Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand 2 lemne + 2 fete

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand 2 lemne + 2 fete

    Salut. Ofer spre vanzare urmatoarele produse:
    1. Lemn Butterfly Petr Korbel off, maner FL, greutate 91 gr, fara nicio lovitura, fiind jucat cca 30-40 ore. Este varianta Made in Japan si chiar este off. Il vand fiindca nu ma inteleg cu priza fl, eu preferand-o pe cea ST, altfel ramaneam cu acest lemn. Am comandat doua la Razvan Crisan, care mi le-a adus din Japonia, dintre care l-am oprit pe acesta. PRET 250 lei VANDUT

    2 Lemn Xiom Offensive S, maner ST, greutate 84 gr, impecabil. Cu el am jucat in ultima perioada. Acum insa parca vreau unul putin mai greu. Ca si constructie este similar cu Petr Korbel off, dar mai controlabil si putin mai incet parca. PRET 120 lei

    3 Fata Xiom Omega 4 pro, grosime 2.0, dimensiuni normale 150/157. Are o ruptura a cauciucului de cca 0,5 cm la exteriorul lamei (capatul opus manerului) care nu afecteaza jocul, "accident" suferit in urma atingerii de coltul mesei. Se poate vedea si in poza. In rest buretele intact. O am de aproape 1 an si este jucata cam de 4-5 ori pe luna, in ultimele luni chiar mai rar. Ultimul pret 60 lei.

    4 Fata Palio Blitz, grosime 2.0, dimensiuni normale 150/157. Fata este intacta, buretele la fel. A fost cumparata in primavara, fiind jucata in acelasi ritm cu cea neagra Omega 4 Pro. PRET 80 lei.

    Predare personala in București. Pentru cei din provincie costul transportului cu posta romana este inclus in pret doar daca banii sunt virati in cont.
    Contact: prin mesaj privat sau pe telefon. Lucian 0722.506.820
    Ultima editare de lucian dumi; 10.ian.2014, 14:37.
    XIOM Ofensive S Off / ST
    BH - Victas Limber V1
    FH - Xiom Omega 4 Pro

  • #2
    Cu tot efortul dupa calitatea pozei nu imi dau seama ce serie are Korbelul ai putea sa ma ajuti? Ce tip de cutie are? E varianta la care potriveste seria de pe cutie cu cea de pe lemn? Cand a fost cumparat? Este lacuit? Merci!
    Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

    Comentariu


    • #3
      Salut Adi. Seria lemnului este urmatoarea M005882AJ5K (corespunde cu cea stantata pe lama), cutia este albastra, similara ca si constructie cu cele galbene, cum era in anii trecuti (daca vrei neaparat, cand am timp, iti pot pune si poze cu cutia). Asa cum am spus si in post, lemnele (caci am comandat doua in ideea de a le incerca si a alege unul) au fost comandate la importatorul oficial in Romania al produselor Butterfly (am vorbit chiar cu Razvan Crisan) care mi le-a comandat la randul sau in Japonia. Am platit atunci 700 lei pe doua lemne. Pentru confirmare poti vorbi si cu Razavan, caci banuiesc ca nu sunt multe situatiile in care cineva comanda doua Korbel-uri made in japan in fiecare luna. Din cele doua l-am ales pe acesta fiindca mi-a placut mai mult cum se simte. Celalalt era mai usor cu cateva grame si nu avea o viteza similara cu acesta. Era mai incet si parca vibra putin. Era si mai subtire lama dupa masuratorile mele.
      Lemnul nu a fost lacuit, decat foarte putin si doar in zona umerilor, ca sa zic asa, unde lama se desprinde din maner (doar in zona care luceste putin in poza). Am facut asta strict pentru a evita sa se murdareasca lama in acea zona din cauza transpiratiei. Cine ma cunoaste, stie ca eu sunt putin mai maniac asa in ce priveste grija fata de lemne, de materiale in general. Cine a mai cumparat lemne de la mine stie ca au fost impecabile. Daca mai vrei si alte informatii, oricand cu placere. Numai bine.
      Ultima editare de lucian dumi; 21.dec.2013, 22:31.
      XIOM Ofensive S Off / ST
      BH - Victas Limber V1
      FH - Xiom Omega 4 Pro

