Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Dhs pg-7

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Dhs pg-7

    Ma intereseaza despre lemnul DHS PG-7 de la o scara la 1-10,cat de rapid este,si ce control are,si as fi curios in legatura cu ce fata de atac(pentru forehand) s-ar potrivi cel mai bine pe acest lemn daca a jucat cineva cu acest lemn si poata sa imi spuna cateva detalii despre el,as fi recunoscator !

  • #2
    http://www.tabletennisdb.com/blade/dhs-power-g-pg7.html
    lectura
    Lemn:Matsushita Def:,Fh:Nitaku P1Bh: TSP Curl P-4 Chop
    http://www.tenismasa.ro/

    Comentariu


    • #3
      Joc cu lemnul asta de ceva vreme. Ca si structura e similar cu Stiga Clipper (difera doar grosimile straturilor). Este un lemn foarte rapid si greu de stapanit. Mie imi place insa foarte mult. De aceea mi-am cumparat 2.
      Fetele cu care joc: intotdeauna o chinezeasca pe BH si pe FH Xiom Vega Pro sau Donic Acuda S1/S2. Nu e un criteriu, dar cu fetele asta sunt obisnuit eu.
      Levi Harpy, Andro Rasanter R47, Andro Rasanter R47

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Cip Vezi post
        Joc cu lemnul asta de ceva vreme. Ca si structura e similar cu Stiga Clipper (difera doar grosimile straturilor). Este un lemn foarte rapid si greu de stapanit. Mie imi place insa foarte mult. De aceea mi-am cumparat 2.
        Fetele cu care joc: intotdeauna o chinezeasca pe BH si pe FH Xiom Vega Pro sau Donic Acuda S1/S2. Nu e un criteriu, dar cu fetele asta sunt obisnuit eu.
        oare de ce crezi ca le place la asa de multi ??????
        Butterfly Viscaria fl
        Butterfly tenergy05

        Comentariu


        • #5
          Am avut si Clipper. Era mai lent putin. Poate pentru ca avea numai 84 g (neobisnuit de putin pentru Clipper).
          Mie PG7 imi place mai mult pentru ca are ceea ce lipseste la Clipper: o viteza in plus (e putin mai rapid pentru ca e putin mai gros).
          Levi Harpy, Andro Rasanter R47, Andro Rasanter R47

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X