Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

JOOLA X-PLODE SENSITIVE vs YSK 7 SOFT

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • JOOLA X-PLODE SENSITIVE vs YSK 7 SOFT

    Salut tuturor vroiam sa intreb pe cei care au avut ocazia sa joace cu ambele fete care dintre ele se comporta mai bine pe bh la mingii taiate si capace si care este mai sensibila la spin,ca si lemn folosesc un hm levi combi pe bh fiind rigid gen primorac .multumesc anticipat si sper ca am fost destul de explicit asa in doua trei cuvinte. astept sugestii si sfaturi legat de cele doua fete.numai bine
    4EVER HOOLIGAN

  • #2
    Postat în original de jackass Vezi post
    Salut tuturor vroiam sa intreb pe cei care au avut ocazia sa joace cu ambele fete care dintre ele se comporta mai bine pe bh la mingii taiate si capace si care este mai sensibila la spin,ca si lemn folosesc un hm levi combi pe bh fiind rigid gen primorac .multumesc anticipat si sper ca am fost destul de explicit asa in doua trei cuvinte. astept sugestii si sfaturi legat de cele doua fete.numai bine
    Cele doua fete au caracteristicile de efect f apropiate,caracteristica esentiala la mingile taiate unde controlul ridicat a lui Joola x-plode sens. da mai multa siguranta jucatorilor mai putin experimentati,iar cu ysk 7 soft se pot plasa taiate mult mai periculoase de catre jucatori cu experienta si control.Pentru capace ,caracteristica control si duritatea buretelui joaca un rol important de aceea Joola are un atu fiind mai inceata si avind un control mai bun.Iar sensibila la spin daca te referi ca aparatorfata mai inceata si cu control mai bun are avantaj,iar ca atacant Ysk 7 are avantaj prin viteza si contactul mingi cu suprafata mai scurt.

    In concluzie pentru un nivel mai scazut si un joc nu agresiv recomand Joola x-plod sens,iar pt un nivel mai ridicat si un joc mai activ,agresiv recomand Ysk 7 soft.
    Spor la antrenament.EMI

    Comentariu


    • #3
      Pune in rand cu aceste doua fete si baracuda big slam exista anumite similitudini.
      Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

      Comentariu


      • #4
        Am avut Joola energy x-tra si apoi yasaca rakza 7 soft am jucat peste jumatate de an cu fiecre:
        - Joola are cauciucul mai moale si taia mingiile foarte bine
        - R7 era mai slaba la acest capitol ba cateodata nu taia, eu faceam bucla mare si adversarii trageau in balarii departe de masa
        - Au aceiasi viteza cand vrei sa ataci tre sa dai cu forta ca sa faci ceva
        - Joola ma ajuta mult la serve, erau mai precise si mai usor de dat

        As recomanda Joola tuturor care stiu sa taie si sa dea efecte extraordinare.
        Daca vrei rakza 7 soft anuntama eu nu mai joc cu ea

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X