Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A București, 25 ian 2014 Cupa Unirii, Top Tenis Arena

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • asteptam si niste filmari daca exista
    "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
    Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
    BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

    Comentariu


    • Postat în original de valentin soare Vezi post
      E uite k nu l-a invins Dumitra,l-a invins Lungu,si lasa povestile cu pierde cind vrea,bate cind vrea,daca face asa, nu e sportiv.
      I-au pus ceva in "spa" lui Craioveanu!
      timo boll alc-tenergy 05-tenergy 64 ,amultart-vega europe-vega asia
      zhang jike- tenergy 05-tenergy 64 ,timo bool spirit-spinart-tenergy 64
      liu shiwen-andro hexer hd-yoola explode senzitiv

      Comentariu


      • Felicitari, Cosmine ! La cat mai multe !

        Comentariu


        • Postat în original de viorel.andrei Vezi post
          asteptam si niste filmari daca exista
          Filmarile de la competitie o sa le "urce" colegii mei de la Top Tenis Arena , intre timp va puteti delecta cu imagini de la turneu.
          https://www.facebook.com/events/614556091949018/
          Palete si accesorii tenis de masa la preturi de importator
          Fete de palete tenis de masa
          TT.MGVSPORT - www. ttsport.ro

          Comentariu


          • Gelu, felicitari!Vii cu pasi repezi la open

            Comentariu


            • Printre cei 55 de participanti la OPEN (din listele grupelor inferioare) au participat si 3 concurenti din Pitești. Vad ca in clasament nu sunt trecuti. Unde i-ati PITIT? Sau Crivatul a troienit zapada si in interiorul salii. Sa fie asta explicatia ca nu exista poze de la turneul OPEN?
              Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
              FH: Butterfly - Dignics 80
              BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

              Comentariu


              • Postat în original de mihais mioveni Vezi post
                Printre cei 55 de participanti la OPEN (din listele grupelor inferioare) au participat si 3 concurenti din Pitești. Vad ca in clasament nu sunt trecuti. Unde i-ati PITIT? Sau Crivatul a troienit zapada si in interiorul salii. Sa fie asta explicatia ca nu exista poze de la turneul OPEN?
                Cei trei participanti despre care intrebati, d-nii Liviu Petrescu, Ion Dinicescu si Luc Fourichon au fost asteptati cu sperante la turneu, din pacate km 55 din autostrada (in spatele unui bolcaj cu vreo 20 de vehicule tamponate) i-a tinut captivi vreme de vreo 8 ore, reusind sa iasa din autostrada abia spre ora 22,00., o data cu finala turneului.
                Un alt grup de impatimiti,d-l Bularda, Costi Corcoz, Dorin si Madalina David, venind dinspre Focșani, au petrecut sambata si chiar si duminica in Buzău, blocati fiind de codul rosu.
                Le-am multumit tuturor pentru intentia care ne-a onorat, si ii asteptam ca invitati speciali la urmatorul turneu Top Tenis Arena.

                Comentariu


                • Felicitari Sultane(Gelu)!Te-ai "incalzit" bine la Odorhei de ai reusit sa ajungi acolo sus pe podium!CHAPEAU!
                  I love table tennis !

                  Comentariu


                  • Nu stiu daca este adevarat, dar am auzit ca, Cosmin Lungu, coleg cu mine la Viva Sport nu a fost lasat sa joace finala cu tricoul clubului la care activeaza, acesta fiind "amenintat" ca nu va fi filmat... aiurea, daca a fost asa chiar e lipsa de fairplay si totusi imi vine greu sa cred pentru ca si eu la Top Tenis Arena am jucat cateva finale si nu a fost absolut niciodata nici o problema.
                    Inca nu pot sau nu stiu ce sa cred..
                    Felicitari tuturor participantilor, invingatorilor, invinsilor, organizatorilor !
                    Felicitari Gelu Vladoiu si Popa Cristi pentru rezultatele obtinute !

                    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                    Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                    Comentariu


                    • Postat în original de Durdun Gheorghe Vezi post
                      Nu stiu daca este adevarat, dar am auzit ca, Cosmin Lungu, coleg cu mine la Viva Sport nu a fost lasat sa joace finala cu tricoul clubului la care activeaza, acesta fiind "amenintat" ca nu va fi filmat... !
                      Cum adica nu sti daca este adevarat !? Cosmin este coleg cu tine si nu-ti spune? Multumesc pentru felicitari!
                      Hobby: Motoare si ski !
                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                      Comentariu


                      • Felicitari invingatorilor: Cosmin si D-nul Craioveanu de la open, Danut Clapa si Khaled de la amatori. Singura surpriza de la aceste 2 categorii este doar castigatorul de la amatori. Mult succes in viitor si felicitari organizatorilor!

