Dacă asta este prima ta vizită, asigură-te că
ai verificat secțiunea Întrebări Frecvente prin click pe
linkul de mai sus. Poate va trebui să te înregistrezi
înainte de a putea posta: dă click pe linkul de înregistrare de mai sus pentru a continua. Pentru a vedea mesaje,
selectează forumul pe care vrei să-l vizitezi din selecția de mai jos.
Multumim pentru ca ne-ati anuntat, si ne pare rau pentru cine nu poate participa. Imediat vom posta lista actualizata a înscrierilor, precum si lista de asteptare.
(Merci si pentru urari.)
Pali
Multumim pentru ca ne-ati anuntat, si ne pare rau pentru cine nu poate participa. Imediat vom posta lista actualizata a înscrierilor, precum si lista de asteptare.
(Merci si pentru urari.)
Pali
Lista de pe prima pagina este actualizata. De pe lista de asteptari "s-au calificat" printre cei 84:
Anita Dorel - Brașov - loc 313 - MP: 18.6
?tefan Andrei - Târnaveni - loc 1096 - MP: 8.2
Soroiu Claudiu - Târnaveni - loc 1247 - MP: 12.5
Toate cele bune!
Pali
FH: Butterfly TackinessMatsushita Pro ModelBH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
Cum sa nu poata, stai linistit, numai trebuie sa treaca putin timp dupa înregistrarea de pe forum, sau trebuie sa ai câteva postari / sa primesti câteva like-uri si tu. Oricum, merci si (parafraz?nd un îndemn frumos): Hai la Corund!
Cu circa 23 de ore înainte de start situația arata în felul urmator:
înscrieri:
1. Farkas G?bor - Tg. Mureș – loc 5 - MP: 28.9
2. Bauer Lajos - Tg. Mureș – loc 12 - MP: 28.4
3. Sipos N?ndor - Tg. Mureș – loc 33 - MP: 25.3
4. Zidar Victor - Reghin - loc 39 - MP: 20.3
5. Nica Ionut - Brașov - loc 58 - MP: 18.6
6. Denes Ferenc - Praid - loc 61 - MP: 18.2
7. Erd?s Ferenc - M-Ciuc - loc 71 - MP: 21.7
8. Tipser Gabriel - Sighișoara - loc 79 - MP: 16.5
9. Vladoiu Gelu - Brașov - loc 101 - MP: 15.7
10. Tamas Nagy Jen? - M-Ciuc - loc 108 - MP: 17.7
11. Nistor Iosif – Siculeni – loc 113 - MP: 15.1
12. K?ntor Imre Zoltan - Reghin – loc 122 - MP: 15.1
13. Nicula Dumitru - Agnita - loc 124 - MP: 14.8
14. Toncean Mircea - Reghin - loc 146 - MP: 14.7
15. B?n P?ter - Cluj-Napoca - loc 157 - MP: 13.4
16. Farkas Bence - Tg. Mureș – loc 160 - MP: 13.6
17. Predescu Levente - M-Ciuc - loc 170 - MP: 13.5
18. Sipos Ferenc - Tg. Mureș – loc 174 - MP: 15.4
19. Marian Florin - Reghin - loc 176 - MP: 16.3
20. Rosu Dan - Brașov - loc 178 - MP: 13.5
21. Lakatos Zsolt - M-Ciuc - loc 200 - MP: 13.8
22. B?r? Attila - M-Ciuc - loc 212 - MP: 16.3
23. B?r? Istv?n - Reghin - loc 227 - MP: 13.0
24. Muntean Alin - Târnaveni - loc 238 - MP: 18.2
25. Pop Zoltan - Dej - loc 243 - MP: 13.8
26. Vita Istv?n - Reghin - loc 290 - MP: 15.8
27. Kromek Iulian - Cugir - loc 297 - MP: 13.5
28. Anita Dorel - Brașov - loc 313 - MP: 18.6
29. Olah Oliv?r - Sfantu Gheorghe - loc 320 - MP: 16.1
30. Fancsali K?lm?n - Lunca de Sus - loc 321 - MP: 11.9
31. Kulcs?r Lorând – Sânpaul - loc 327 - MP: 11.6
32. Imecs Attila - M-Ciuc - loc 333 - MP: 10.4
