Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"AmaTur 2013", Brașov - 07.12.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Aveti nitica rabdare se vor stabili si gr.inf.
    S-a lasat o marja [probabil] pentru eventualele interventii!
    Florin spunea ceva in acest sens!

    Comentariu


    • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
      Gelu, sau altcineva,, zi-ne si noua ceva despre vreme, ninge, viscoleste, e soare, cum e?
      cum ar fi zis Ilie Dobre: ?timpul e numai bun pentru sport? pentru un sport ?de cabană? ca ping-pong-ul chiar că-i bună vremea asta de afară... nu știu ce-o zice Gelu, dar pe aici pe sub Cindrel cam fulguiește...

      Comentariu


      • Postat în original de tokosp Vezi post
        TURNEUL CAMPIONILOR AMATUR
        ATENTIE: Grupele vor fi alcatuite de vineri seara, pe baza listei de inscrieri de la ora 21,00. Orice inscriere/retragere ulterioara nu va fi luata in considerare.;
        Postat în original de FlorinBN Vezi post
        Lista de asteptare actuala nu mai este valabila.

        Comentariu


        • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
          Esti ca si angajat Adimucu.
          Iti dau buletin de Tele-Oltenia si devii cetatean de onoare al orasului (tele-oltean=oltean cu televizor)
          Iar daca ma bati pe mine la tenis de masă iti cedez titlul de Campion Judetean.
          Hehehehe-glumim omule-bafta mare maine la concurs.
          mulțumesc pentru intențiile bune...

          despre chestiunea cu oltenii, m-aș converti probabil la o adică, pentru că în inima mea a intrat încă de mic copil și va rămâne acolo mereu ?Campioana unei mari iubiri?

          despre partea cu ?ma bati pe mine la tenis de masă? las oferta deschisă pentru alții... eu sunt încă foarte departe de acel stadiu.

          despre ?bafta mare maine la concurs?, voi transmite m?ine, cu puțin noroc, îndemnul acesta colegilor mei de la Agnita care vor fi direct implicați (sper)... cât privește rolul meu acolo, ?concursul? meu va fi cu mine ?nsumi și cu proiectul îndrăzneț pe care sper să-l finalizez cel târziu până la următorul turneu final. tot ce aștept eu m?ine este să văd cât mai mult ping-pong de calitate și cât mai multe fețe luminoase.

          Comentariu


          • Noapte buna, somn usor / zapada putina, calatorie placuta
            FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
            Tel : 0742 257 995

            Comentariu


            • Postat în original de geoiarba Vezi post
              Hai Vali ca te asteptam la Brașov.
              nu știam ce lipsește din ?epopeea? mea: o strofă sau 2 cu subiectul ?Vali Șuta? (sper că n-am greșit numele, nu găsesc nicăieri alte versiuni, nici măcar în clasament, ai codat bine numele). chiar cred că trebuie să ai un loc printre versuri, văd bine ce popular ești și cred că nu degeaba

              Comentariu


              • la brasov nu ninge. bate rar vantul.
                Sent from my GT-S7500 using Xparent Cyan Tapatalk 2
                TsE

                Comentariu


                • salutare.oare am si eu o sansa sa intru pe lista principala?astept un raspuns.

                  Comentariu


                  • stai liniștit că acuma vine zăpada de la Sbiu, e pe drum, probabil undeva pe la Voila
                    - - - Actualizat - - -
                    Domnilor Gelu și mai care oți fi pe acolo, eu am urmărit organizarea acestui turneu final paradoxal cu emoții, deși nu sunt „combatant”. Și vă urez mult spor în munca pe care o mai aveți de făcut în seara asta! aproape că nu m-aș pune să dorm, în semn de solidaritate cu voi...

                    Comentariu



                    • Hai fetele cu handbalul ca sta sa-nceapa turneul ...iar Mos Nicolae va asteapta la bradul din Piata Sfatului!
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • Tu astepti finalul, crezi ca fac schimb de tricouri

                        Comentariu


                        • Trebuia vazut si recitalul celor de la Voltaj
                          Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                          Pe spate: Tenergy 80
                          Pe fata.: Tenergy 64

                          Comentariu


                          • In piata sfatului[bv] nebunie, zici ca se imparte bonuri valorice!
                            40 minute am cautat un loc de parcare,se plictisisera nopoti in masina,dar a meritat[pt.copii]

                            Comentariu


                            • Se inscrie daca se poate Lorincz Jozsef open.

