Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Comparatie Baracuda vs Bluefire M2

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Comparatie Baracuda vs Bluefire M2

    Eu folosesc Baracuda pe Bh de care sunt foarte multumit de altfel, insa ma tot tenteaza sa incerc M2. Rog cunoscatorii sa vina cu ceva comparatii intre cele doua fete
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

  • #2
    Merita schimbarea ,am jucat cu amindoua.

    Comentariu


    • #3
      Si eu am jucat cu amandoua, bluefire-ul este cu mult mai greu decat baracuda dar are mai mult control, spin asemanator durabilitate similara, pe langa asta sunt totusi si ceva diferente de pret.
      Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

      Comentariu


      • #4
        Donic Baracuda are mai multa viteza si implicit ceva mai putin control decat bluefire M2, dar mie baracuda mi se pare cea mai buna fata cu care am jucat vreodata , insa e deficitara la capitolul rezistenta
        Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
        BH : Tenergy 05Fx
        FH : Tenergy 05Fx

        Comentariu


        • #5
          Am o fata baracuda de vreo 2 ani si inca se comporta foarte bine. Am jucat in medie 4 ore pe saptamana cu ea. Pe forumuri e prezentata drept o fața cu durabilitate ridicata, asa ca ma mira spusele lui Beni.
          E cu adevarat o fata foarte buna. M2-ul l-am testat doar la un prieten si am simtit o idee mai mult control, dar nu semnificativ. Spinul mi s-a parut mai mic decat la Baracuda.
          DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
          Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

          Comentariu


          • #6
            La spin baracuda este peste m2. Rezistenta este asemanatoare. La blocaje si contre m2 este peste baracuda dar nu cu mult.
            Bostata baracuda este foarte buna la atac(eu dau cu toluen), M2 nu prea raspunde la toluen(nu prea bine).
            Daca ataci cu bh-ul mai mult decit media atunci ramii la baracuda. Am jucat cu ambele pe un pg7, iar in functie de joc sau adversar poti prefera pe una sau alta pe BH.Bafta !!
            TIBHAR MX-P/home made off+/TIBHAR EL-P

            Comentariu


            • #7
              Alte opinii??
              Lemne: DHS Hurricane Long W997
              FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
              BH: DHS GoldArc 8

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X