Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B" Brașov - Sala Sporturilor 08.02.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Comentariu


    • Erai stresat cand am terminat in grupa noastra cand jucam in superioare si ai aflat rezultatul de la cealalta masa la care te si asteptai dar nu ti-o doreai .

      Comentariu


      • Postat în original de hopipoke Vezi post
        Erai stresat cand am terminat in grupa noastra cand jucam in superioare si ai aflat rezultatul de la cealalta masa la care te si asteptai dar nu ti-o doreai .
        Esti tare! Nu scapi nimic. Nu-mi permit sa fac comentarii despre acele rezultate. Asta este, am avut toti cate doua victorii, si nu pot face afirmatii neprobate,...faptul ca am ramas pe dinafara poate fi o nemultumire, dar mai important este sa ramanem prieteni.
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • clasament final ?

          Comentariu


          • Postat în original de GeluBv Vezi post
            Esti tare! Nu scapi nimic. Nu-mi permit sa fac comentarii despre acele rezultate. Asta este, am avut toti cate doua victorii, si nu pot face afirmatii neprobate,...faptul ca am ramas pe dinafara poate fi o nemultumire, dar mai important este sa ramanem prieteni.
            Ai dreptate in ambele sensuri .

            Comentariu


            • Primii 16:

              1 - 4.
              Roman Iulian - Brașov
              Macovei Liviu - Brașov
              Lorincz Jozsef - Sfantu Gheorghe
              Hutanu Alin - Brașov
              5 - 8.
              Anita Dorel - Brașov
              Cocean Valer - Baraolt
              Miron Andrei - Campina
              Szasz Erno - Sfantu Gheorghe
              9 - 16.
              Bacanu Paulian - Brașov
              Pop Cornel - Sfantu Gheorghe
              Tutoveanu Razvan - Brașov
              Miron Liviu - Campina
              Pitac Ovidiu - Brașov
              Petho Mihaly - Racosu de Sus
              Dima Victor - Azuga
              Suditu Andrei - Campina
              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
              Tel : 0742 257 995

              Comentariu


              • 17-24
                Olah Oliver Sf Gh 2v sup
                Vladoiu Gelu Brașov
                Pandra Vasile Brașov 1v sup
                Grama Mihai Azuga
                Lolea Toma Fagaras
                Bardocz Szilard Capeni
                Dragoi Andrei Azuga
                Stanciulesc Bogdan Brașov
                25-32
                Marandici Adrian Brașov 1 v sup
                Rosu Dan Brașov o v sup
                Tobosaru Gheorghe Brașov
                Tokos Pal Odorheiu Secuiesc
                Dragos Florin Brașov (1 v)
                Bartha Zolt Attila Aita Mare
                Ivan Catalin Fagaras
                Pal Attila Sf Gh
                33-40 1v inf
                Butnar Bogdan Brașov
                Lorincz Laszlo Aita Mare
                Mitrofan Petrica Brașov
                Marica Dan Brașov
                Barta Istvan Zsolt Aita Mare
                Bugneriu Marcel Brașov
                Ciky Cornel Fagaras
                Bokor Zoltan jr Brașov
                41-48 0 v
                Butnar Daniel Brașov
                Suta Valeriu Curtea de Ag
                Vladoiu Bogdan Brașov
                Marocico Marius Fagaras
                Molnar Jozsef Racosu de Sus
                Dumitrescu Sorin Brașov
                Serban Mircea Brașov
                Stan Adrian Brașov
                Ultima editare de GeluBv; 09.feb.2014, 14:14.
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • Postat în original de ivan catalin Vezi post
                  clasament final ?
                  Prima pagina, postul 3
                  Hobby: Motoare si ski !
                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                  Comentariu


                  • Cateva imagini de concurs...
                    https://www.youtube.com/watch?v=V83v...ature=youtu.be
                    Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                    Comentariu


                    • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                      Pali,trebuie sa pozezi toti posesorii de nume Vali ,sa fie Nea Deny multumit,ca altfel te trezsti cu reclamatii
                      Pali stia la care Vali era referirea,ori cum nu erau prea multi Valentini.

