Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ajutor cu o pateta

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ajutor cu o pateta

    sal am o paleta cornileau nexeo x70 si nu mai imi place ca sare prea tare si as vrea sa imi iau alta ma puteti ajuta sa imi ziceti ce paleta sa imi iau as vrea o joola dar nush care sa o iau

  • #2
    Nu cunosc "pateta" ta dar ma gandesc ca este o paleta hobby.
    Daca doresti sa iti cumperi o paleta profesionala ar trebuii sa ne dai mai multe detalii cum ar fi stilul de joc, nivelul de joc , bugetul, eventuale experiente cu alte palete etc ....
    Succes !
    Blade : Stiga Allround wood NCT
    FH : Tenergy 05
    BH : Tenergy 05fx

    Comentariu


    • #3
      deci paleta o am de un an si am invatat sa joc dar imi este foarte greu cu controlul dar ma-m adaptat si as vrea o paleta cu spin mare si speed tot mare dar si un control bun daca puteti sa imi spuneti vreo paleta

      Comentariu


      • #4
        Lemnul paletei tale are carbon in compozitie, care o face rapida si rigida. Despre fete nu am gasit informatii pe net.
        Fara a ne oferi informatii despre stilul tau de joc nu te putem indruma.
        Iti pot da eu paleta foarte buna pentru nivel incepator-mediu, care insa nu e potrivita pentru orice stil de joc. Fata de pe forehand permite efectuarea oricarei lovituri, dar cea de backhand nu e ideala pentru topspin (restul loviturilor merg foarte bine). Daca te intereseaza da-mi un mp si-ti scriu mai multe despre paleta.
        DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
        Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

        Comentariu


        • #5
          am eu o paleta fm din fete joola energy x-tra si yasaka rakza 7 soft la bh si o dau cu 130 sau la schimb cu lemn off ++

          Comentariu


          • #6
            Pe acea paleta cu fata rakza 7 ce lemn contine paleta?!

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X