefon 0756258169).
              Blade . PHOTINO
              Fh. Tibhar ev. Mx-p
              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                Un link va rog cu meciurile, ca am tot cautat prin lista la care m-a dus link-ul dl Teodorus si nu am gasit nimic
                Ceva update, sau nu sunt sanse sa fie urcate/gasite si meciurile fetelor?

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X