Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Feţe Xiom

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Feţe Xiom

    Salutare. Dintre cei care au cumpărat/au fost în posesia feţelor Xiom..se poate deosebi o faţă "Xiom Omega 7 Tour" de "Xiom Omega 7 Tour i"? Întreb pentru că nu am găsit nicio poză cu vreun element care să definească/deosebească aceste feţe una de alta. Poate este sărac net-ul cu astfel de poze. Am socotit că nu ar strica să întreb şi pe aici. Diferenţa, în bani, din aceste feţe este notabilă. Mulţumesc!
    lemn Xiom Stradivarius/ BH-Xiom Vega negru maxim/FH-Xiom Omega V roşu maxim

  • #2
    Joaca cu Omega VII Pro. sunt mai bune.
    blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

    Comentariu


    • #3
      Desigur, aveţi dreptate. Mai ales la preţ! Eram doar curios. Eu nu am găsit nicio deosebire între feţe (din pozele ce-am găsit pe net), inclusiv acelaşi număr de autorizare de la ITTF...
      La feţele cu pricina cică topspin-ul merge uns chiar dacă nu prinzi mingea perfect pe farfuria paletei. Dar la cât costă...Totuşi, aş face o aroganţă, ca să nu mor de curiozitate!
      lemn Xiom Stradivarius/ BH-Xiom Vega negru maxim/FH-Xiom Omega V roşu maxim

      Comentariu


      • #4
        Am primit un material video de la tenismasa.ro în care se poate observa, numai la lumina violet, acea înşiruire de cifre care atestă originalitatea produsului. Nu aş fi crezut acest lucru, care mi se părea de domeniul SF-ului.
        Dar acel număr există. Şi se poate observa doar în acel fel.
        lemn Xiom Stradivarius/ BH-Xiom Vega negru maxim/FH-Xiom Omega V roşu maxim

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X