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de lucian dumi Vezi post
        Salut. Ofer spre vanzare urmatoarele produse:

        1. Lemn Butterfly Petr Korbel off, maner FL, greutate 91 gr, fara nicio lovitura, fiind jucat cca 30-40 ore. Este varianta Made in Japan si chiar este off. Il vand fiindca nu ma inteleg cu priza fl, eu preferand-o pe cea ST, altfel ramaneam cu acest lemn. Am comandat doua la Razvan Crisan, care mi le-a adus din Japonia, dintre care l-am oprit pe acesta. PRET 250 lei
        Fara suparare dar la Razvan Petr Korbel este la aproape 198 lei. http://www.tt-shop.ro/off/79-butterfly-petr-korbel.html
        Blade: Mizutani ZLC
        FH Nittaku Fastarc G1
        BH Xiom Sigma II Euro

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Johnny Erasure Vezi post
          Fara suparare dar la Razvan Petr Korbel este la aproape 198 lei. http://www.tt-shop.ro/off/79-butterfly-petr-korbel.html
          Cel care se vinde acum la 198 lei este varianta europeana fara serie si fara stanta JTTAA, are fluturele oval nu dreptunghiular asta ca si imagine, apoi sunt diferentele de feeling... de aici si diferentele de pret.
          Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

          Comentariu


          • #6
            Inseamna ca la feeling se apropie mult fata de varianta cu fluture negru, nu? Daca da, este un pret corect. Tare as fi fost curios sa-l probez si eu. Scuze de "poluarea" topic-ului.
            Blade: Mizutani ZLC
            FH Nittaku Fastarc G1
            BH Xiom Sigma II Euro

            Comentariu


            • #7
              Korbel-ul s-a vandut. Sper sa se bucure de el cumparatorul si sa ne spuna cum il simte. Craciun fericit si un an nou mai bun pentru toti iubitorii tenisului de masa si nu numai. La multi ani!
              XIOM Ofensive S Off / ST
              BH - Victas Limber V1
              FH - Xiom Omega 4 Pro

              Comentariu


              • #8
                Valabil.
                Pret nou pentru XIOM OMEGA IV PRO - 60 lei
                XIOM Ofensive S Off / ST
                BH - Victas Limber V1
                FH - Xiom Omega 4 Pro

                Comentariu


                • #9
                  ofer 50 ron cu plata in cont pentru fata xiom omega iv pro

                  Comentariu


                  • #10
                    Salut Mircea. Ultima oferta este 60 cu transport inclus si cu banii virati in cont. Numai bine.
                    XIOM Ofensive S Off / ST
                    BH - Victas Limber V1
                    FH - Xiom Omega 4 Pro

                    Comentariu


                    • #11
                      Salut ma intereseaza fața Palio Blitz , ofer 60 lei + transport.

                      Comentariu


                      • #12
                        Buna,ma intereseaza fata xiom omega IV pro.Vreau sa stiu cat de bine sta cu efectul
                        Franziska ZLC
                        Dignics 09c

                        Comentariu


                        • #13
                          Salut sorypet, din pacate nu am mai intrat de ceva timp pe forum. Din punctul meu de vedere fata sta foarte bine la efect, pentru cu nici nu a fost jucata intens (in ultimele 3-4 luni de maxim 7-8 ori) si plus de asta eu le pastrez si acoperite cu folie de protectie. O vand fiindca vreu sa incerc altceva pe forhand. Daca te mai intereseaza fata da-mi un semn. Numai bine.
                          XIOM Ofensive S Off / ST
                          BH - Victas Limber V1
                          FH - Xiom Omega 4 Pro

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X