33. Marian Calin - Reghin - loc 361 - MP: 11.5
34. Kriszta Arpad Lorând – Sânpaul – loc 381 - MP: 10.5
35. T?th Lazlo – Cluj-Napoca – loc 382 - MP: 26.5
36. Medve Mihai - Reghin - loc 409 - MP: 11.6
37. Eftimie Adrian - Agnita - loc 432 - MP: 12.9
38. Onet Nicolae - Sighișoara - loc 471 - MP: 9.6
39. Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc - loc 479 - MP: 11.3
40. K?zdi Janos - Corund - loc 481 - MP: 10.2
41. Nagy Mih?ly - Reghin - loc 491 - MP: 12.6
42. Zedler Iuliu - Blaj - loc 587 - MP: 7.3
43. Irsai Istv?n - Tg. Mureș - loc 589 - MP: 19.0
44. Keresztes Zoltan - Gheorgheni - loc 602 - MP: 16.2
45. Samoila Florin - Sighișoara - loc 615 - MP: 12.3
46. Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni - loc 731 - MP: 12.6
47. Lapadat Eugen - Sighișoara - loc 754 - MP: 10.2
48. Benyi Crinel - Târnaveni - loc 778 - MP: 19.9
49. Șarcani Andrei - Tg. Mureș – loc 788 - MP: 6.7
50. Fazakas Attila - Toplita - loc 808 - MP: 11.5
51. Puiulet Iosif - Agnita - loc 812 - MP: 9.3
52. Bendris Nicu - Tg. Mureș - loc 905 - MP: 16.3
53. Sz?cs Istv?n - Siculeni – loc 950 - MP: 14.8
54. Bartha Fruzsina - Odorheiu Secuiesc - loc 962 - MP: 8.7
55. Barabas Sandor - Toplita - loc 963 - MP: 7.9
56. Sz?vuly Attila - Cristuru Secuiesc - loc 998 - MP: 8.8
57. ?tefan Andrei - Târnaveni - loc 1096 - MP: 8.2
58. Simon Ferenc - Lunca de Sus - loc 1137 - MP: 14.7
59. Bartha Istv?n-Zsolt - Aita Mare - loc 1188 - MP: 8.2
60. Soroiu Claudiu - Târnaveni - loc 1247 - MP: 12.5
61. Pelaghie Ioan - Tg. Mureș - loc 1252 - MP: 10.4
62. Mikl?s Imre – Bradesti – loc 1260 - MP: 5.7
63. Kolozsi Lazlo (sen.) - Odorheiu Secuiesc - loc 1282 - MP: 7.7
64. Motorga Dorin - Tg. Mureș - loc 1440 - MP: 8.6
65. Todor Lazlo - Gheorgheni - loc 1493 - MP: 8.8
66. Bartha Levente - Odorheiu Secuiesc - loc 1558 - MP: 8.5
67. Mureșan Codrean - Tg. Mureș – loc 1564 - MP: 7.7
68. Simon R?bert - Gheorgheni - loc 1630 - MP: 7.3
69. Szak?cs Janos - Eliseni - loc 1649 - MP: 1.6
70. Moldov?n Lazlo - Praid - loc 1837 - MP: 10.0
71. Farcas Silviu - Tg. Mureș - loc 1885 - MP: 9.1
72. Losonczi Denes - S?ngeorgiu de Padure - loc 1890 - MP: 9.1
73. Lovasz Vilmos - Gheorgheni - loc 2047 - MP: 8.2
74. Mih?ly ?va - Odorheiu Secuiesc - loc 2055 - MP: 8.2
75. Bal?zs ?ron - Corund - loc 2144 - MP: 1.6
76. Bartha Zsolt-Attila - Aita Mare - loc 2305 - MP: 6.4
77. Sandor Istv?n - Bradesti - NOU
78. Jozsa G?bor-Gell?rt - Corund - NOU
79. Lorincz Levente - Corund – NOU
80. Polotca ?tefan - S?ngeorgiu de Padure - NOU
81. B?r? Lazlo - Corund - NOU
82. Todor Arpad - Cristuru Secuiesc - NOU
83. Medrea Cristian - Cluj-Napoca - NOU
84. Kir?ly Ferenc - Odorheiu Secuiesc - NOU
Lista de asteptare:
85. Lunca Razvan - Târnaveni - loc 1605 - MP: 12.7
86. Baciu Gabriel - Târnaveni - loc 1039 - MP: 10.8
87. Popa Dumitru Rares - Târnaveni - loc 2138 - MP: 7.3
88. P?l R?bert - Germania - NOU
Ultima modificare facuta de tokosp; Ieri la 22:12.
