Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Yasaka Rakza 7 (nu soft) & Donic Bluefire M2

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Yasaka Rakza 7 (nu soft) & Donic Bluefire M2

    Am un lemn Yasaka Sweden Classic si nu stiu care dintre fetele mentionate mai sus s-ar potrivi mai bine cu stilul meu de joc. Sunt un jucator ofensiv, smash-urile si top spin-urile sunt punctul meu forte. Ma bazez foarte mult pe spinul de la serva. Sunt 80% ofensiv si 20% defensiv. In ofensiva joc cam la 0.5-1m de masa iar in defensiva ma duc si pana pe la vreo 4-5m de masa. Multumesc anticipat!

  • #2
    Ambele fete se potrivesc f bine pe stilul tau M2 pe Bh si rakza 7 pe fh (insa nu stiu daca rakza nu ar fi prea rapida pt tine)
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

    Comentariu


    • #3
      Multumesc, dar mai astept si alte pareri.

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Paul0304 Vezi post
        Am un lemn Yasaka Sweden Classic si nu stiu care dintre fetele mentionate mai sus s-ar potrivi mai bine cu stilul meu de joc. Sunt un jucator ofensiv, smash-urile si top spin-urile sunt punctul meu forte. Ma bazez foarte mult pe spinul de la serva. Sunt 80% ofensiv si 20% defensiv. In ofensiva joc cam la 0.5-1m de masa iar in defensiva ma duc si pana pe la vreo 4-5m de masa. Multumesc anticipat!
        Depinde si ca joc ofensiv cum ataci: preponderent smash sau mai des cu topspin. Daca ataci mai mult pe topspin, recomand Rakza 7. Oricum ambele fețe sunt foarte bune si destul de asemanatoare ca si parametri de joc. Bafta!
        Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X