Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ma ajuta si pe mine cineva?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ma ajuta si pe mine cineva?

    am un lemn Galaxy T-11...si as vrea sa pun ceva fete pe el care sa aiba topsin foarte bun si sa fie bun si pt capace..tenergy 64 FH si BH tenergy 05 fx? ar fi bune?..va mutumesc!
    Blade:Galaxy T-11
    FH:Yasaka Rakza 7 max
    BH:Yasaka Rakza 7 soft max

  • #2
    sunt mult prea rapide pt acel lemn....dar daca ai bani merita sa incerci...
    fh-xiom vega-pro 2mm
    blade--galaxy-v16
    bh-xiom omega tour--max

    Comentariu


    • #3
      deci nimeni?
      Blade:Galaxy T-11
      FH:Yasaka Rakza 7 max
      BH:Yasaka Rakza 7 soft max

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de cristy007 Vezi post
        am un lemn Galaxy T-11...si as vrea sa pun ceva fete pe el care sa aiba topsin foarte bun si sa fie bun si pt capace..tenergy 64 FH si BH tenergy 05 fx? ar fi bune?..va mutumesc!
        Postat în original de zalter Vezi post
        sunt mult prea rapide pt acel lemn
        ZALTER e nimeni?
        daca nu ai siguranta pe lovituri aceste fete impreuna cu lemnul T11 se transforma intr-o RACHETA!!! concluziile le tragi TU !!!
        am dat cu t11 si fete tenergy 05 FX sau KILLERSPIN FORTISSIMO si e greu de tot sa pui pe masa cand esti atacat de adversar.iti trebuie mana buna.

        Comentariu


        • #5
          Copilu pune Donic bluefire M2,Fh max si Bh de 2 si o sa fi foarte incintat,control, capace spin si explozie in lovituri
          - - - Actualizat - - -
          Eu am urmat sfatul lui George Durdun care este jucator de tenis nu de ping pong ca mine si m-am pricopsit cu 4 cupe la amatori 1,2 doua locuri de 3 locuri anul asta cu fetele astea ,ca nici nu le-am mai schimbat de anul trecut
          - - - Actualizat - - -
          Daca vrei comandale la Viva Sport ca de acolo le-am luat si eu.
          - - - Actualizat - - -
          Inainte jucam cu tenergy05 dar calitate pret este mica diferenta la calitate, la pret este dublu.

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X