Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Tarnaveni, 11-12 mai 2024 (sambata E, O - duminica A, H)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bineeeeee raau Aiud !!! Felicitari Cata Marginean !!!
    Blade - Butterfly Freitas ALC
    FH - Butterfly Tenergy 05 FX
    BH - Butterfly Tenergy 05

    Comentariu


    • Felicitari Moca Alexandru, Marginean Vlad Catalin!
      Blade : Levi off
      FH: Nittaku Fastarc S-1
      BH:Nittaku Fastarc S-1

      Comentariu


      • Felicitari Alin Berbecar pentru 5-8 , azi la avansati si ieri la open !!!
        Blade - Butterfly Freitas ALC
        FH - Butterfly Tenergy 05 FX
        BH - Butterfly Tenergy 05

        Comentariu


        • Felicitări Cătă
          Blade- Hallmark Aurora
          Fh- Butterfly Dignics 09c
          ​Bh- Butterfly Challenger Attack

          Comentariu


          • Felicitări organizatorilor și tuturor celor implicați ptr.acest eveniment !!! Totul la superlativ!!! Felicitări tuturor participanților...am cunoscut azi oameni minunați! Asta e cel mai mare câștig al meu...Tot respectul!

            Comentariu


            • Postat în original de Beby Onofrei Vezi post
              Felicitări organizatorilor și tuturor celor implicați ptr.acest eveniment !!! Totul la superlativ!!! Felicitări tuturor participanților...am cunoscut azi oameni minunați! Asta e cel mai mare câștig al meu...Tot respectul!

              Comentariu


              • Felicitări tuturor dar.....2 zile superbe cu două cupe frumoase ptr Aiudenii noștri minunați Sîrbu Nicolae(surpriză și ptr noi🫣)și Mărginean Cătălin!Felicitări maxime copii noștri dragi,felicitări Neluțu😉

                Comentariu



                • Comentariu



                  • Comentariu



                    • Comentariu


                      • Dezso Lorand vs Sirbu Nicolae |R16 Elite |Tarnaveni 2024



                        Baciu Gabriel vs Toader Valentin |R8 Elite |Tarnaveni 2024


                        Kis Robert vs Sirbu Nicolae |SF Elite |Tarnaveni 2024



                        Moldovan Alexandru vs Baciu Gabriel |SF Elite |Tarnaveni 2024



                        Baciu Gabriel vs Sirbu Nicolae |Final Elite |Tarnaveni 2024

                        Comentariu


                        • Buna ziua, vă rog să rectificați rezultatul din grupa superioară nr. 8 dintre Anton Călin Sibiu și Illeș Akos - Gheorghieni, rezultatul fiind 3-0 pentru Anton. Totodată rezultatul dintre acesta și Iojiban cred că este trecut invers. Poate pentru unii nu contează, dar se joacă pe puncte. Mulțumesc

                          Comentariu


                          • * Rezultatul dintre Akos și Iojiban este trecut invers

                            Comentariu


                            • Super turneu!!! Felicitări! )

                              Comentariu

                              Procesare...
                              X