Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vând 70+ de fe?e!

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Ooops, nu am realizat ca va înscriseseți Dvs la ambele HD-uri (din cauza ca nu scria rezervat în dreptul lor și din cauza ca mesajul Dvs era in germana). Scuze! Daca am loc bine, daca nu, stau la coada.
    Cu ocazia asta am mai realizat ceva: nu e clar ce grosime au fețele, deci l-aș ruga pe Chris sa ne spuna ce grosimi au fețele patrate.
    Tibhar Evo FX-P | BTY Liu Shiwen | Tibhar Evo FX-P
    Tibhar Genius max | Primorac Blk Tag | Victas Limber

    Comentariu


    • #27
      sper ca nu e doar praf in ochi datine niste raspunsuri daca nu mai e valabil sa nu asteptam degeaba si sa cumparam din alta parte!!!
      DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de T!Christian Vezi post
        Livrare abea in Septembrie
        de azi a inceput luna septembrie asadar asteptam materialele ! daca domnul giulesti a cumparat TOT sa ne aduca la cunostinta acest lucru.

        personal este a 2 oara cand incerc sa cumpar ceva de la t cristi...dar apar diverse motive : ca s-au pierdut diferite adrese ,ca una alta...

        Comentariu


        • #29
          Buna.
          Nu stiu care e sistemul de rezervare/cumparare, dar in sistemul asta haotic doresc si eu, daca se poate
          Butterfly Tenergy 05Fx ori 05 (schwarz)
          Butterfly Tenergy 05Fx ori 05 (rot)
          Donic Bluefire M2 (schwarz)
          Donic Acuda S2 ori S1 (rot).
          Dimensiunile ar trebui sa fie pentru un lemn BTY 152/157.
          Multumesc.
          Blade: BTY Timo Boll ALC
          Fh : Tibhar Evolution MX-P
          Bh : Tibhar Genius

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de Scuba Vezi post
            Ooops, nu am realizat ca va înscriseseți Dvs la ambele HD-uri (din cauza ca nu scria rezervat în dreptul lor și din cauza ca mesajul Dvs era in germana). Scuze! Daca am loc bine, daca nu, stau la coada.
            Cu ocazia asta am mai realizat ceva: nu e clar ce grosime au fețele, deci l-aș ruga pe Chris sa ne spuna ce grosimi au fețele patrate.
            Asa e, trebuia sa le rezerve Chris in topic deja... fetele sunt max, asa mi-a transmis prin mp. Eu ma multumesc cu o singura fata, nu-i problema.
            Xiom -Mitzutani - Xiom

            Comentariu


            • #31
              Ceva vesti? Când o sa trimiteti produsele??

              Comentariu


              • #32
                Mai ai vega elite swartz,livrare cand?

                Comentariu


                • #33
                  Stiu ca nu e treaba mea, dar eu am auzit ca s au dat toate fetele. Ar fi frumos ca vanzatorul sau chiar cumparatorul sa spuna asta sa nu mai lase oamenii in asteptare

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de lica george Vezi post
                    Ich will von dir die beide Andro Hexer HD zu kaufen.
                    Ich bezhale dir hundertachtzig, wie du wunscht.
                    Meine Adresse ist schon in dein MP.
                    Schone Grusse!
                    Poate asa se cumpara ceva la noi la romani...
                    Dob?e.
                    A j? chci, aby kupovali od v?s p?r ?tvercov? strany, ale vypad? to, ?e m?te chaotick? po?ad?, a tak se zd?, ?e m?m p??stup k va?im zbo??. My Rumuni jsou jako ovce, a aby n?s va?e zbo?? a d?laj? legraci z n?s.
                    Bravo!
                    Multumesc... Se pare ca acest post nu deranjeaza administratorii acestui forum... la modalitatea (corecta) de afisare a pretului (asa stiu eu ca fiind obligatorie prin regulament) si la modul de atribuire aleatorie (impraștiata) a produselor. H A O S !!!
                    Respecte!!!
                    Blade: BTY Timo Boll ALC
                    Fh : Tibhar Evolution MX-P
                    Bh : Tibhar Genius

