Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"AmaTur 2013", Brașov - 07.12.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • STOP INSCRIERI!!!!!!

    Atentie, cod galben de vant si ninsori, de maine dimineata de la 6, zonele montane, din Brașov spre nord, nord-vest.... asa ca am emotii mai mari pt dvs decat pt mine. Emi vine cu bus-ul plin cu 15 mese, si daca el poate inseamna ca si dvs puteti.

    Pt cei care oricum se retrag, sunt rugati sa anunte mai repede, iar cei de pe lista de asteptare ii rog sa stea cu ochii pe lista (ca la bursa ), si daca si-au facut alt plan ?i rog sa anunte retragerea, altfel pot urca pe lista principala din oficiu.

    Personal fac tot ce este posibil sa anunt pe fiecare in parte, prin nr de tel pe care le am (prin colegi, prin coordonatori, etc) ...cine doreste sa lase nr tel pe mp va fi instiintat 100%.

    Va multumim pentru intelegere!
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • Postat în original de dinicescuion Vezi post
      Dinicescu Ion OPEN
      Va rog sa mentionati si localitatea, ....tot conf regulilor amatur !
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • din graba sa nu depasesc ora si necunoasterea regulamentului am uitat localitatea PITESTI

        Comentariu


        • se retrage Mureșan Adrian - gherla

          Comentariu


          • ...nu-l uitati pe Mehmet. E cel mai indragit roman din Amatur !
            Blade: lemn off...ce lemn !
            Bh: cu tepi
            Fh: fara tepi

            Comentariu


            • Postat în original de dantim Vezi post
              Daca tot sint discutii,Dan Petrov se transfera la amatori,poate ofer o sansa lui Adi Gorun la open, sa participe si el
              Multumesc frumos Dan , in cazul acesta nu pot decat sa ma retrag de la Open si sa joc la Amatori ,pentru a-i face loc domnului Iancu George ,un om mult mai respectabil si mai bun decat mine
              Gorum Adrian -
              T05-ALC-T05
              Adrian Gorum

              Comentariu


              • Postat în original de kdt123 Vezi post
                Multumesc frumos Dan , in cazul acesta nu pot decat sa ma retrag de la Open si sa joc la Amatori ,pentru a-i face loc domnului Iancu George ,un om mult mai respectabil si mai bun decat mine
                Gorum Adrian -
                Dupa parerea mea, ti-ai castigat locul la Open, poate se mai retrag altii, cine stie ce se intampla pana maine seara, sa fim optimisti

                Comentariu


                • Postat în original de dinicescuion Vezi post
                  Dinicescu Ion OPEN
                  Eu as mai fi stat 1 min ca sa postez ! Iti place loteria nea' Ioane !
                  Acum mai in gluma mai in serios, zau ca Mehmet merita un greencard ! Daca vreti si motive... sunt pt toata lumea ! Numai cine nu-l cunoaste nu stie ! Pana si d-nul Dinicescu cred c-ar fi de-acord !
                  Blade: lemn off...ce lemn !
                  Bh: cu tepi
                  Fh: fara tepi

                  Comentariu


                  • din motive de sănătate mă văd nevoit sa mă retrag.deci...fara
                    Horia Nitescu
                    Schlager Carbon Off +
                    FH: Xiom Vega Elite Max
                    BH: Xiom Vega Europe Max

                    Comentariu


                    • Un loc in plus la OPEN.
                      Ma retrag, pentru Adi, George, Aurel sau Mehmet.
                      Am luat raceala de la Horia.

                      Comentariu


                      • Postat în original de Dan2 Vezi post
                        Un loc in plus la OPEN.
                        Ma retrag, pentru Adi, George, Aurel sau Mehmet.
                        Am luat raceala de la Horia.
                        4 in 1 ?

                        Comentariu


                        • Postat în original de Vali 100% Vezi post
                          4 in 1 ?
                          Ce te miri,pai este asul de trefla in amatur

                          Comentariu


                          • Se retrage Birloveanu Viorel lista asteptare amatori,las locul celor mai buni.

                            Comentariu


                            • sunt al 69..pe lista de asteptare,daca cel de pe 70 are vreo sansa,ai cesionez locul !

                              Comentariu


                              • Postat în original de Vali 100% Vezi post
                                sunt al 69..pe lista de asteptare,daca cel de pe 70 are vreo sansa,ai cesionez locul !
                                Normal ,esti pe pozitia care iti place cel mai mult

                                Comentariu


                                • se retrage din NASAUD;
                                  OTT NISTOR IOAN
                                  OLTEAN DOREL

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de sorin_client Vezi post
                                    ...nu-l uitati pe Mehmet. E cel mai indragit roman din Amatur !

