Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup-IN MEMORIAM ROCSANA ȘIPOȘ - Botoșani, 27-28.04.24

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Miky Vezi post
    Brasov vs Cluj 3 |Elite Grupa E |Butterfly Botosani 2024 - Roman Iulian vs Kis Robert


    Cluj 1 vs Iasi 2 |QF Elite |Butterfly Botoșani 2024 - Mocean Dan vs Sumanaru Catalin


    Iasi 1 vs Ilfov |QF Elite |Butterfly Botoșani 2024 - Tibirna Andrei vs Boaca Valentin


    Teleorman vs Iasi 1 |SF Elite |Butterfly Botoșani 2024 - Neculai Alexandru vs Tibirna Andrei


    Cluj 1 vs Botosani |SF Elite |Butterfly Botoșani 2024 - Marchis Maximilian vs Aga Alexandru


    Botosani vs Iasi 1 |Final Elite |Butterfly Botosani 2024 - Aga Alexandru vs Țibîrnă Andrei


    Botosani vs Iasi 1 |Final Open |Butterfly Botosani 2024 - Bălăucă Cornel vs Nicu Constantin


    Botosani vs Iasi 1 |Final Avansati |Butterfly Botosani 2024 - Puiu Andrei vs Oniga Constantin


    Botosani vs Iasi 1 |Final Hobby |Butterfly Botosani 2024 - Titiliuc Alesia vs Flueraru Gilbert


    Filmări profesionale!
    Poate ne onorați cu prezența și la Cheile Grădiștei!
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • Da, una din principalele mentiuni ale acestui concurs si pe care am omis-o fara vreo rea intentie, sa multumim si d-lor Rauh Victor, Lucian Asteleanu si Mican Nicolae pentru frumoasele fotografii si inregistrarile meciurilor de final. Amintiri datorate si dumneavoastra.
      Blade: lemn off...ce lemn !
      Bh: cu tepi
      Fh: fara tepi

      Comentariu


      • Bună ziua ,unde putem găsi filmările de la turneu ?

        Comentariu


        • Postat în original de Bozosan Petre Vezi post
          Bună ziua ,unde putem găsi filmările de la turneu ?
          Pe canalul Tenis de masa a lui.Nicolae Mican pe youtube ce a filmat el ,și poate și domnul Moise a filmat.
          lemn Primorac carbon
          fete Andro Rasanter R42 ultramax

          Comentariu


          • Postat în original de Vidrut Ioan Vezi post
            Buna ziua .Am participat la acest turneu foarte reușit...captivant și magnific.Au fost meciuri cu de toate pentru toți.Vreau doar sa sesizez ceva ... dar fără a supara pe nimeni cu un mic aspect.De la echipa Iasi jucătorul Tibirna a fost selectat TopScorer al acestui turneu.conform rezultatelor afișate.Daca un jucător joaca tenis de masa cu reguli de la tenis de câmp..asta nu e bine.Am glumit dar băiatul executa doar servicii departe de jocul actual de tenis de masă și de regulile minimale de fair..play......TOATE serviciile pe care le efectuează sta cu paleta la podea ...deci ascunde paleta ..după care arunca mingea în toate unghiurile haotic și...surpriza ...face puncte multe... încălcând în picioare respectul fata de cei cu care joacă. PACAT ca un jucător de nivelul dumnealui face asa de ceva ..dar se pare ca nu deranjează pe nimeni...si au fost meciuri arbitrate foarte multe.....Succes tuturor. Cele bune.
            cvbv

            Comentariu


            • Postat în original de ADI10 Vezi post

              cvbv
              Imi cer scuze! Altceva trebuie postat. Hristos a inviat!

              Comentariu


              • Postat în original de ADI10 Vezi post
                Bună ziua, stimați tenismeni!
                Felicitări echipei din Botoșani! Felicitări celor care au fost implicați în buna desfășurare a turneului! Felicitări tuturor participanților! Să trecem dincolo de tot ceea ce au însemnat stările de animozitate, irascibilitate, sunt firești, la o competiție care implică o întreagă națiune. Dar, fair-play-ul a fost o atitudine vizibilă pe parcursul desfășurării competiției, strângerea mâinilor, zâmbetul nedisimulat la o lovitură excepțională a adversarului, îmbrățișări la final de meci, acestea și multe alte manifestări neprecizate aici, indică clar starea de armonie, de înțelegere între competitori.
                În final, rămâne un turneu remarcabil, cu mici orgolii, dar în final, au triumfat demnitatea și respectul.
                Fie ca Sfintele Sărbători să ne facă viața mai frumoasă​ și masa mai îmbelșugată!
                Am o curiozitate, mai mult in gluma : Posturile de aici le scrii tu sau parintii tai ? Mie mi se pare evident ca nu sunt "texte" ale unui copil de 14 ani, chiar daca e un copil serios si foarte-foarte talentat. Eu as vedea ca un copil de varsta ta sa scrie in stilul unui copil/adolescent de varsta asta (nu ca ar fi ceva in neregula cu mesajele respective, dar ceva suna cam nefiresc raportat la personalitatea proprie)
                Daca mi se permite, i-as sfatui pe parintii tai sa faca comentarii in calitate de parinti, cum ar fi indreptatiti, nu sa se substituie.
                Altfel, Andrei, se vede ca esti un baiat admirabil si iti ures si cred ca ai sa ai un mare viitor.