                    Comentariu


                    • #35
                      mai asa cum a spus cineva mai sus,s-au vandut toate fetele.
                      Ma asteptam sa o faca vanzatorul,insa daca nu poate el,o fac eu.
                      Imi cer scuze fata de cei care voiau sa cumpere ceva,am fost la Timișoara,m-am intalnit cu Cristian si am cumparat tot.
                      Cedez partial,celor ce vor (atentie numai celor care vor,o parte din fete si unele lemne,chiar) cu pretul ajustat cu deplasarea,scuze,
                      Restul care nu se vor vinde le cedez copiilor fara posibilitati,din competitiile Sport Kombat.
                      Daca sunt printre voi,care doresc,va rog MP.
                      Apreciez discretia .

                      Comentariu


                      • #36
                        RU?INE,RU?INE,RU?INE.............. DIN NOU S? V? FIE RU?INE... SI PT.CEL CARE A CUMPARAT TOT SI PT. CEL CARE A VANDUT TOT ... ACEST LUCRU ESTE O JIGNIRE PT.NOI TOTI CEI DE PE FORUM...

                        Comentariu


                        • #37
                          Partea bestiala este ca in primul post inca sunt scrise foarte citet si ordonat rezervarile cu numele si tot tacamul ....
                          Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                          Comentariu


                          • #38
                            Postat în original de leo33 Vezi post
                            RU?INE,RU?INE,RU?INE.............. DIN NOU S? V? FIE RU?INE... SI PT.CEL CARE A CUMPARAT TOT SI PT. CEL CARE A VANDUT TOT ... ACEST LUCRU ESTE O JIGNIRE PT.NOI TOTI CEI DE PE FORUM...
                            Leo33 nu trebuie sa fi suparat pe ceea ce se intimpla ,deoarece mie mi-se pare un lucru firesc atita timp cit se permit astfel de lucruri si nimeni nu ia o atitudine,am citit regulamentul de vinzare si nu a fost incalcat,dar onoarea vinzatorului a fost de nota 0 si acestea sunt incurajate de cumparatori.,daca acestia devin la rindul lor vinzatori iar voi doritori ii incurajati ,asta s-ar putea sa contravina unui paragraf dar nu sunt sigur de aceea citez..
                            Paragraf 4 din regulament<<Siteul nostru nu încurajeaza BI?NI?A!>>
                            Am preluat si citeva din spusele cumparatorului pe care le citez mai jos fara a concluziona nimica si a deranja pe cineva,va intreb oare unde este granita dintre negustorie si bisnita ?
                            <<cu pretul ajustat cu deplasarea,scuze,>><<La fel de bine,maine cumpar un produs si il vand cu de 10 ori pretul,este specula?>>
                            Dupa cum ma cunosc o parte dintre amaturisti si eu am vindut la un moment dat 3-400 de fețe sh cu impresionantele sume de10-30 lei dar am renuntat deoarece am observat ca inloc sa ii fac pe uni bucurosi ca au ocazia sa testeze materiale fara a face o investitie majora , cele mai multe rezultate au fost negative si de aceea am renuntat,chiar daca la ora actuala cred ca mai am undeva la 1500-1600 de fețe .
                            Dupa cum bine stiti multe seituri de vinzari percep anumite comisioane de la vinzatori daca vind regulat iar daca vind ocazional nu,cred ca s-ar elimina banuielile de specula daca si pentru acest post s-ar introduce asa ceva bineinteles daca este posibil,daca nu urez tuturor cumparatorilor mult cumpat si rabdare cu astfel de tranzacti,piata dicteaza.Emi
                            Ultima editare de Zosim1; 09.sep.2013, 23:44.