                                    tocmai am citit aici o postare a domnului Mehmet și eu deși nu l-am văzut niciodată am rămas impresionat de limbajul lui pitoresc. aproape că se prefigurează o nouă strofă în ?epopeea? mea. nu pot să trec cu vederea și să nu imortalizez în versuri și acest ?personaj? simpatic prin formulările lui, mai ales după ce văd că cineva afirmă așa ceva despre el (vezi citatul).

                                    dacă am noroc să ajung la Brașov, cred că mi-ar părea rău să nu fie și el printre ?gladiatori? acolo, să mă aleg măcar cu vreo 2 instantanee...
                                    - - - Actualizat - - -
                                    Postat în original de Vali 100% Vezi post
                                    4 in 1 ?
                                    da, pentru că nu e răceală, de fapt e un sindrom...
                                    - - - Actualizat - - -
                                    Postat în original de dantim Vezi post
                                    Normal ,esti pe pozitia care iti place cel mai mult
                                    vrea să cedeze repede poziția, să nu-l prindă nevasta în ofsaid...

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de dinicescuion
                                      Dl Mehmet conf regulament (192+112) are drept de participare .
                                      pai de ce nu joaca la amatori? oare?
                                      Mehmet!
                                      MP-ul si locul in clasament iti permite sa joci la amatori! este ultima ta sansa! sa nu crezi ca la amatori n-o sa ai meciuri tari!
                                      te iert ca mi-ai zis (candva) ca nu joci niciodata la amatori! si du-te ca n-o sa-ti para rau!
                                      daca nu e prea tarziu pentru mutare!... SUCCES!
                                      Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                                      FH: Tenergy 05 FX
                                      BH: Tenergy 05 FX

                                      Comentariu


                                      • Buna dimineata!
                                        Postat în original de GeluBv Vezi post
                                        Pt cei care oricum se retrag, sunt rugati sa anunte mai repede, iar cei de pe lista de asteptare ii rog sa stea cu ochii pe lista (ca la bursa ), si daca si-au facut alt plan ?i rog sa anunte retragerea, altfel pot urca pe lista principala din oficiu.
                                        Cel mai onest cadou amaturist de Mos Nicolae: o retragere anuntata in timp util.
                                        FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                        Tel : 0742 257 995

                                        Comentariu


                                        • Nu e cazul sa fiti suparati domnilor ca nu ati putut juca datorita pozitiei in clasament.
                                          Este totusi un turneu anual final si trebuie luati in calcul jucatorii mai vechi si mai valorosi.
                                          Daca perseverati la anul in turnee sigur veti juca.

                                          Comentariu


                                          • Cu parere de rau se retrage VLADU NICOLAE Pitești Amatori si ureaza toate cele bune participantilor.

                                            Comentariu


                                            • Din probleme personale cu parere de rau va transmit ca nu mai pot ajunge.
                                              Mult succes si voie buna atat participantilor cat si organizatorilor care cu siguranta vor avea mult de munca.

                                              www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                              www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                              https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                              Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                              https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                                Inscrieri Open - on 05-Dec-13 at 23:24:30

                                                ..............
                                                Lista de asteptare: - jucatorii sint inscrisi si la Amatori, pentru orice eventualitate
                                                113. Iancu George, Ploiești, 237 - 18.1 - A
                                                114. Mihaila Aurel, București, 253 - 18.4 - A
                                                115. Sengoz Mehmet, Botoșani, 297 - 18.5 - A
                                                116. Ene Dragos, Ploiești, 311 - 14.2 - A
                                                117. Surdu Marcel, Iași, 544 - 18.5 - A
                                                ...............
                                                Vă rog să țineți aproape pt ca eventualele retrageri de la open vă repune pe lista acestei sectiuni, si după cum se stie, locatia nu este aceiasi.

                                                Alte modificari nu mai au loc, binenteles cu exceptia amaturistilor ce probabil mai urca pe lista.
                                                Hobby: Motoare si ski !
                                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                Comentariu


                                                • se retrage din sf.gheorghe
                                                  WELKER IVAN OPEN
                                                  POP CORNEL BENEDEK AMATORI

                                                  Comentariu


                                                  • ....se vede treaba că socoteala de acasă nu prea e o socoteală bună.
                                                    dacă nu ajung în sală la Brașov din diferite motive, vă urez de la distanță să aveți adidașii bine lustruiți, ca să vă poată pune acolo „Moș Gelu” toate surprizele pe care le-ați așteptat.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X