Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Informatii jucatori

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (1 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de FARAIAN MELINDA Vezi post
    Buna ziua.Va rog frumos la Faraian Alexandru sa mentionati utilizator forum FARAIAN MELINDA anul nasterii 2006 si poza
    Buna ziua(seara), poza nu s-a incarcat corect pe site, va rog sa mai incercati o data.
    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • Postat în original de ADN Vezi post
      Va rog daca se poate sa mi inlocuiti poza existenta la profil cu aceasta [ATTACH=CONFIG]13353[/ATTACH] ,va multumesc.
      FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
      BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
      BH:Stiga Energy Absorber

      Comentariu


      • http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...e&locs=Nedelea
        TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • Multumesc oricum dar tot nu e poza care trebuie.
          FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
          BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
          BH:Stiga Energy Absorber

          Comentariu




          • Este aceeasi poza, dar nu se vede asa bine poarta de handbal ... pot sa pun si varianta originala, dar atunci se va vedea doar poarta
            TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

            Comentariu


            • Sava ioan

              orastie, anul nasterii 1980, anul intrarii in circuit 2016, va multumesc!
              [ATTACH=CONFIG]13555[/ATTACH]
              Fișiere atașate
              Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

              Comentariu


              • Cool! mai are un pic si expira.
                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                Comentariu


                • Scuze am atasat permisul unui sofer de la firma!

                  - - - Actualizat - - -

                  Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	SAVA.jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	83,5 KB 
ID:	775348
                  Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

                  Comentariu


                  • Informatii jucatori

                    Sencu Victor
                    Targoviște


                    Sent from my iPhone using
                    Ultima editare de Victor Sencu; 14.iun.2016, 08:54.

                    Comentariu


                    • Florea Felix, 29.03.2005, Suceava
                      Apetroiei Mircea, 06.07.2005, Suceava

                      Comentariu


                      • Buna ziua

                        Jeler Mihai, Orastie
                        anul nasterii: 1977
                        anul intrarii in circuit 2016
                        Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	MIHAI JELER.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	11,4 KB 
ID:	775398

                        va multumesc!
                        Tot mai ești pasionat de ierburi, de plante, de culturile de tot felul?

                        Comentariu


                        • Buna ziua, va rog sa atasati dumneavoastra dle Apian, poza de profil deoarece eu nu am reusit sa o incarc.
                          Daca mai trebuie editata va rog sa o faceti dumneavoasta.
                          Multumesc!

                          Comentariu


                          • Chiar acum ma uitam ca sinteti in primii 100 si n-aveti poza, dar cea pe care ati postat-o este prea mica ... aveti MP ...
                            TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                            Comentariu


                            • Cred ca v-am scris pe adresa personala...din eroare.
                              Buzila Ioan - nu am inscris punctajul de la ultimul concurs de la Suceava...25.06.2016. Multumesc!

                              Comentariu


                              • V-am raspuns tot acolo ... n-am gasit din prima clasamentul de la Incepatori ...
                                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                Comentariu


                                • o pozica pt. Spoiala Cristinel
                                  anul nasterii > 1975
                                  anul intrarii in circuit > 2014Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Spoiala Cristi_n.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	48,0 KB 
ID:	775400

                                  Multumim!!!

                                  Comentariu


                                  • pana remus; tulcea; 05.08.1967

                                    Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                    In acest topic va rog sa postati informatii personale care vor aparea pe paginile personalizate de pe site-ul Amatur.ro.

                                    - nume si prenume
                                    - localitatea
                                    - anul nasterii (in special pentru juniori si old-boys)
                                    - anul intrarii in circuit
                                    - o poza clara, preferabil in postura de jucator de tenis de masă, dar nu neaparat.

                                    Pentru o mare parte dintre noi am gasit deja datele, dar daca unii vor sa nu apara deloc sau sa schimbe ceva pot de asemenea sa posteze aici.

                                    Comentariu


                                    • Salut Florine,cand ai timp te rog sa actualizezi niste poze.......totul este ...verde...de la ..gazon!!!!

                                      1.Dem Ciprian-Oradea



                                      2.Torje Sorin-Oradea






                                      3. Rus Nicolae-Oradea



                                      Ultima editare de MariusBH; 08.iul.2016, 18:54.
                                      ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                      Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                      Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                      Comentariu




                                      • Bondar Octavian-Oradea
                                        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                        Comentariu


                                        • Minica Rareș din Giurgiu Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_20160709_101606.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	83,5 KB 
ID:	775429

                                          Comentariu


                                          • Zamfiroaia Sorin 21 09 1968 anul nasterii localitatea Dolhestii Mari jud.Suceava

                                            Trimis de pe al meu HTC Desire 526G dual sim folosind Tapatalk

                                            Comentariu


                                            • Stimate domn Apian, puteti sa-mi spuneti, va rog, numarul total de turnee Amatur jucate de mine pana in prezent? Multumesc mult.

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Gigi Spin Vezi post
                                                Stimate domn Apian, puteti sa-mi spuneti, va rog, numarul total de turnee Amatur jucate de mine pana in prezent? Multumesc mult.
                                                Numarul corect este: 17+28+22+16+21+18+18+13+16+13+14 = 196.

                                                http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...ocs=București
                                                FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                                Tel : 0742 257 995

                                                Comentariu


                                                • Statistica pt. d-l Gigi Spin acopera perioada 22 ianuarie 2006 - 25 iunie 2016, deci 185 de luni si 3 zile...

                                                  aveti deci 1,059 turnee pe luna pana azi, respectiv 17,9 turnee pe an intre 2006 si 2015 (coeficientul insa va creste, pt. ca aveti deja 17 turnee pana la sfarsitul lunii iunie a.c.).
                                                  FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                                  Tel : 0742 257 995

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de tokosp Vezi post
                                                    Statistica pt. d-l Gigi Spin acopera perioada 22 ianuarie 2006 - 25 iunie 2016, deci 185 de luni si 3 zile...

                                                    aveti deci 1,059 turnee pe luna pana azi, respectiv 17,9 turnee pe an intre 2006 si 2015 (coeficientul insa va creste, pt. ca aveti deja 17 turnee pana la sfarsitul lunii iunie a.c.).
                                                    Vrea si el un titlu si cred ca il merita

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X