Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CONCURS ! Brașov

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Cupa Transilvania Centrala Brașov
    BL: Der Materialspezialist Revolution All+
    FH: Andro Rasant Grip 1,9
    BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

    Comentariu


    • #52
      facut la repezeala de un copil cu care ma dau cu el in worldoftanks...
      http://www.youtube.com/watch?v=jeGDe...UVuzrDi6bh2PZg

      Comentariu


      • #53
        Eu as denumi turneul exact dupa amplasarea locatiei , in centrul tarii. Deci "TURNEU CENTRAL".

        Comentariu


        • #54
          "TT BRASOV CENTRAL CUP" sau varianta in romana "TT CUPA CENTRALA BRASOV". Parerea mea e ca ar fi timpul pt o denumire mai moderna a turneelor si tocmai pt a distinge concursul organizat de Brașov de celelalte, anuntandu-se unul mai special decat cele organizate pana acum, parerea mea e ca o denumire de acest gen ii s-ar potrivi cel mai bine.
          Ultima editare de darian127; 19.iul.2013, 01:06.

          Comentariu


          • #55
            Ar merge:SMASH IN POALA TAMPEI
            Blade-Xiom Stradivarius
            Fh+Bh Tenergy 05

            Comentariu


            • #56
              Turneul Tenismania Brașov (Editia Pilot -in loc de 2013)

              Am ales cuvantul MANIA pentru ca: maniez, A m?nui, a manipula; manià v. 1. a se servi cu m?na: a mania o arma; 2. fig. se zice de modul de a uza de instrumentele cugetarii:

              Comentariu


              • #57
                Propun......TENIS PENTRU TOTI - BRASOV.......
                - - - Actualizat - - -
                ca si asa toate drumurile duc la BRASOV......

                Comentariu


                • #58
                  daca mizati pe o competitie la nivel national, fiind punctul cel mai apropiat de extremitatile tarii, exclus din denumire "transilvania" sau "ardealul" pentru ca ar fi un nume cu o arie limitata de acoperire...
                  ca idee, Romania TennisTour - Brașov Summer Edition 2013 :P

                  Comentariu


                  • #59
                    Propun: Trofeul FAIR PLAY by GeluBV
                    FH/Butterfly Tenergy 05
                    Blade/DHS Hurricane King
                    BH/Butterfly Tenergy 05

                    Comentariu


                    • #60
                      TROFEUL [LIBER LA TENIS DE MASA] prima editie

                      Comentariu


                      • #61
                        Daca tot e moda vizionarilor 3D, de ce nu am juca tenis 3T.....Deci, Turnirul Tenismenilor Tampa . Se poate folosi si varianta in engleza...Oricum, felicitari pentru faptul ca organizati si turneu pentru copii. Mult succes si speram sa ajungem si noi, fratii Gavrilovici, macar vreo 5. Stima, domnul Gelu...

                        Comentariu


                        • #62
                          Va multumesc tuturor pentru ajutorul acordat! Imi pare foarte rau ca trebuie sa ramana numai o denumire , sper ca nu se supara nimeni, ...avand in vedere ca altfel nu se poate. Credeti-ma ca aproape toate denumirile sunt reprezentative si imi este greu sa ma despart de ele, dar nu am incotro.
                          Simt ca voi ( toti) sunteti alaturi de mine si asta ma obliga a face tot ce-mi sta in puteri pentru a ma ridica la nivelul promis.
                          Incepand de astazi turneul de la Brașov se va desfasura sub numele "Cupa de la Poalele Tampei" autor Dragos Motisan - Mangalia (unul din pescarusi,...prietenii stiu de ce!), care il rog sa-mi dea un mp cu nr de cont.
                          Inca odata va multumesc!
                          Postat în original de amedeo Vezi post
                          ''CUPA DE SUB POALELE TAMPEI''
                          Pentru ca este ultima zi, renunt la conotatia... amuzanta si reformulez:
                          "CUPA DE LA POALELE TAMPEI"
                          Hobby: Motoare si ski !
                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                          Comentariu


                          • #63
                            "Cupa de la Poalele Tampei" sper sa aiba mai multe editii si sa stringa un numar mai mare decit mult discutatul si controversatul ''Cerbul de Aur" si ca ,brend sa se impuna in lumea tenisului de masa roman.Mi-ar face mare placere ca la acest festival al tenisului de masa care sper sa aiba loc in fiecare an sa ne intilnim toti iubitori acestui sport din toate colturile tarii .Va salut pe toti .EMI