FH: Butterfly TackinessMatsushita Pro ModelBH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
înscrieri:
1. Farkas G?bor - Tg. Mureș – loc 5 - MP: 28.9
2. Bauer Lajos - Tg. Mureș – loc 12 - MP: 28.4
3. Sipos N?ndor - Tg. Mureș – loc 33 - MP: 25.3
4. Zidar Victor - Reghin - loc 39 - MP: 20.3
5. Nica Ionut - Brașov - loc 58 - MP: 18.6
6. Denes Ferenc - Praid - loc 61 - MP: 18.2
7. Erd?s Ferenc - M-Ciuc - loc 71 - MP: 21.7
8. Tipser Gabriel - Sighișoara - loc 79 - MP: 16.5
9. Vladoiu Gelu - Brașov - loc 101 - MP: 15.7
10. Tamas Nagy Jen? - M-Ciuc - loc 108 - MP: 17.7
11. Nistor Iosif – Siculeni – loc 113 - MP: 15.1
12. K?ntor Imre Zoltan - Reghin – loc 122 - MP: 15.1
13. Nicula Dumitru - Agnita - loc 124 - MP: 14.8
14. Toncean Mircea - Reghin - loc 146 - MP: 14.7
15. B?n P?ter - Cluj-Napoca - loc 157 - MP: 13.4
16. Farkas Bence - Tg. Mureș – loc 160 - MP: 13.6
17. Predescu Levente - M-Ciuc - loc 170 - MP: 13.5
18. Sipos Ferenc - Tg. Mureș – loc 174 - MP: 15.4
19. Marian Florin - Reghin - loc 176 - MP: 16.3
20. Rosu Dan - Brașov - loc 178 - MP: 13.5
21. Lakatos Zsolt - M-Ciuc - loc 200 - MP: 13.8
22. B?r? Attila - M-Ciuc - loc 212 - MP: 16.3
23. B?r? Istv?n - Reghin - loc 227 - MP: 13.0
24. Muntean Alin - Târnaveni - loc 238 - MP: 18.2
25. Pop Zoltan - Dej - loc 243 - MP: 13.8
26. Vita Istv?n - Reghin - loc 290 - MP: 15.8
27. Kromek Iulian - Cugir - loc 297 - MP: 13.5
28. Anita Dorel - Brașov - loc 313 - MP: 18.6
29. Olah Oliv?r - Sfantu Gheorghe - loc 320 - MP: 16.1
30. Fancsali K?lm?n - Lunca de Sus - loc 321 - MP: 11.9
31. Kulcs?r Lorând – Sânpaul - loc 327 - MP: 11.6
32. Imecs Attila - M-Ciuc - loc 333 - MP: 10.4
33. Marian Calin - Reghin - loc 361 - MP: 11.5
34. Kriszta Arpad Lorând – Sânpaul – loc 381 - MP: 10.5
35. T?th Lazlo – Cluj-Napoca – loc 382 - MP: 26.5
36. Medve Mihai - Reghin - loc 409 - MP: 11.6
37. Eftimie Adrian - Agnita - loc 432 - MP: 12.9
38. Onet Nicolae - Sighișoara - loc 471 - MP: 9.6
39. Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc - loc 479 - MP: 11.3
40. K?zdi Janos - Corund - loc 481 - MP: 10.2
41. Nagy Mih?ly - Reghin - loc 491 - MP: 12.6
42. Zedler Iuliu - Blaj - loc 587 - MP: 7.3
43. Irsai Istv?n - Tg. Mureș - loc 589 - MP: 19.0
44. Keresztes Zoltan - Gheorgheni - loc 602 - MP: 16.2
45. Samoila Florin - Sighișoara - loc 615 - MP: 12.3
46. Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni - loc 731 - MP: 12.6
47. Lapadat Eugen - Sighișoara - loc 754 - MP: 10.2
48. Benyi Crinel - Târnaveni - loc 778 - MP: 19.9
49. Șarcani Andrei - Tg. Mureș – loc 788 - MP: 6.7
50. Fazakas Attila - Toplita - loc 808 - MP: 11.5
51. Puiulet Iosif - Agnita - loc 812 - MP: 9.3
52. Bendris Nicu - Tg. Mureș - loc 905 - MP: 16.3
53. Sz?cs Istv?n - Siculeni – loc 950 - MP: 14.8
54. Bartha Fruzsina - Odorheiu Secuiesc - loc 962 - MP: 8.7
55. Barabas Sandor - Toplita - loc 963 - MP: 7.9
