Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Robot tenis de masa - Donica Robopong 2055, husa de transport inclusa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VÂND Robot tenis de masa - Donica Robopong 2055, husa de transport inclusa

    Vand noul robot digital de tenis de masă de la Donic.
    Aparatul a fost folosit pentru cateva antrenamente, dar este ca NOU, arata impecabil, funcționează impecabil.
    Ofer bonus la achiziție și husa produsului, ideală pentru dpozitare/ transport în cele mai bune condiții.

    Pretul este usor negociabil, 4200 Ron+300 husa. Informații la telefon: 0751962913

    Descriere produs :

    Antrenorul digital de tenis de masă Robo-Pong 2055 asigură toate cerințele pentru un antrenament foarte eficient, fiind partenerul perfect de antrenament pentru toate nivelurile de abilitate.

    - 64 de exerciții alese care pot fi programate pentru fiecare standard de joc (descris în manual). Puteți alege viteza, intervalul și plasarea mingii.
    - Robotul are plasă în jur, iar sistemul de reciclare a bilelor colectează bilele și le conduce înapoi la robot, permițând continuitatea antrenamentului
    - Robo-Pong 2055 în modul normal oferă un control manual simplu asupra tuturor funcțiilor, cum ar fi viteza, rotirea, plasarea și livrarea între lovituri.
    - Meniul robotului este asemănător cu telefonul mobil: extrem de ușor de utilizat, disponibil în 6 limbi.
    - Este posibil să vă creați și să stocați propriile exerciții atunci când conectați computerul Windows.
    - Robotul poate livra până la 170 de bile pe minut, cu o viteză maximă de 160 km / h. Poate fi programat pentru acoperiș, lovire contra, lateral și posterior. Amplasarea precisă a bilelor se realizează cu 21 de poziții oscilante și 30 de viteze diferite.

    Specificații tehnice Robo-Pong 2055:

    Net de reciclare: Da
    Galeata cu bile: Nu
    Pozițiile oscilatorului: 21
    Reglarea unghiului capului: 1 - 13
    Interval de viteză: 0-30
    Perforatoare din fabrică: 64
    Mod PC (conectare la un computer): Da
    Bile pe minut: 1 - 160
    Viteza mingii: 10 - 120 km / h
    Greutate (net): 8 kg
    Selecția spinului: Topspin, Backspin, Sidespin, blat, Push, Serve, Lob​
    Ultima editare de Gabrielli; 11.apr.2024, 16:17.

  • #2
    pret?

    Trimis de pe al meu SM-S918B folosind Tapatalk

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de BogdanZLC Vezi post
      pret?

      Trimis de pe al meu SM-S918B folosind Tapatalk
      4700 RON - Am editat acum anuntul.
      Ultima editare de Gabrielli; 29.mar.2024, 09:36.

      Comentariu


      • #4
        Pretul nu se trece in titlu. Am editat in interior.

        Comentariu


        • #5
          Vandut.

          Comentariu

          Procesare...
          X