Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"AmaTur 2013", Brașov - 07.12.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ce te vaiti domnule atata?Sibiu-Brașov?S a mutat Sibiul in Alaska sau in Insulele Tonga?
    Muta te la Alexandria atunci.O sa fii mai aproape de Brașov.

    Comentariu


    • Dle Gelu multumesc mult pt efortul dvs. dar nu vreu ocup locului cuiva , Dl Dan receala nu este motivul principal eu cred ati vrut eliberati loc pt altii. Nu trebuie dvs faceti efort mult mai mult de cat noi pt. Amatur. Ne vedem alta data promit ca vin doresc succes la organizatorilor si la participantilor deci se retrage Mehmet SENGOZ

      Comentariu


      • Va spun eu ca este foarte racit.
        Postat în original de mehmet Vezi post
        Dle Gelu multumesc mult pt efortul dvs. dar nu vreu ocup locului cuiva , Dl Dan receala nu este motivul principal eu cred ati vrut eliberati loc pt altii. Nu trebuie dvs faceti efort mult mai mult de cat noi pt. Amatur. Ne vedem alta data promit ca vin doresc succes la organizatorilor si la participantilor deci se retrage Mehmet SENGOZ
        YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

        Comentariu


        • Mehmet te-ai retras acum cand erai ca si pe lista!
          Pacat ne revedem cu alta ocazie,cu stima.

          Comentariu


          • Postat în original de adimucu Vezi post
            ....se vede treaba că socoteala de acasă nu prea e o socoteală bună.
            dacă nu ajung în sală la Brașov din diferite motive, vă urez de la distanță să aveți adidașii bine lustruiți, ca să vă poată pune acolo ?Moș Gelu? toate surprizele pe care le-ați așteptat.
            Maestre, lasa glumele si nu vaduvi turneul final de prezenta Domniei tale. Mosul vine si el la intalnire.

            Comentariu


            • să văd dacă găsesc galoșii pentru zăpadă... am înțeles că ne trimite Gelu acasă cu săniile de acolo...
              - - - Actualizat - - -
              Postat în original de mehmet Vezi post
              Dle Gelu multumesc mult pt efortul dvs. dar nu vreu ocup locului cuiva , Dl Dan receala nu este motivul principal eu cred ati vrut eliberati loc pt altii. Nu trebuie dvs faceti efort mult mai mult de cat noi pt. Amatur. Ne vedem alta data promit ca vin doresc succes la organizatorilor si la participantilor deci se retrage Mehmet SENGOZ
              nici măcar dacă nu erați pe lista aia bună nu trebuia să vă retrageți...
              când vă așteaptă oamenii la Brașov, v-ar fi asigurat 6 meciuri cel puțin, chiar și „hors concours”

              Comentariu


              • se retrage din arad spatariu daniel
                FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                Comentariu


                • Se retrage Muntean Alin - open din Târnaveni

                  Comentariu


                  • Postat în original de mehmet Vezi post
                    Dle Gelu multumesc mult pt efortul dvs. dar nu vreu ocup locului cuiva , Dl Dan receala nu este motivul principal eu cred ati vrut eliberati loc pt altii. Nu trebuie dvs faceti efort mult mai mult de cat noi pt. Amatur. Ne vedem alta data promit ca vin doresc succes la organizatorilor si la participantilor deci se retrage Mehmet SENGOZ
                    Mehmet ne arata inca odata definitia bunatatii: o frumusete pe care o poti pricepe direct cu sufletul.
                    Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                    Comentariu


                    • Se retrage cu parere de rau Istrate Samir din Arad
                      .

                      Comentariu


                      • 213. Draganescu Viorel, Ploiești, 708 - 18.1 - A se muta pe lista de asteptare la OPEN.

                        Comentariu


                        • Virlan Adrian se retrage din motive personale,va rog frumos sa ma scuzati

                          Comentariu


                          • Se retrage Ditu Daniel- open

                            Comentariu


                            • Se retrage de la amatori Marica Dan, Brașov, 586 - 10.5 - A.
                              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                              Tel : 0742 257 995

                              Comentariu


                              • Se retrage Szakali Csaba - Miercurea Ciuc

                                Comentariu


                                • Se retrag Kulcsar Lorand si Lorincz Ferenc Attila din Sanpaul
                                  Lemne: DHS Hurricane Long W997
                                  FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                                  BH: DHS GoldArc 8

                                  Comentariu


                                  • se retrage hattab amin

                                    Comentariu


                                    • Se retrage Vass Alexander 594 -amatori-
                                      LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

                                      Comentariu


                                      • Imediat se actualizeaza listele!
                                        Hobby: Motoare si ski !
                                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                        Comentariu


                                        • Se retrage Brunchiu Doru...Ploiești...open
                                          Hobby: Motoare si ski !
                                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                          Comentariu


                                          • Se retrage Bilanici Mircea.

                                            Comentariu


                                            • La multi ani pt toti Nicolae din Amatur

                                              Comentariu


                                              • Se retrage Incze Levente.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
                                                  Muta te la Alexandria atunci.O sa fii mai aproape de Brașov.
                                                  cu plăcere mă mut dacă mă angajează global net

                                                  eu sunt de vină, bineînțeles, că nu am mașină. din păcate, ca să mergi pe jos e prea lung drumul chiar și doar de la Sibiu, nu-i nevoie să fiu în Alexandria.

                                                  nu m-am pl?ns de nimic, doar am încercat să găsesc o soluție ca să ajung la Brașov și înapoi....poate chiar am găsit-o, dar și dacă n-o găseam nu era dracul chiar așa de negru...

                                                  Comentariu


                                                  • Liste actualizate pe prima pagina: ora 18.00
                                                    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X