                      Comentariu


                      • Prea buna pali-nka,vinul,berea,pizza-etc,insa si prea buni jucatori la acest turneu !
                        M-am simtit super la acest turneu,unde de conditii nici nu ar trebuii sa existe dubii(totul la superlativ).
                        Multumesc Gelu,m-ai facut sa ma simt rasfatat !
                        Am sa postez si pozele ceva mai tarziu,abia am ajuns acasa si musai trebuie sa ma dreg !
                        Felicitari !

                        Comentariu


                        • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                          Pali stia la care Vali era referirea,ori cum nu erau prea multi Valentini.
                          Nea Deny,era doar un test de perspicacitate pentru Pali. pe care l-a absolvit.

                          Comentariu


                          • Comentariu


                            • Felicitari pentru reusita turneului tuturor participantilor, organizatorilorsi colaboratorilor .
                              P.S.Observ ca Sultanul nu a dus lipsa de dulger la matineu!

                              Comentariu


                              • Dragos Florin are 1 v in superioare, dar tot pe locul 4 este clasat, pentru ca Dragoi Andrei are tot o victorie in aceiasi grupa, dar este clasat mai bine de la victoria directa (Dragoi Andrei -Dragos Florin 3-1). ....nu se schimba nimic.
                                Hobby: Motoare si ski !
                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                Comentariu


                                • Felicitari Lulu, felicitari, Gelu!
                                  Un turneu pe cinste...
                                  Bravo Liviu pentru seturile 2 si 3 din finala!
                                  Bravo Alin, si pentru revansa din eliminatorii contra lui Erno, un jucator bun de tot.
                                  Bravo si celorlalti cu rezultate frumoase (openisti si amatori in special din Baraolt, Campina, Racosu de Sus, Sfantu Gheorghe, luand in ordinea ABC).
                                  Iar personal din partea mea, felicitari inca o data lui Suditu Andrei pentru setul 5 din grupele superioare (prietenii stiu de ce, si daca-s amabili nu vor detalia - iar Cule, tu sa nu pui intrebari in acest sens, OK?), si micutul Bardocz Szilard ca a profitat de ocazie si m-a batut binisor...
                                  Cat despre Iulian - am fost bucuros ca in sfarsit am putut juca (in superioare) si cu el, si trebuie sa va marturisesc ca am descoperit in persoana lui un sportiv de nota 10, un luptator adevarat. Lulu, merci pentru sfatul primit la sfarsitul superioarelor, de la tine - vazand si cu ce seriozitate te-ai luptat si contra celuilalt outsider din grupa - ideea suna mult mai pe intelesul meu, dacat de la altii...
                                  Si daca tot mi-am amintit de durerea de ieri - a fost o doamna care a filmat un meci de circa 35 de minute disputat la masa 2, dupa-masa undeva de la 6 fara un sfert. Am inteles ca doamna a insotit pe cineva din Brașov care era pe lista de asteptare si astfel n-a jucat. As ramane dator vandut daca cineva mi-ar putea face rost de inregistrare.
                                  A si sa nu uit un ultim aspect: Hopipoke, ieri chiar ai fost mai bun ca mine in inferioare.
                                  PS: Vali100%, esti chiar o personalitate a AmaTurului, bine o zis Sultanul. imi pare bine ca te-am cunoscut, esti baiat de treaba, plus ca mi-ai dat si un set

                                  Sa ne vedem cu bine si Hai ai nostri!, cum bine se zice pe la Gura Humorului
                                  FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                  Tel : 0742 257 995