                              Comentariu


                              • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                In piata sfatului[bv] nebunie, zici ca se imparte bonuri valorice!
                                40 minute am cautat un loc de parcare,se plictisisera nopoti in masina,dar a meritat[pt.copii]
                                Inseamna ca nu au vazut nepoteii focul de artificii?Cati oameni sa fi fost in Piata Sfatului?..
                                Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                Pe spate: Tenergy 80
                                Pe fata.: Tenergy 64

                                Comentariu


                                • Postat în original de Joco Vezi post
                                  Se inscrie daca se poate Lorincz Jozsef open.
                                  Nu mai sunt locuri!
                                  Grupele la amatori se afiseaza in 15-20 min....openul maine.
                                  Multumesc de intelegere!
                                  Hobby: Motoare si ski !
                                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Joco Vezi post
                                    Se inscrie daca se poate Lorincz Jozsef open.
                                    Nu trebuia sa se retraga,avea locul asigurat,in cazul asta numai la sala in cazul in care nu se prezinta cineva !

                                    Comentariu


                                    • Grupe inferioare Amatori
                                      1. Toma Iulian, Pascu Adrian, Tintas Adrian, Dracea Gabriel, Dospinescu George, Bartha Istvan Zsolt
                                      2. Miron Mihai, Medeleanu Stefan, Serban Liviu, Radu Aurel, Cucu Cristin, Popa Cristian
                                      3. Boata Edgar, Tanase Horia, Cherhat Dumitru, Neamțu Adrian, Rus Andrei, Oancea Vasile
                                      4. Tamas Nagy Jeno, Cristescu Cristian, Fancsali Kalman, Morosan Marian, Dima Victor, Purcileanu Liviu
                                      5. Dumbrava Daniel, Lefter Costel, Marin Floricel, Paun Daniel, Ene Diana, Timaru Ilie
                                      6. Pal Zoltan, Matei Dumitru, Theodorescu Alex, Coman Emil, Ghile Ioan, Iordaniu Aurel
                                      7. Vlase Gheorghe, Mihaila Nicolae, Antal Denes, Silviu Niculae, Sava Sinel, Suciu Iacob
                                      8. Petrov Dan, Bodin Ion, Stoica Mihai, Puiulet Iosif, Niculescu Gabriel, Polotca Stefan
                                      9. Zedler Csaba, Somlea Darian, Tokos Pal, Imecs Attila, Muntoiu Theodor, Taras Dan
                                      10. Anita Dorel, Vasile Gelu Iulian, Olah Oliver, Rada Florin, Presura Marin, Staicu Dan
                                      11. Chirap Dan, Nedelcu Marin, Bulubasa Nicusor, Laur Boro, Dan Andrei, Lolea Toma
                                      12. Tipser Gabriel, Lakatos Zsolt, Kezdi Janos, Constantin Gabriela, Mihai Bianca, Ciky Cornel
                                      13. Gheorghe Nicu, Vlaisan Vasile, Rusea Gheorghe, Brulea Petre, Tudor Emil, Vladoiu Bogdan
                                      14. Hutanu Alin, Matei Razvan, Pop Zoltan, Bozga Razvan, Salavastru Petru, Carnu Eugen
                                      15. Kantor Imre Zoltan, Bucsan Romeo, Rojnita Sebastian, Ciobanu Daniel, Dima Nicu, Vestineanu Ionut
                                      16. Trocan Nicolae, Benyovski Bela, Papacu Bejoli, Tobosaru Gheorghe, Giosan Marcel, Butan Marius
                                      17. Tutoveanu Razvan, Gorum Adrian, Dani Leo, Dumitrescu Mircea, Mihai Ion, Curpas Ioan
                                      18. Andone Claudiu, Rozenfeld Cristian, Voicu Corneliu, Niculae Dan, Totpal Marius, Bobarnac Gheorghe
                                      19. Darmaz Ion, Antohi Ioan, Spaller Tiberiu, Bacanu Paulian, Ivan Catalin, Popa Alexandru Iulian
                                      20. Munteanu Octavian, Popa Mircea, Tomica Andrei, Petho Mihaly, Cristea Virgil, Jianu Lucian
                                      21. Jaouir Khaled, Puscas Arpad, Grama Mihai, Vita Istvan, Barbu Vasile, Nistor Szilard
                                      22. Toncean Mircea, On Ho, Motoroiu Marcel, Stolearenco Igor, Bondoc Alexandru, Zedler Iuliu
                                      23. Corneanu Sorin, Dena Corneliu, Poenaru Adrian, Comis Marian, Janosi Attila, Miron Andrei
                                      24. Nicula Dumitru, Florea Vasile, Mustocea Andrei, Presura Eugen, Filip Dan, Pascu Gabriel
                                      25. Predescu Levente, Constantinovici Ciprian, Mihalcea Dumitru, Ursulescu Ioan, Arion Costel, Olteanu Mihai
                                      26. Catricicau Adrian, Nica Ionut, Codreanu Laurentiu, Eftimie Adrian, Carnu Eugen Jr, Ion Cristian
                                      27. Miron Liviu, Luta Petre, Biro Attila, Cocean Valer, Dragos Florin, Berbece Bianca
                                      28. Iaru Horatiu, Nistor Florin, Dumitrescu Dan, Grecu Gheorghe, Rizescu Gheorghe, Tecuschi Dan
                                      29. Banescu Dragos, Craciun Calin, Marian Florin, Negrean Ioan, Botirca Sorin, Nechita Alexandru
                                      30. Nistor Iosif, Padurariu Costel, Munteanu Ion, Barac Marius, Banu Nicolae, Dobre Titus
                                      31. Sofian Corneliu, Tomica Silviu, Ticu Dorin, Sana Doru, Curut Gabriel, Tihan Silviu
                                      32. Ivan Valentin, Kaposta Victor, Kromek Iulian, Marian Calin, Sandescu Florin, Palamaru Emil
                                      TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                      Comentariu


