Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Amatur - Gherla - sambata 29.06.2013 - editia III

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de VladFarcas Vezi post
    Finala Amatori
    Simion Bobi - Mocean Dan 2-3 (11-7 ,13-11, 7-11 , 5-11, 6-11 )
    Setul doi foarte frumos , Dan reuseste sa revina de la 10-5
    Un set frumos si setul trei cu multe mingi frumoase.
    Set 4 : Bobi este foarte obosit , spectatori aplauda mingile frumoase
    Du-te grasule cu comentariile tale))))

    Comentariu


    • #27
      tibi camarasiu nu avea cauta pe tab elimin daca aveai 4 grupe sup de 4 era egal 16 ser calif primii 2 deci elimde 8
      daca ai avut 5 gr de 4 egal 20deci daca calificai 2 din fiecare grupa erau 10 si sa zicem 2 loc 3 sa fie 12 pe tabel de 16
      daca ai facut 5 gr se cal primii 3 egal 15 unde e al 16 jucator care este logica !!?
      consider ca am fost intentionat dezavantajat de acest fapt te rog sa dai explicatii poate eu nu inteleg prea bine dle vlad si dle puscas !!
      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

      Comentariu


      • #28
        Au fost 5 grupe de cate 4 jucatori din care s-au calificat primii 3 pentru a putea alcatui mai usor un tablou eliminatoriu vel mai bun clasat avand BYE. Altadata nu o sa mai fac nimic ... pe mine nu ma avantajeaza cu niminc mai primesc si reprosuri (care nu sunt adevarate)
        GEWO TABLE TENNIS

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de boby Vezi post
          Du-te grasule cu comentariile tale))))
          Bine grasutule ca ai mancat la Mc astazi, fara sa muncesti deloc!

          Comentariu


          • #30
            Lasa ca ai muncit tu si pentru mine !
            GEWO TABLE TENNIS

            Comentariu


            • #31
              deci anseamna ca sa calificat si un loc 4 din gr sup ca sa fie 16 de unde aceasta moda vezi ca o parte a concursului ai afectato f tare puteau fi alti jucat in primii 8 deci ami pare rau sa ati spun dar esti o marioneta pe care o comanda unii org sau doar atat stii si atat dai !!!!... no ofensee,,,,,,
              Ultima editare de DAN TT; 29.iun.2013, 21:06.
              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

              Comentariu


              • #32
                Aici sunt cateva poze de la concurs.
                - - - Actualizat - - -

                Comentariu


                • #33
                  frumoase poze boby dar tu chiar nu ai vazut ce se antapla? stiu ca esti un gentelmen dar pote eu gresesc in ce afirm chiar nu ai nimic de spus ?lumineazane tu !!
                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                  Comentariu


                  • #34
                    eu zic ca a fost o zi reusita nu trebuie sa purtam pica pe nimeni cei care nu sau calificat mai departe .poate alta data..... oricum va multumesc ca ati venit si va astept si luna viitoare ../ organizator Puscas Arpad zis Antiko un wekend placut fara resentimente..

                    Comentariu


                    • #35
                      Cei care vor sa mearga pe viitor la concurs la Gherla voi posta niste imagini video sa va dati cu parerea. Eu zic ca merita sa mergeti. Imi pare rau ca la inceput a tremurat mana pe camera.

                      Comentariu


                      • #36
                        . da a fost frumos... an general dar cu gr sup ati gresit eu chiar am castigat gr si am ajuns sa joc cu un loc 3 si sa se joace meciuri anntre loc 2 care vau convenit voua !!
                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                        Comentariu


                        • #37
                          Sincer nu imi place sa ma bag in aceste discuti, dar daca tu vrei o opinie din partea mea iti zic. Nu cunosc foarte bine regulamentu de la amatur, dar dupa parerea mea este ca daca Puscas a decis in superioare sa mearga 3 jucatori nu cred ca a gresit cu ceva?. Cred ca el a vrut sa le mai dea sanse la ceilalti sa joace mai departe. Sincer imi parau rau pt tine ca asa sa nimerit sa joci cu Tibi in eliminatoriu. Asa cum il vezi tu pe Tibi ca pe un "drac", asa ma vede el pe mine cand joc cu el. Nu tin partea nimanui, dar eu zic ca Vlad a ajutat cum a putut mai bine. Tu de aici tragi concluzia. Sincer eu m-am simtit foarte bine la Gherla, si le multumesc tuturor pentru sustinerea facuta pentru mine. Il felicit si pe Danut Mocean ca a jucat foarte frumos pana la capat, un jucator de nota 10. Ne vedem la Dej.

