Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vega asia vs vega europe

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vega asia vs vega europe

    Buna seara rog pe cineva cu experienza si care a incercat aceste doua fete sa scrie doua vorbe despre ele,care ar fi mai buna pentru fh si pe care ar folosi-o pentru bh.eu folosesc vega asia pe fh si celanta pe bh.cu vega sia ma inteleg de minune pe un joc de topspin si block dar cu europe am un pic de probleme cam pe acelasi tip de joc.prima pe rever aveam donic twingo si era destul de controlabila dar foarte lenta.sunt la al 3-lea cu aceasta fata (vega europe) antrenament si inca nu sunt multumit
    Deci astept sfaturi si pareri....va multumesc anticipat participantilor
    FH xiom vega asia
    BLADE Viscaria
    BH xiom vega europa
    Fh Tenergy 05
    VISCARIA
    Bh Vega Europa

  • #2
    Postat în original de kate Vezi post
    Buna seara rog pe cineva cu experienza si care a incercat aceste doua fete sa scrie doua vorbe despre ele,care ar fi mai buna pentru fh si pe care ar folosi-o pentru bh.eu folosesc vega asia pe fh si celanta pe bh.cu vega sia ma inteleg de minune pe un joc de topspin si block dar cu europe am un pic de probleme cam pe acelasi tip de joc.prima pe rever aveam donic twingo si era destul de controlabila dar foarte lenta.sunt la al 3-lea cu aceasta fata (vega europe) antrenament si inca nu sunt multumit
    Daniel Draganescu = kate?

    Comentariu


    • #3
      Nu sunt kate referitor la intrebarea mea nu este nimeni bunavoitor sa imi raspunda multumesc
      FH xiom vega asia
      BLADE Viscaria
      BH xiom vega europa
      Fh Tenergy 05
      VISCARIA
      Bh Vega Europa

      Comentariu


      • #4
        Poate nu am pus intrebarea cum trebuie...eram curios care dintre cele doua fete este mai buna pentru rever si care este mai buna pentru forhand si motivul pentru alegere dumneavoastra oricare ar fi ea.va multumesc
        FH xiom vega asia
        BLADE Viscaria
        BH xiom vega europa
        Fh Tenergy 05
        VISCARIA
        Bh Vega Europa

        Comentariu


        • #5
          Vega asia FH Vega Europe BH. Motivele: Vega asia are burete mai dur, mai potrivit pt FH, iar Europe are burete mai usor, tocmai bun de BH!

          Comentariu


          • #6
            Multumesc pentru raspuns.si eu sunt tot din calarasi poate la vara ne intalnim sa facem un set sau doua
            FH xiom vega asia
            BLADE Viscaria
            BH xiom vega europa
            Fh Tenergy 05
            VISCARIA
            Bh Vega Europa

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Claudiu84 Vezi post
              Vega asia FH Vega Europe BH. Motivele: Vega asia are burete mai dur, mai potrivit pt FH, iar Europe are burete mai usor, tocmai bun de BH!
              Varianta asta merge doar daca are forehandul mai puternic decat backhandul, daca nu se pun invers adica fata mai dura pe rever si cea soft pe forehand.
              Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Daniel Draganescu Vezi post
                Multumesc pentru raspuns.si eu sunt tot din calarasi poate la vara ne intalnim sa facem un set sau doua
                FH xiom vega asia
                BLADE Viscaria
                BH xiom vega europa
                Cu cea mai mare placere
                Trimis de pe al meu GT-I9100G folosind Tapatalk

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X