Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turnee colaterale

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turnee colaterale

    Am vazut la Cluj ca sunt destul de multi pasionati si de alte sporturi, de exemplu sah care le-am putea cupla cu turneele de tenis de masă in ideea umplerii in mod util a timpului intre meciuri, si am putea organiza turnee separate de amatori si pentru sah sau alte sporturi (va rog sa veniti cu idei) bineinteles cu clasamente si tot ce trebuie.
    In functie de interes vin cu regulament si punctaje, etc.

  • #2
    e buna ideia , dar eu joc table , si on-line ( play65.com ) daca vreti putem juca si on-line , si la turnee de tenis
    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
    FH: Tenergy 05 FX
    BH: Tenergy 05 FX

    Comentariu


    • #3
      La sah ma pricep cat de cat sa fac ceva regulamente dar la table nu prea.....

      Comentariu


      • #4
        Cu acesta ocazie anunt ca vreau sa dau drumul si la un AMATouR de Badminton. Voi reveni cu detalii in masura in care vor fi interesati de un asa fel de circuit jucatori din acesta ramura sportiva. Trebuie sa mai dau ceva telefoane, sa mai butonez ceva forumuri....si o sa vedem ce va iesi.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de filo
          Cu acesta ocazie anunt ca vreau sa dau drumul si la un AMATouR de Badminton. Voi reveni cu detalii in masura in care vor fi interesati de un asa fel de circuit jucatori din acesta ramura sportiva. Trebuie sa mai dau ceva telefoane, sa mai butonez ceva forumuri....si o sa vedem ce va iesi.
          Primul meci de badminton pe care l-am vazut a fost finala de la olimpiada si pot sa zic ca e aproape un sport extrem. Si fluturasul moare mai repede ca o minge de tenis de masă ceea ce mi s-a parut foarte palpitant iarasi. Bafta!
          M. Maze FL
          FH:Roundell Soft 1.9
          BH: Tenergy 80 1.9

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X