                            Comentariu


                            • #39
                              ?n situația data eu unul ma retrag. Mi se pare josnica lipsa de transparența din partea lu Chris care a ignorat toate rezervarile pe care le acceptase, iar acest lucru l-a facut fara sa anunțe macar în momentul în care a batut palma cu cumparatorul. Cumparatorul a dat și el dovada de un real bun-simț prin atitudine și modul în care a micționat pe toate rezervarile facute.
                              Personal m-am lamurit cu privire la amândoi, mulțumesc.
                              Succesuri in continuare!
                              Tibhar Evo FX-P | BTY Liu Shiwen | Tibhar Evo FX-P
                              Tibhar Genius max | Primorac Blk Tag | Victas Limber

                              Comentariu


                              • #40
                                Imi este in mod sincer o rusine,nebuna.De ce trebuie sa imi fie rusine cu banii mei,domnule,ce am furat ceva de la tine?
                                Inca o data se dovedeste faptul,ca atunci cand esti cinstit si recunosti,ai de suferit din partea unor oameni,fara decenta.
                                - - - Actualizat - - -
                                O sa va cer scuze,dar ca sa nu mai fie bisnita sau sa va suparati,intre voi,nici o fata nu mai este de vanzare,le pastrez pentru mine.
                                Asa macar umparat o sa intelegeti domnule Leo,ca nu va datorez nici 5 bani,dumneavoastra sau altuia de aici.
                                A spus Cristian ca prioritate au cei care cumpara pachete,mai mari?Eu am dorit 4 fete,nu sa putut,am cumparat intregul pachet.
                                Nu iau rezervarile de pe prima pagina,pentru ca nu mi se pare corect,sunt oameni,care poate intre timp,nu mai doresc,de ce sa ii impun eu un lucru,vand doar daca vreau.
                                Atat am avut de spus .

                                Comentariu


                                • #41
                                  Domnu' Giulești, nu totul pe aceasta lume se cumpara cu bani!
                                  Mai ales bunul-simț .
                                  Tibhar Evo FX-P | BTY Liu Shiwen | Tibhar Evo FX-P
                                  Tibhar Genius max | Primorac Blk Tag | Victas Limber

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Postat în original de Scuba Vezi post
                                    Domnu' Giulești, nu totul pe aceasta lume se cumpara cu bani!
                                    Mai ales bunul-simț .
                                    Da stimate domn,consider ca aveti dreptate,dumneavoastra insa o sa constatati cu siguranta insa ca macar eu am banii,
                                    pe cand cei ca dumneavoastra nu ii aveti insa nici macar pe aceia(despre primul punct ce sa mai zic,nu il am,deci nu potvorbi despre el).
                                    Nu inteleg de ce comentezi aici,iti pare rau ca mi-am putut,permite sa le cumpar.Asta e nu am ce sa iti fac.
                                    V-am oferit tuturor,sa va cedez pe cele care nu le voiam,au sarit unii si altii suparati,ca de ce?
                                    Pai atunci gata,nu se mai vinde nimic,le pastrez,le dau cadou,fac focul cu ele,etc.
                                    Gata nu mai fi frustrat,intelege,nu mor caii cand vor caini,

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Postat în original de giulesti202 Vezi post
                                      Restul care nu se vor vinde le cedez copiilor fara posibilitati
                                      \
                                      Si eu aveam o fata rezervata dar personal nu imi pare rau ca am pierdut-o si nici nu vreau sa comentez la tot ce a fost scris pana acum; fiecare cu parerea lui. Sper totusi ca nu te-ai razgandit la ce ai scris in citatul de mai sus. Daca chiar aveai de gand sa faci asta din pc meu de vedere e laudabil.
                                      Spor,
                                      Vlad

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Postat în original de giulesti202 Vezi post
                                        ... cu siguranta insa ca macar eu am banii,
                                        pe cand cei ca dumneavoastra nu ii aveti insa nici macar pe aceia (despre primul punct ce sa mai zic,nu il am,deci nu potvorbi despre el).
                                        Nu inteleg de ce comentezi aici,iti pare rau ca mi-am putut,permite sa le cumpar.Asta e nu am ce sa iti fac.
                                        V-am oferit tuturor,sa va cedez pe cele care nu le voiam,au sarit unii si altii suparati,ca de ce?
                                        Pai atunci gata,nu se mai vinde nimic,le pastrez,le dau cadou,fac focul cu ele,etc.
                                        Gata nu mai fi frustrat,intelege,nu mor caii cand vor caini,
                                        QED
                                        Tibhar Evo FX-P | BTY Liu Shiwen | Tibhar Evo FX-P
                                        Tibhar Genius max | Primorac Blk Tag | Victas Limber

                                        Comentariu

                                        Who has read this thread:
                                        Procesare...
                                        X