                        Comentariu


                        • Postat în original de GeorgeDospinescu Vezi post
                          Felicitari invingatorilor: Cosmin si D-nul Craioveanu de la open, Danut Clapa si Khaled de la amatori. Singura surpriza de la aceste 2 categorii este doar castigatorul de la amatori. Mult succes in viitor si felicitari organizatorilor!
                          Surpriza!Asta a fost o minune
                          - - - Actualizat - - -
                          Danut a tras CLAPA la toate pronosticurile

                          Comentariu


                          • Postat în original de dantim Vezi post
                            Surpriza!Asta a fost o minune
                            - - - Actualizat - - -
                            Danut a tras CLAPA la toate pronosticurile
                            Pentru mine n-a fost o surpriza evolutia lui Danut...
                            E, unii sunt mai la curent cu evolutia lui din ultima vreme.
                            Iar tu, Dane, am auzit ca devii comentator sportiv....abia astept inregistrarile sa vad cata sportivitate ai afisat.
                            TsE

                            Comentariu


                            • Danut a stat la SPA cu dl. Craioveanu. L-a urmarit pas cu pas, ca-n tinerete. Daca la tenis nu i-a calcat pe urme, macar la SPA sa-l insoteasca
                              Hobby: Motoare si ski !
                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                              Comentariu


                              • Postat în original de Emil Tudor Vezi post
                                Pentru mine n-a fost o surpriza evolutia lui Danut...
                                E, unii sunt mai la curent cu evolutia lui din ultima vreme.
                                Iar tu, Dane, am auzit ca devii comentator sportiv....abia astept inregistrarile sa vad cata sportivitate ai afisat.
                                Poate cronicar sportiv,daca tu vezi un jucator ca se bucura la un tus sau la un net ce dreac sa mai zici,intreabal pe Khaled si dupa aia poti sa comentezi

                                Comentariu


                                • Postat în original de GeluBv Vezi post
                                  Cum adica nu sti daca este adevarat !? Cosmin este coleg cu tine si nu-ti spune? Multumesc pentru felicitari!
                                  Mi-a spus, dar mi-a venit greu sa cred.. totusi se pare ca este adevarat.. se pare ca nici unul din organizatori nu poate sa ma lamureasca cu un raspuns..

                                  www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                                  www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                                  Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                                  https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                                  Comentariu


                                  • Organizatorii nu cred ca sunt implicati in chestia asta. Dan, Rares sau Vali si-au vazut de treaba lor, cu organizarea, nici nu puteau sa impuna asa ceva. Probabil ca a fost ceva acolo, dar nu-mi vine sa cred ca L.Cosmin s-a dezbracat de tricou. Probabil ca a fost o discutie amicala (mai veche).
                                    Ultima editare de GeluBv; 26.ian.2014, 22:42.
                                    Hobby: Motoare si ski !
                                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                    Comentariu


                                    • Bravo Gelu !!!

                                      Comentariu


                                      • Vremuri grele-Turnee Bune!!!!
                                        Printre atatea coduri galbene portocalii rosii,zbarnaie mingea de celuloid de nu ti vine sa crezi!!!
                                        Felicitari organizatorilor si participantilor !!!

                                        Se pare ca Gelutzu se apropie de punctul de plecare si inchide cercul .Mai are 2 locuri de urcat pana la podiumul cel mai inalt.Bravo!!!
                                        Bravo si tie Dane!!!Se pare ca de data asta le ai tras clapa.
                                        - - - Actualizat - - -
                                        Ce se intampla cu domnul Petrov care nu mai joaca nimic la Open?
                                        S-a apucat de alte sporturi?
                                        Dane-hai inapoi la Amatori!!!!Te ai inzapezit de tot la Open!!!

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de dantim Vezi post
                                          Poate cronicar sportiv,daca tu vezi un jucator ca se bucura la un tus sau la un net ce dreac sa mai zici,intreabal pe Khaled si dupa aia poti sa comentezi
                                          De ce nu cronicar sportiv la Open ? La Amatori, orice cronica a finalei nu putea fi decat inutila, deoarece ambele cupe ale finalistilor au ajuns in acelasi loc. Khaled si Clapa sunt colegi de echipa la Viva 2. Nu intamplator au jucat finala.