                Comentariu


                • Nu a zis nimeni ca este userul lui Andrei, parintii isi mai pun la avatar - uneori - poze cu copiii
                  TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                  Comentariu


                  • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                    Nu a zis nimeni ca este userul lui Andrei, parintii isi mai pun la avatar - uneori - poze cu copiii
                    preferabil cu copiii lor

                    Comentariu


                    • FlorinBN
                      FlorinBN comentat
                      Editarea unui comentariu
                      Am spus "copiii" ... articulat ... daca ziceam doar "copii" s-ar fi putut intelege ca pot fi si altii.

                  • Până la urmă sunt toți copiii sau numai niște copii !? Cred că au fost copii xerox
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • Postat în original de pivas Vezi post

                      Am o curiozitate, mai mult in gluma : Posturile de aici le scrii tu sau parintii tai ? Mie mi se pare evident ca nu sunt "texte" ale unui copil de 14 ani, chiar daca e un copil serios si foarte-foarte talentat. Eu as vedea ca un copil de varsta ta sa scrie in stilul unui copil/adolescent de varsta asta (nu ca ar fi ceva in neregula cu mesajele respective, dar ceva suna cam nefiresc raportat la personalitatea proprie)
                      Daca mi se permite, i-as sfatui pe parintii tai sa faca comentarii in calitate de parinti, cum ar fi indreptatiti, nu sa se substituie.
                      Altfel, Andrei, se vede ca esti un baiat admirabil si iti ures si cred ca ai sa ai un mare viitor.
                      Bună seara! Ca să nu mai existe nicio îndoială asupra identității autorului din spatele mesajelor lui "Adi10", confirmăm că este vorba despre tatăl lui Andrei. Andrei este doar un copil care nu are timpul necesar și nici răbdarea de a urmări și răspunde mesajelor din acest grup. Mulțumim! O seară frumoasă în continuare!

                      Comentariu


                      • Aici e o eroare a regulamentului Amatur. La user fiecare ar trebui să-și scrie numele și prenumele ( opțional poză ) deși după părerea mea ar trebui și poză, să știi cine scrie ca apar tot felul de litere, cifre, porecle etc

                        Comentariu


                        • Postat în original de Bucur Daniel Vezi post
                          Aici e o eroare a regulamentului Amatur. La user fiecare ar trebui să-și scrie numele și prenumele ( opțional poză ) deși după părerea mea ar trebui și poză, să știi cine scrie ca apar tot felul de litere, cifre, porecle etc
                          Amatur-ul nu are nimic cu forumul. CD Amatur nu poate impune reguli pe forum

                          Comentariu


                          • Atunci cer care administrează forumul, să rezolve situația.

                            Comentariu


                            • Cei care administrează…
                              a acționat corectorul…

                              Comentariu


                              • Este doar părerea mea.
                                poate ceilalți au alte păreri

                                Comentariu


                                • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                  Nu a zis nimeni ca este userul lui Andrei, parintii isi mai pun la avatar - uneori - poze cu copiii
                                  Pai, cititi si dvs. postul asta , si apoi spuneti cine s-ar intelege ca scrie.

                                  ADI10 ADI10 a răspuns la AmaTur: Turneu E BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup-IN MEMORIAM ROCSANA ȘIPOȘ - Botoșani, 27-28.04.24
                                  în AmaTur
                                  03.mai.2024, 16:19


                                  Bună ziua Domnul Vidrut! În primul rând nimeni nu a comentat când serveam! Aveam tot timpul când ridicam mingea paleta deasupra mesei. În al doilea...


                                  ​"

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de pivas Vezi post

                                    Pai, cititi si dvs. postul asta , si apoi spuneti cine s-ar intelege ca scrie.