56. Sz?vuly Attila - Cristuru Secuiesc - loc 998 - MP: 8.8
57. ?tefan Andrei - Târnaveni - loc 1096 - MP: 8.2
58. Simon Ferenc - Lunca de Sus - loc 1137 - MP: 14.7
59. Bartha Istv?n-Zsolt - Aita Mare - loc 1188 - MP: 8.2
60. Soroiu Claudiu - Târnaveni - loc 1247 - MP: 12.5
61. Pelaghie Ioan - Tg. Mureș - loc 1252 - MP: 10.4
62. Mikl?s Imre – Bradesti – loc 1260 - MP: 5.7
63. Kolozsi Lazlo (sen.) - Odorheiu Secuiesc - loc 1282 - MP: 7.7
64. Motorga Dorin - Tg. Mureș - loc 1440 - MP: 8.6
65. Todor Lazlo - Gheorgheni - loc 1493 - MP: 8.8
66. Bartha Levente - Odorheiu Secuiesc - loc 1558 - MP: 8.5
67. Mureșan Codrean - Tg. Mureș – loc 1564 - MP: 7.7
68. Simon R?bert - Gheorgheni - loc 1630 - MP: 7.3
69. Szak?cs Janos - Eliseni - loc 1649 - MP: 1.6
70. Moldov?n Lazlo - Praid - loc 1837 - MP: 10.0
71. Farcas Silviu - Tg. Mureș - loc 1885 - MP: 9.1
72. Losonczi Denes - S?ngeorgiu de Padure - loc 1890 - MP: 9.1
73. Lovasz Vilmos - Gheorgheni - loc 2047 - MP: 8.2
74. Mih?ly ?va - Odorheiu Secuiesc - loc 2055 - MP: 8.2
75. Bal?zs ?ron - Corund - loc 2144 - MP: 1.6
76. Bartha Zsolt-Attila - Aita Mare - loc 2305 - MP: 6.4
77. Sandor Istv?n - Bradesti - NOU
78. Jozsa G?bor-Gell?rt - Corund - NOU
79. Lorincz Levente - Corund – NOU
80. Polotca ?tefan - S?ngeorgiu de Padure - NOU
81. B?r? Lazlo - Corund - NOU
82. Todor Arpad - Cristuru Secuiesc - NOU
83. Medrea Cristian - Cluj-Napoca - NOU
84. Kir?ly Ferenc - Odorheiu Secuiesc - NOU
Lista de asteptare:
85. Lunca Razvan - Târnaveni - loc 1605 - MP: 12.7
86. Baciu Gabriel - Târnaveni - loc 1039 - MP: 10.8
87. Popa Dumitru Rares - Târnaveni - loc 2138 - MP: 7.3
88. P?l R?bert - Germania - NOU
FH: Butterfly TackinessMatsushita Pro ModelBH: Dr. Neubauer Diamant
Tel : 0742 257 995
11 TOTH LASZLO
-------------------- TOTH LASZLO 3-0
22 POP ZOLTAN
---------------------------------------- TOTH LASZLO 3-1
27
-------------------- TAMAS NAGY JENO 0-3
6 TAMAS NAGY JENO
B 1
7 NICULA DUMITRU
-------------------- NICULA DUMITRU 3-0
26
---------------------------------------- FARKAS BENCE 0-3
23 FARKAS BENCE
-------------------- FARKAS BENCE 3-0
10 OLAH OLIVER
15 DENES FERENC
-------------------- DENES FERENC 3-2
18 TIPSER GABRIEL
---------------------------------------- BAUER LAJOS 0-3
31
-------------------- BAUER LAJOS 0-3
2 BAUER LAJOS
B -------------------------------------------------------------------------------- 1 BAUER LAJOS 0-3
7 NICULA DUMITRU
-------------------- NICULA DUMITRU 3-0
26
---------------------------------------- FARKAS BENCE 0-3
23 FARKAS BENCE
-------------------- FARKAS BENCE 3-0
10 OLAH OLIVER
------------------------------------------------------------ BAUER LAJOS 0-3
15 DENES FERENC
-------------------- DENES FERENC 3-2
18 TIPSER GABRIEL
---------------------------------------- BAUER LAJOS 0-3
31
-------------------- BAUER LAJOS 0-3
2 BAUER LAJOS
Comentariu