Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

lemn Bty Omar Assar maner ST 86g - lemn vandut, se poate inchide/sterge

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VÂND lemn Bty Omar Assar maner ST 86g - lemn vandut, se poate inchide/sterge

    Salutare,

    Lemnul a fost cumparat de la Bty Ro intr-o clipa de "slabiciune" . Nu mai vreau sa il am prin casa pentru ca ma tot "atrage" sa il incerc si sa intru din nou in vrie cu incercatul diferitelor combinatii de fete.

    Este nou, nu am pus nimic pe el, nejucat.

    Lemnul este singurul de la Bty cu kevlar de tip innerforce (kevlarul langa miez). Constructie clasica, 5 straturi de lemn si 2 de kevlar.

    Link cu pret si ceva review-uri: Butterfly Omar Assar - Megaspin

    Lemnul nu se mai produce de catre Bty, ce mai e acum sunt din stocuri vechi.

    Pret vanzare: 500ron cu transport inclus prin Posta Romana si cu plata in avans.

    Link catre poze: https://goo.gl/photos/iXcHtRLEgYiBLMkM9

    PM sau 0764328466.

    Multumesc.
    Ultima editare de wolverine; 20.mai.2024, 16:12.
    Xiom Vega Pro Bty Innerforce ALC ST Xiom Vega Pro

  • #2
    Conform regulamentului, va rugam sa atasati si niste poze reale cu lemnul.

    Comentariu


    • #3
      Am adaugat link catre un album Google pentru poze. Multumesc.
      Xiom Vega Pro Bty Innerforce ALC ST Xiom Vega Pro

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de wolverine Vezi post
        Salutare,

        Lemnul a fost cumparat de la Bty Ro intr-o clipa de "slabiciune" . Nu mai vreau sa il am prin casa pentru ca ma tot "atrage" sa il incerc si sa intru din nou in vrie cu incercatul diferitelor combinatii de fete.

        Este nou, nu am pus nimic pe el, nejucat.

        Lemnul este singurul de la Bty cu kevlar de tip innerforce (kevlarul langa miez). Constructie clasica, 5 straturi de lemn si 2 de kevlar.

        Link cu pret si ceva review-uri: Butterfly Omar Assar - Megaspin

        Lemnul nu se mai produce de catre Bty, ce mai e acum sunt din stocuri vechi.

        Pret vanzare: 500ron cu transport inclus prin Posta Romana si cu plata in avans.

        Link catre poze: https://goo.gl/photos/iXcHtRLEgYiBLMkM9

        PM sau 0764328466.

        Multumesc.
        Informatiile postate de cei de la megaspin sunt eronate. Lemnul are 3 straturi lemn + 2 kevlar carbon. Deci 5 straturi in total.
        Lemn: HM SZLC
        Forehand: Nexy Etika Pro 47
        Rever: Nexy Etika Pro 47

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de husarul Vezi post

          Informatiile postate de cei de la megaspin sunt eronate. Lemnul are 3 straturi lemn + 2 kevlar carbon. Deci 5 straturi in total.
          Eu tin minte ca pe site la Butterfly Romania, vabd l-am luat, zicea clar ca e 5+2. Am intrat si la Butterfly Republica Moldova unde inca il mai au in stoc si tot asa zice, 5+2.

          Multumesc.

          O zi cu fainosag.

          Xiom Vega Pro Bty Innerforce ALC ST Xiom Vega Pro

          Comentariu


          • #6
            Se poate vedea pe lemn câte straturi are.

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Sovea Vezi post
              Se poate vedea pe lemn câte straturi are.
              M-am uitat are 5 staturi de lemn si 2 de kavlar. Kevlarul e langa miez (deci e tip inner).

              Astept in continuare oferte
              Xiom Vega Pro Bty Innerforce ALC ST Xiom Vega Pro

              Comentariu


              • #8
                Imi cer scuze de interventie. AM si eu lemnul si cand l-am cumparat, pe site-ul Butterfly USA scria 3+2. Chiar pe site-ul oficial Omar Assar e scris asa. Dar probabil ca este eronat acolo. Nu stiu nici ei ce vand.

                Lemn: HM SZLC
                Forehand: Nexy Etika Pro 47
                Rever: Nexy Etika Pro 47

                Comentariu


                • #9
                  HRISTOS A INVIAT! Au romanii un talent de a despica firul in 4!!!!😀

                  Comentariu


                  • #10
                    E un lemn 5+2 toata ziua.....Daca urmareati putin evolutia lui Omar Assar, nu aveati dubii cu ce tip de lemn putea juca...

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de CYPRYANUS Vezi post
                      E un lemn 5+2 toata ziua.....Daca urmareati putin evolutia lui Omar Assar, nu aveati dubii cu ce tip de lemn putea juca...
                      Să nu ne pierdem în meandrele marketingului sau mai rău să-l confundam cu tenisul de masă. Dacă urmăriți înregistrări de la turneele la care a participat Omar anul acesta o să observați că nici măcar plaselele nu sunt de la lemnul cu pricina. Mai mult butterfly declara oficial că are un setup custom https://www.butterfly-global.com/en/...ssar-omar.html

                      Lemnele acestea la care se face reclamă și sunt așa de frumos prezentate pe net sunt pt amatori și ligile inferioare, profesioniștii sponsorizați oficial au propriile lor lemne.
                      Nittaku violin​Fastarc C-1 / Fastarc S-1

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de CYPRYANUS Vezi post
                        HRISTOS A INVIAT! Au romanii un talent de a despica firul in 4!!!!😀
                        De a-l despica in 5+2 😃
                        T05-ALC-T05
                        Adrian Gorum

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X