Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Propuneri pentru AMATUR 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Eu propun scaderea mediei minime pentru participarea la amatori la 16-17 puncte. Categoria masters ar fi deasemenea o solutie buna .
    As mai propune cresterea perioadei de la ultimul meci dintr-o liga pana la posibilitatea participarii in amatur.
    Multumesc
    Blade : Stiga Allround wood NCT
    FH : Tenergy 05
    BH : Tenergy 05fx

    Comentariu


    • Organizati turnee fara grupe superioare si o sa va minunati citi jucatori or sa mai participe.

      Comentariu


      • Postat în original de mateidumitru Vezi post
        Organizati turnee fara grupe superioare si o sa va minunati citi jucatori or sa mai participe.
        Nea Matei ,ai vorbit cu mos Nicolae?

        Comentariu


        • Chiar am putea asimila F.R.T.M. cu competiti paralele,dar cu grija sa nu fie in programul lor competional,avand premii substantiale din partea amaturistilor,dupa care ii inlocuim cu conducerea noastra !
          Adio legitimati,adio controverse.
          Secretele vor ramane secrete si bine secretizate!
          Vivat amatori ! Vivat popor !

          Comentariu


          • Ideea cu crearea unei categorii Masters nu ar merge pentru ca nu ar veni cei din A sau superliga sa joace atata timp cat nu sunt premii in bani. Se stie clar ca jucatorii profesionisti nu vor altceva decat bani sau faima, nu-i vad eu pe baietii din superliga sa vina sa joace din placere.
            Amatur inseamna AMATORI si ar trebui sa ramana doar ei in circuit - fara fosti mari jucatori, antrenori, parteneri etc - Nu inteleg ce satisfactie simte un fost jucator de performanta cand bate niste amatori.
            Sunt jucatori care joaca in div B si fac antrenamente profi in mod regulat ( daca nu zilnic de 3 -4 ori pe saptamana). Obiectivul lor e sa promoveze in div A , nu sa joace cu X sau Y care sunt pe locul 50 in clasamentul Amatur si poate joaca 1 data sau de 2 ori tenis pe saptamana cu prietenii.
            AMATUR = AMATORI
            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

            Comentariu


            • Alex, tu cate antrenamente faceai in B? Si de unde efervescenta asta la tine dupa o lunga seceta? Mai ales ca tu ai declarat ca nu te mai intereseaza Amaturul!

              Comentariu


              • Am zis ca nu ma mai intereseaza sa joc in Amatur - e o diferenta. Costi stai linistit ca pentru tine o sa fac eu o derogare speciala sa te lase in continuare sa joci in Amatur.
                Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                Comentariu


                • Nu trage domn Semaca,sint eu Lascarica

                  Comentariu


                  • Poate faci acelasi lucru si pentru ceilalti, Alex! Si atunci pe cine vrei sa scoti din Amatur? Poate pe ...........?

                    Comentariu


                    • Eu nu vreau sa scot pe nimeni din Amatur, imi exprimam doar parerea mea. Atata timp cat ani de-a randul am participat in Amatur consider ca pot sa-mi expun si eu punctul de vedere.
                      NU E NORMAL CA LEGITIMATII SA JOACE INTR-O COMPETITIE DEDICATA AMATORILOR !
                      Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                      Comentariu


                      • Postat în original de Alex.C Vezi post
                        Eu nu vreau sa scot pe nimeni din Amatur, imi exprimam doar parerea mea. Atata timp cat ani de-a randul am participat in Amatur consider ca pot sa-mi expun si eu punctul de vedere.
                        NU E NORMAL CA LEGITIMATII SA JOACE INTR-O COMPETITIE DEDICATA AMATORILOR !
                        Alex,dar tu cind erai vedeta amaturului si jucai in B cum era

                        Comentariu


                        • Hai ma Dane si tu acum, se mai schimba timpurile!

                          Comentariu


                          • Pai tocmai mai Danutz ca a fost gresit inca de pe atunci dar asta nu inseamna ca trebuie sa fie la fel in continuare.
                            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                            Comentariu


                            • Nasule Masters-ul in circuitul amatur este penrtru veterani T.M. de pe alte meleaguri, care profita in acest fel sa se reintalneasca cu placerea jocului si al prietenilor.
                              Astfel ei cauta doar lauri pierduti in timp !

                              Comentariu


                              • Alex tata, cred ca ai ceva pe suflet! Uite, daca spui tot, promit ca voi face ca Rares si voi declara "reintoarcerea" mea in Amatur, ma voi lepada de "satana" si ma voi purifica. Astfel, vom trai fericiti pana la adanci batraneti!

                                Comentariu


                                • Antal denes finul meu preferat ca bine le zici !
                                  - - - Actualizat - - -
                                  Costi dar eu nu am nimik cu tine , nu stiu dc o iei ca pe ceva personal , tu ramai in continuare prietenul meu!
                                  Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                  Comentariu


                                  • Draga Alex, stiu ca nu ai nimic cu mine! Dar cum ai crescut pe langa mine, stiu ca ai ceva pe suflet care te chinuie! Descarca-te fiule, altfel te imbolnavesti!

                                    Comentariu


                                    • Apropo, daca tot venii vorba, care este parerea d-voastra vis-a-vis de infiintarea Asociatiei non-profit Amatur? Intra in ea si legitimatii?

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                                        Apropo, daca tot venii vorba, care este parerea d-voastra vis-a-vis de infiintarea Asociatiei non-profit Amatur? Intra in ea si legitimatii?
                                        Poate doar legitimatii

                                        Comentariu


                                        • Si noi, unde mai jucam?

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                                            Si noi, unde mai jucam?
                                            La tine la sala
                                            - - - Actualizat - - -
                                            Glumesc Costi,dar oricum ai cea mai faina sala

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de dantim Vezi post
                                              La tine la sala

                                              - - - Actualizat - - -

                                              Glumesc Costi,dar oricum ai cea mai faina sala

                                              Dane tu esti dupa cum bate vantul ...
                                              Ultima editare de Alex.C; 06.dec.2013, 01:28.
                                              Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                              Comentariu


                                              • Eu sint corect

                                                Comentariu


                                                • In acelasi turneu nr de meciuri in grupe sa fie acelasi pentru OPEN si AMATORI.(la TF este diferit)
                                                  GRILA DE PUNCTARE identica pt OPEN SI AMATORI functie numai de tip concurs.

                                                  Comentariu


                                                  • Transmisie LIVE cu sedinta de sfirsit de an

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X