Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Timo boll spirit fluture negru 89g, FL

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Timo boll spirit fluture negru 89g, FL

    Se vinde Timo Boll Spirit, mâner FL, greutate 89, fishscale. Este în stare foarte bună, nu a fost lovit sau reparat. Lemnul este din 2001/2002, are cutia originală.
    Preț 2500 lei.
    Contact: mesaj scris pe whatsapp: 0750101024

    Trimis de pe al meu SM-S918B folosind Tapatalk
    Ultima editare de Kralizec; 26.mar.2024, 11:02.

  • #2

    Interesant lemnul… 😊 Este același scos la vânzare pe Butterfly Blade Collectors la 290 EUR? Așa pare… Până și pozele sunt descărcate de acolo. Puteți pune niște poze făcute de dumneavoastră măcar? 😊 Să fim convinși că acum lemnul este în posesia dumneavoastră. Despre diferența de preț nu comentez… Este dreptul dumneavoastră să cereți cât doriți și al cumpărătorului să accepte oferta.
    R45 / Andro Ligna CI Off / R47
    "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de BogdanZLC Vezi post
      Se vinde Timo Boll Spirit, mâner FL, greutate 89, fishscale. Este în stare foarte bună, nu a fost lovit sau reparat. Lemnul este din 2001/2002, are cutia originală.
      Preț 2500 lei.
      Contact: mesaj scris pe whatsapp: 0750101024

      Trimis de pe al meu SM-S918B folosind Tapatalk
      Salut,cred ca este ceva gresit la pret....mai mult decat un Cresail de colectie?

      Comentariu


      • #4
        Nu strica mai multa documentare înainte de a pune un produs la vânzare și a cere un preț destul de mare .Lemnul dvs este seria G an fabricație 2006.este primul an în care Butterfly a început sa pună serii la lemne!spor la vânzare!

        Trimis de pe al meu SM-A346B folosind Tapatalk

        tb alc t05/t05 fx

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post

          Salut,cred ca este ceva gresit la pret....mai mult decat un Cresail de colectie?
          Cresail nu il mai gasiti nici cu 1000 de euro.
          blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de gpopescu Vezi post

            Cresail nu il mai gasiti nici cu 1000 de euro.
            Sunt acum cateva pe eBay, unul chiar foarte frumos la un pret de 600 EUR.
            R45 / Andro Ligna CI Off / R47
            "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de nduviscaria Vezi post
              Nu strica mai multa documentare înainte de a pune un produs la vânzare și a cere un preț destul de mare .Lemnul dvs este seria G an fabricație 2006.este primul an în care Butterfly a început sa pună serii la lemne!spor la vânzare!

              Trimis de pe al meu SM-A346B folosind Tapatalk
              Domnul BogdanZLC cred ca incearca sa faca ceva bisnita pe aici. Lemnul Timo Boll a fost postat acum cateva zile pe Butterfly Blade Collectors de un domn Sam Sala Bim la un pret de 290 EUR si mentioneaza ca lemnul este an fabricatie 2006 (aveti dovala in postul#2). Colegul nostru din Amatur a descarcat pozele de acolo si le-a incarcat aici. Probabil a cumparat lemnul, care acum este pe drum si incearca sa-l vanda repede la un pret aproape dublu. Nu putem sa-i uram decat spor la vanzare!
              R45 / Andro Ligna CI Off / R47
              "My goal is not to be better than anyone else, but to be better than I used to be."

              Comentariu


              • #8
                Fiecare pune ce pret vrea la lemnele lui, eu iti doresc spor la vanzare, am cumparat un lemn de la dl Marian Irimia spirit fara serie fluture negru, arata mult mai bine decat acesta era nou nout nu cred ca exista in europa asa ceva si a fost mult mai ieftin decat acest lemn, dar cum am spus, fiecare pune cat vrea!
                Lemn Michael Maze ALC
                Forehand Dignics 09c
                Backhand: Tenergy 19

                Comentariu


                • #9
                  Frumos lemnul…

                  Comentariu


                  • #10
                    Având în vedere că nu prea se bate lumea pe el în acest moment, se retrage de la vânzare!

                    Trimis de pe al meu SM-S918B folosind Tapatalk

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X