                                    ADI10 ADI10 a răspuns la AmaTur: Turneu E BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup-IN MEMORIAM ROCSANA ȘIPOȘ - Botoșani, 27-28.04.24
                                    în AmaTur
                                    03.mai.2024, 16:19


                                    Bună ziua Domnul Vidrut! În primul rând nimeni nu a comentat când serveam! Aveam tot timpul când ridicam mingea paleta deasupra mesei. În al doilea...


                                    ​"
                                    Domnilor terminați cu prostia asta de subiect ,ca o fi scris Andrei ,tatăl lui ,mama lui, varul lui,bunica lui.....cred ca faptul ca Andrei a bătut pe toată lumea în mulți stârnește invidia,asa ca concentrati-va fiecare pe jocul.lui și sperati( speram,sper ) ca vom juca și noi cândva atst de bine ca el ,dacă Andrei pierdea 3,4 meciuri nu mai scriați de useri, poze ,mame,tați.....verișori......duceți în penibil subiectul asta, imediat au trecut 3 saptamani și inca va răscolește amănunte care nu țin de tenisul de masa
                                    lemn Primorac carbon
                                    fete Andro Rasanter R42 ultramax

                                    Comentariu


                                    • Draga Florine!
                                      Ai dreptate, în ceea ce mă privește pe mine. Eu m-am referit la chestii care nu țin de tenisul de masă. Și asta e cel mai bun exemplu, tu ai scris ca Andrei a câștigat tot (foarte bine, il felicit) problema pe care am vrut să o aduc în discuție este faptul ca nu il cunosc pe Andrei și pe mulți alții de pe forum. Am explicat de ce, ca apar alte denumiri in loc de nume si prenume. Nu intram in polemici ca nu e cazul. Am exprimat doar părerea mea. Poate nu e bună.
                                      Tot respectul și toată considerația mea!
                                      O seara faină!

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Bucur Daniel Vezi post
                                        Draga Florine!
                                        Ai dreptate, în ceea ce mă privește pe mine. Eu m-am referit la chestii care nu țin de tenisul de masă. Și asta e cel mai bun exemplu, tu ai scris ca Andrei a câștigat tot (foarte bine, il felicit) problema pe care am vrut să o aduc în discuție este faptul ca nu il cunosc pe Andrei și pe mulți alții de pe forum. Am explicat de ce, ca apar alte denumiri in loc de nume si prenume. Nu intram in polemici ca nu e cazul. Am exprimat doar părerea mea. Poate nu e bună.
                                        Tot respectul și toată considerația mea!
                                        O seara faină!
                                        Salut Dane ,sunt luxruri care se vor regla în viitor ,cu siguranta dar sa batem atâta apa n piua ,ca serveste nu știu cum.,ca nu a scris el ,ca etc ,etc cred ca e inutil ,spun atat dacă Andrei castiga 50% mai se scria atâta?...îți zic eu ca nu ,băiatul joaca bine ,sa îl felicitam și sa ii ținem pumnii ,chiar în aceste zile se afla la campionatele naționale de juniori la București.Succes Andrei.
                                        lemn Primorac carbon
                                        fete Andro Rasanter R42 ultramax

                                        Comentariu


                                        • Ți-am spus că ai dreptate.
                                          Eu am vorbit despre o chestie la general, nicidecum ceva legat de Andrei. Și eu vorbesc de ceva tehnic, nu de jocul lui.
                                          Acum restul comentariilor nu le pot/poți oprii.
                                          Cred că m-am făcut înțeles.
                                          Ganduri bune!

                                          Comentariu


                                          • #BUTTERFLYînADN 💪

                                            În cele 5 ediții ale BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup 🏆 - In Memoriam Rocsana Șipoș 🙏 desfășurate până acum, ne-au onorat cu prezența un număr de 587 de jucători. 🏓

                                            9 dintre ei au participat la toate dintre acestea: Bistrița (2019), Tg. Mureș (2021), Cluj-Napoca (2022, 2023) și #BOTO5ANI (2024). 🏓

                                            Mulțumim tuturor! 🙌🙌🙌​

                                            BUTTERFLY Romania
                                            Tel. Rasvan: 0721-223501; Magazin: 0263-214505
                                            E-mail: office@prosoftbn.ro
                                            BUTTERFLY Store Bucuresti
                                            Tel. Mihai: 0736-887467
                                            E-mail: bucuresti@prosoftbn.ro
                                            Facebook: https://www.facebook.com/ButterflyRomania/
                                            Instagram: @butterflyromania
                                            YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCi...bjtiYaVxGQamQA

                                            http://www.tt-shop.ro
                                            http://www.butterfly.tt
                                            http://www.tenisdemasa.ro

                                            Comentariu

                                            Procesare...
                                            X