                          Comentariu


                          • #38
                            Cred ca tastatura era in limba rusa si s-a incurcat butoanele

                            Comentariu


                            • #39
                              nu vreau sa mai comentez nimic grupele trebuiau facute ca de obicei4 juc se cal primii 2 si eventual unul sau 2 loc 3 pt a completa tabloul ! ati facut ce ati vrut voi pe langa taxa mare pt un b am sa maresc si eu la urm concurs ca e la moda premiile in bani nefiind sustinute de amatour ... ati mai si amestecat openisti, cu amatori ... !! am-i pare rau dar tot concursul a fost comercial !!
                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                              Comentariu


                              • #40
                                vreau sa zic si eu ceva...

                                nu vad partea comerciala a concursului, atata timp cat banii cumulati din inscrieri s-au dus pe: premii, apa, cafea, etc si se poate justifica asta, faceti un calcul simplu, la 27 inscrieri participanti cu taxa intreaga, 3 participanti sub 14 ani si un participant fara taxa. putem trage o concluzie din faptul ca doar premiile au fost 500 lei, fara a lua in calcul restul cheltuielilor....

                                felicitari celor care au castigat aceste premii, le-au castigat pe meritul lor, felicitari tuturor participantilor pentru joc, multumim pentru fair-play si va mai asteptam la Gherla.

                                Comentariu


                                • #41
                                  Eu personal am fost multumit de organizarea acestui concurs,Vlad Farcas avand intentii bune in a ajuta la organizarea concursului.Chiar am discutat cu el afara de modul de a intocmi grupele superioare si mai ales a tabelului de eliminatorii.Varianta lui am considerat-o cea mai buna ,dand posibilitatea si celor de pe locul 3 din grupele superioare sa continue concursul si in eliminatoriile directe de pe tabloul de 16.Acuzatiile aduse de Dan Universal in acest caz sunt complet nefondate ,mai ales ca tragerea la sorti de pe tabelul de 16 nu a fost un secret pentru nimeni.As mai adauga amabilitatea de care a dat dovada organizatorul ,mai ales c-a oferit tuturor doritorilor GRATIS o tuiculita(palincuta)de cea mai buna calitate.Promit ca daca mai am posibilitatea s-o fac, voi mai onora cu prezenta mea concursurile ulterioare pe care le va mai organiza.
                                  Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                  Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Postat în original de Adrian Mureșan Vezi post
                                    vreau sa zic si eu ceva...
                                    nu vad partea comerciala a concursului, atata timp cat banii cumulati din inscrieri s-au dus pe: premii, apa, cafea, etc si se poate justifica asta, faceti un calcul simplu, la 27 inscrieri participanti cu taxa intreaga, 3 participanti sub 14 ani si un participant fara taxa. putem trage o concluzie din faptul ca doar premiile au fost 500 lei, fara a lua in calcul restul cheltuielilor....
                                    felicitari celor care au castigat aceste premii, le-au castigat pe meritul lor, felicitari tuturor participantilor pentru joc, multumim pentru fair-play si va mai asteptam la Gherla.
                                    care cafea ?... ok poate tuica a fost in loc de cafea ...poate eu sunt putin mai clasic erau variante mai bune pt gr sup incepand cu gr inf ! asta este acum atentie pe viitor!! la urm concursuri
                                    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      abia astept organizarea de la dej grupele si alte cele...superioare si trageri la sorti pe fata nu pe ascuns....

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Postat în original de antiko Vezi post
                                        abia astept organizarea de la dej grupele si alte cele...superioare si trageri la sorti pe fata nu pe ascuns....
                                        ami cer scuze dl antiko.... am vrut sa dau like si din gresala am dat nu ami place ! te astept la dej si sper sa fii multumit de organizare ! multumesc !
                                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          sa fii iubit dane

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            azi am fost sunat de dl ball adrian din gherla se pare ca desi a participat si a ajuns pana an eliminat nu apare an clasamentul final deci nu i sa punctat un turneu destul de bun pt dansul!! va rog sa corectati clasamentul concursului si sa atribuiti omului punctele cuvenite !! multumesc !
                                            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              L-am punctat, chiar daca aici nu-i afisat, in clasamentul general apare pe locurile 9-15.
                                              TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                              Comentariu

                                              Who has read this thread:
                                              Procesare...
                                              X