                                          Comentariu


                                          • Ii cunosc foarte bine pe amindoi,vroiam sa cistige Khaled,Danut este prea ciudos nu stie sa piarda
                                            - - - Actualizat - - -
                                            Eu glumeam cu Danut,vad ca altii au luat-o in serios

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de dantim Vezi post
                                              Poate cronicar sportiv,daca tu vezi un jucator ca se bucura la un tus sau la un net ce dreac sa mai zici,intreabal pe Khaled si dupa aia poti sa comentezi
                                              Nu m-am bucurat la tus si la net, ti-am facut doar tie in ciuda ca sa mori de necaz, pentru ca din cauza ca luasei prea multe beri la bord in loc de cap probabil aveai altceva si ai facut urmatoarele:
                                              - ai scandat cat te-a tinut gura impotriva mea in timp ce jucam punctul (nu conteaza daca era impotriva mea, conteaza ca era in timp ce jucam).
                                              - ai intrat in timpul seturilor si meciului in teren de N ori, numai eu te-am data afara din teren de vre-o 3-4 ori
                                              - ai facut tot felul de aluzii ca as fi slabut la tenis si tu mare jucator si la fel si despre ceilalti jucatori zicand despre ei ca sunt citez "pinguini" (nu m-au deranjat astea ca nu am cum sa iau in considerare vorbele cuiva care intr-un moment nu si-a dat seama ce vorbeste). Hai sa zicem ca pe mine nu ma aveai la inima dar pe Khaled pe care l-ai sustinut de ce ai zis ca e ,citez din nou, "pinguin" ? (de altfel dandu-i si sfaturi proaste de joc - avand in vedere ca suntem colegi de echipa si jucam frecvent impreuna stia mult mai bine ca tine cum sa joace impotriva mea ....). Un alt aspect de luat in seama e cum Dumnezeu mergi sa-i dai sfaturi cuva dupa care vorbesti la adresa lui utilizand un fel de invective "pinguini" etc. Eu stiu ca ori esti prieten cu ceineva si-l respecti, ori nu esti.
                                              - ai facut tot felul de aluzii nu tocmai ortodoxe chiar de fata cu Craoiveanu - care fie vorba intre noi diferenta dintre tine si el este la fel ca diferenta dintre Everest si o pietricica ....
                                              Cam asta a fost cronica meciului .... tu sa fi sanatos domnule Berov ... aaaa Petrov am vrut sa zic... ca noi le-om duce toate.
                                              Danut
                                              Ultima editare de taiegatu; 27.ian.2014, 11:00.

                                              Comentariu


                                              • Nu l suparati pe domn Berov ca poate revine la Amatori si electrocuteaza tot!!!!
                                                Lasa ti l acolo la Open sa piarda in liniste!!!
                                                Daca vine inapoi avem viata grea!!

                                                Comentariu


                                                • Felicitari organizatorilor cordonati de Dane pentru reusita concursului cu stirile in timp util afisate.
                                                  Mentiuni speciale tuturor participantilor !

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de taiegatu Vezi post
                                                    Nu m-am bucurat la tus si la net, ti-am facut doar tie in ciuda ca sa mori de necaz, pentru ca din cauza ca luasei prea multe beri la bord in loc de cap probabil aveai altceva si ai facut urmatoarele:
                                                    - ai scandat cat te-a tinut gura impotriva mea in timp ce jucam punctul (nu conteaza daca era impotriva mea, conteaza ca era in timp ce jucam).
                                                    - ai intrat in timpul seturilor si meciului in teren de N ori, numai eu te-am data afara din teren de vre-o 3-4 ori
                                                    - ai facut tot felul de aluzii ca as fi slabut la tenis si tu mare jucator si la fel si despre ceilalti jucatori zicand despre ei ca sunt citez "pinguini" (nu m-au deranjat astea ca nu am cum sa iau in considerare vorbele cuiva care intr-un moment nu si-a dat seama ce vorbeste). Hai sa zicem ca pe mine nu ma aveai la inima dar pe Khaled pe care l-ai sustinut de ce ai zis ca e ,citez din nou, "pinguin" ? (de altfel dandu-i si sfaturi proaste de joc - avand in vedere ca suntem colegi de echipa si jucam frecvent impreuna stia mult mai bine ca tine cum sa joace impotriva mea ....). Un alt aspect de luat in seama e cum Dumnezeu mergi sa-i dai sfaturi cuva dupa care vorbesti la adresa lui utilizand un fel de invective "pinguini" etc. Eu stiu ca ori esti prieten cu ceineva si-l respecti, ori nu esti.
                                                    - ai facut tot felul de aluzii nu tocmai ortodoxe chiar de fata cu Craoiveanu - care fie vorba intre noi diferenta dintre tine si el este la fel ca diferenta dintre Everest si o pietricica ....
                                                    Cam asta a fost cronica meciului .... tu sa fi sanatos domnule Berov ... aaaa Petrov am vrut sa zic... ca noi le-om duce toate.
                                                    Danut
                                                    Ciudosule eu cred ca tu erai ala care jubila si urla si in timpul mingilor jucate si nici macar nu am intrat in tarcul de joc si vezi ca tu ai inceput la sala cu glume nu eu .
                                                    La tenis oricum esti praf si vezi ca eu nu te-am jignit,daca vrei pot sa o fac si eu
                                                    - - - Actualizat - - -
                                                    Chestia cu pinguinii o ziceam si de mine cind jucam la amatori si cind o sa ma curentezi tu la tenis si nu eu o sa zic ca esti mai bun ca mine

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X