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de tokosp Vezi post
                                    Felicitari Lulu, felicitari, Gelu!
                                    Un turneu pe cinste...
                                    Bravo Liviu pentru seturile 2 si 3 din finala!
                                    Bravo Alin, si pentru revansa din eliminatorii contra lui Erno, un jucator bun de tot.
                                    Bravo si celorlalti cu rezultate frumoase (openisti si amatori in special din Baraolt, Campina, Racosu de Sus, Sfantu Gheorghe, luand in ordinea ABC).
                                    Iar personal din partea mea, felicitari inca o data lui Suditu Andrei pentru setul 5 din grupele superioare (prietenii stiu de ce, si daca-s amabili nu vor detalia - iar Cule, tu sa nu pui intrebari in acest sens, OK?), si micutul Bardocz Szilard ca a profitat de ocazie si m-a batut binisor...
                                    Cat despre Iulian - am fost bucuros ca in sfarsit am putut juca (in superioare) si cu el, si trebuie sa va marturisesc ca am descoperit in persoana lui un sportiv de nota 10, un luptator adevarat. Lulu, merci pentru sfatul primit la sfarsitul superioarelor, de la tine - vazand si cu ce seriozitate te-ai luptat si contra celuilalt outsider din grupa - ideea suna mult mai pe intelesul meu, dacat de la altii...
                                    Si daca tot mi-am amintit de durerea de ieri - a fost o doamna care a filmat un meci de circa 35 de minute disputat la masa 2, dupa-masa undeva de la 6 fara un sfert. Am inteles ca doamna a insotit pe cineva din Brașov care era pe lista de asteptare si astfel n-a jucat. As ramane dator vandut daca cineva mi-ar putea face rost de inregistrare.
                                    A si sa nu uit un ultim aspect: Hopipoke, ieri chiar ai fost mai bun ca mine in inferioare.
                                    PS: Vali100%, esti chiar o personalitate a AmaTurului, bine o zis Sultanul. imi pare bine ca te-am cunoscut, esti baiat de treaba, plus ca mi-ai dat si un set

                                    Sa ne vedem cu bine si Hai ai nostri!, cum bine se zice pe la Gura Humorului
                                    Cand ne mai intalnim la vreun turneu i-ti iei revansa.

                                    Comentariu


                                    • Felicitari miron andrei !

                                      Comentariu


                                      • Felicitari "Sultane"!Reusita la maxim!CHAPEAU!!!
                                        (vezi,daca era si "dulgherul" langa tine nu te mai pacaleau ....."sfintii" lui 'nea Gheorghe!!! ha,ha!!!prietenii stiu de ce..)
                                        I love table tennis !

                                        Comentariu


                                        • De pe lista de participanti lipsete una persoana?
                                          Complectat cu Vali% cele 48 poziti .

                                          Comentariu


                                          • Poze de final!
                                            Hobby: Motoare si ski !
                                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                            Comentariu


                                            • Si ultimul set Roman Iulian- Macovei Liviu 3-1,...cu precizarea ca celelalte seturi au dat cu virgula la incarcare. Pacat, pentru ca in celelalte trei seturi Liviu a pus probleme lui Lulu. (...mai incerc)

                                              http://www.youtube.com/watch?v=Il71z...ature=youtu.be
                                              Hobby: Motoare si ski !
                                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                                De pe lista de participanti lipsete una persoana?
                                                Complectat cu Vali% cele 48 poziti .
                                                Si care-i problema?
                                                Hobby: Motoare si ski !
                                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de GeluBv Vezi post
                                                  Si care-i problema?
                                                  A spus cine-va ca este vreo problema?
                                                  Doar pentru transparenta si modul in carev s-a efectuat retragerea,cand ,cum,ori pur si simplu nu s-a mai prezentat la sala.
                                                  Este bine de stiut pentru urmatoarele intalniri.

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                                    De pe lista de participanti lipsete una persoana?
                                                    Complectat cu Vali% cele 48 poziti .
                                                    Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                                    Nu-l vad pe Vali, daca a sosit la sala?
                                                    Nea Deni,
                                                    ai ceva cu mine de ma urmaresti in asa hal..ti-am gresit cu ceva,am ceva datorii de care nu-mi amintesc ?
                                                    ce te deranjeaza ca am venit la Brașov ?
                                                    Acum pe bune,chiar nu ai un pic de jena fata de mine sa te iei de legalitatea participarii mele aici ?
                                                    Am deranjat pe cineva dintre participanti,jucatori,invitati,etc - am facut cartile altora la masa ?

                                                    Te rog frumos, nu ma freca la creier cu aberatiile tale referitoare la acest turneu, caci daca si eu am fost unul din cei ce ti-au aprins imaginatia si judeci gen Dinicescu, referitor la participarea mea aici in conditiile explicate cu multe posturi inainte ,acceptate,etc,,,,ti-o spun direct-esti DOBITOC !
                                                    (a se lua in considerare numai "daca" )

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X