                                      • Iordaniu aurel nu mai vinee

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                          20. Munteanu Octavian, Popa Mircea, Tomica Andrei, Petho Mihaly, Cristea Virgil, Jianu Lucian
                                          Iti urez success, Lucian!

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de adimucu Vezi post
                                            stai liniștit că acuma vine zăpada de la Sbiu, e pe drum, probabil undeva pe la Voila
                                            - - - Actualizat - - -
                                            Domnilor Gelu și mai care oți fi pe acolo, eu am urmărit organizarea acestui turneu final paradoxal cu emoții, deși nu sunt „combatant”. Și vă urez mult spor în munca pe care o mai aveți de făcut în seara asta! aproape că nu m-aș pune să dorm, în semn de solidaritate cu voi...
                                            care zapada de la Sibiu ?
                                            Blade - Butterfly Zhang Jike Super ZLC
                                            FH - Butterfly Tenergy 05 FX
                                            BH - Butterfly Tenergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • Multumim,sa ne vedem cu bine la sala,succes participantilor.
                                              Noapte placuta,iar pentru cei care vin de dimineata sosea uscata!

                                              Comentariu


                                              • Multumesc si sa ne întâlnim in fazele superioare!

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                                  Multumim,sa ne vedem cu bine la sala,succes participantilor.
                                                  Noapte placuta,iar pentru cei care vin de dimineata sosea uscata!
                                                  multumim si sper sa jungem la timp
                                                  Blade: Dr. Neubauer-SPECIAL
                                                  Fh: JOOLA X-PLODE SENSITIVE
                                                  Bh: Dr. Neubauer-SUPER BLOCK

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de martensa Vezi post
                                                    Iordaniu aurel nu mai vinee
                                                    Pentru aceasta retragere, la aceasta ora (23,29) organizatorul local (Gelu) transmite salutarile necesare, iar pentru faptul ca nu s-a retras la timp sunt convins ca si cel care a pierdut acest loc ?i transmite aceleasi salutari.

                                                    Unul din motivele pt care organizatorul poate sa refuze participarea unui jucator poate fi si acest motiv de băscălie, care pe buna dreptate este in dauna tuturor nu numai in dauna organizatorilor.

                                                    PS. Aurele esti pe lista neagră!
                                                    Hobby: Motoare si ski !
                                                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X