                            Comentariu


                            • #64
                              Postat în original de GeluBv Vezi post
                              Va multumesc tuturor pentru ajutorul acordat!
                              Felicitari c?stigatorului, domnului Motisan, si de asemenea, felicitari dommului Vladoiu pentru initiativa, precum si pentru succesul concursului de idei!
                              Va tinem pumnii, în speranta reusitei acestui prim-concurs sub numele "Cupa de la Poalele Tampei", dar totodata Va dorim si mult succes în organizarea taberei premergatoare acesteia.
                              Ca si un concurent subiectiv, care n-are cum sa uite propria propunere initiala pt. numele turneului, doresc tuturor potentialilor participanti la prima editie a acestui turneu ca aceasta chiar sa fie un adevarat regal "pingpongistic" si sa ne simtim bine de tot la evenimentul Dvs.
                              Sa ne vedem sanatosi si cu bine în 17 august, si daca se poate si în 10, la Corund, în ambianta pitoreasca din centrul olaritului / inima ?inutului Sarii.
                              Ultima editare de PaliHR; 30.iul.2013, 13:58.
                              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                              Tel : 0742 257 995

                              Comentariu


                              • #65
                                Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                                Pentru ca Gelu a fost intotdeauna un prieten al tuturor, propun:
                                Trofeul "Prietenii Amatur"
                                Alta varianta ar fi, avand in vedere localitatea si traditiile, trofeul "Junii Amaturului"
                                Sa ne vedem sanatosi!
                                din pacate, domnule Botirca, cu tot respectul, dar și cu mîndria de a fi Sibian, v-ați grabit cu vreo 100 de kilometri (am pus o suma rotunda)....JUNII își cam fac veacul pe la noi pe la „SIBII”
                                ?n alta ordine de idei, ma chinui și eu în urmatoarele zile sa fac rost de o titulatura...sper sa nu se termine prea repede „concursul” asta care merge în paralel cu turneul pe care-l pregatiți
                                - - - Actualizat - - -
                                „Astept propunerile d-vs pana vineri, iar luni 22 07 voi posta numele turneului!”
                                din pacate am citit repede, pentru ca sunt foarte multe postari și am trecut peste fraza asta.
                                felicit organizatorii pentru „botezarea” cu succes a turneului înca în proiect și îmi permit întrebarea: cine vor fi „ursitoarele” și unde vor avea loc masa și dansul?
                                Ultima editare de adimucu; 21.iul.2013, 09:24.

                                Comentariu


                                • #66
                                  Postat în original de adimucu Vezi post
                                  din pacate, domnule Botirca, cu tot respectul, dar și cu mîndria de a fi Sibian, v-ați grabit cu vreo 100 de kilometri (am pus o suma rotunda)....JUNII își cam fac veacul pe la noi pe la „SIBII”


                                  ?n alta ordine de idei, ma chinui și eu în urmatoarele zile sa fac rost de o titulatura...sper sa nu se termine prea repede „concursul” asta care merge în paralel cu turneul pe care-l pregatiți

                                  - - - Actualizat - - -

                                  „Astept propunerile d-vs pana vineri, iar luni 22 07 voi posta numele turneului!”

                                  din pacate am citit repede, pentru ca sunt foarte multe postari și am trecut peste fraza asta.

                                  felicit organizatorii pentru „botezarea” cu succes a turneului înca în proiect și îmi permit întrebarea: cine vor fi „ursitoarele” și unde vor avea loc masa și dansul?
                                  Isi cam fac veacul nu este chiar rau spus tinind seama ca Junii Sibiului s-au infintat in 1944 (79 de ani) la initiativa maestrului Macrea intr-un ansamblul folcloric barbatesc si devenind in 1991 unul mixt.,pe cind Junii Brașovului apar un pic mai repede adica pe la 1671 de cind dateaza prima mentiune despre ei ca grupare de tinerii care organizeaza jocuri stramosesti la troita Crucea Musicoiului din Scheii Brașovului.Notiunea de ,,Junii,, este folosita la grupariile de tinerii in mai toate regiuniile ardealului,dar singura grupare care este cunoscuta printre totii romanii de pretutindeni si de lumea larga aproape la acelasi renume ca ,,,Dracula,, Transilvania,, Castelul Bran,,este si ,,JUNII BRASOVULUI,,

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Felicitari !
                                    Ultima editare de nick; 22.iul.2013, 00:03.

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      mulțam de informații, domnu sponsor!

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Postat în original de adimucu Vezi post
                                        mulțam de informații, domnu sponsor!
                                        Cu placere,mi-am facut un pic stagiul prin Scheii Brașovului pe timpul facultatii,si Junii Brașovului treceau prin fata geamului meu.Te salut emi

                                        Comentariu

                                        Who has read this thread:
                                        Procesare...
                                        X