Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

sondaj jucatori divizia A

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de rasvan Vezi post
    Dl. Motoroi, de ce vedeti asta ca pe o excludere? Au dreptul sa participe la orice competitie Amatur, dar in afara concursului.
    Socializarea si buna dispozitie, la care se tot face referire, nu au de suferit. Cupele, medaliile si eventualele premii am inteles ca nu sunt atractive pentru legitimati, sau...?
    Aveți dreptate, nu de EXCLUDERE este vorba ci de PARTICIPARE IN AFARA CONCURSULUI.

    Deci, ca sa revenim, eu sunt PENTRU PARTICIPAREA IN AFARA CONCURSULUI a tuturor legitimatilor.

    Dar, dacă colegii noștri care provin din Amatur si care ajung in A sunt interzisi pe motiv ca sunt legitimati atunci se produce o discriminare dacă cei din B continua sa fie admisi.
    Ultima editare de costinmotoroi; 24.feb.2014, 17:16.

    Comentariu


    • Postat în original de Zosim1 Vezi post
      Suntem puii de dacii,si de aceea a fost creeata Daciada,dacii aveau colibe,noi garaje,dacii faceau gratare si ceaune,noi deasemeni,dacii erau "haiduci"(nu aveau f multe legi de respectat,doar promisiunile)noi la fel,dacii erau uniti in "ginduri si simtiri",noi amatori la fel,dar au venit Romanii si i-au cucerit si au instaurat ordinea si disciplina,au construit cetatii,noi sali de sport,au creeat un cadru legislativ,noi un regulament,au creat divizi,noi categorii(open si amatur),si asa mai departe s-a nascut poporul Roman ,si actualul Amatur.

      Exista o nostalgie dupa poporul Dac,la fel si dupa inceputurile Amatour,dar evolutia ne-a invatat ca e bine sa ne respectam si cinsti trecutul si stramosi,dar trebuie sa ne gindim si la viitor si la urmasii nostri.

      Eu sunt pentru o analiza minutioasa a trecutului si adoptarea celor bune din trecut,dar trebuie sa tinem pasul si cu cerintele actuale si de viitor.

      P.S.I-am lasat pe romani sa cucereasca Dacia,a trebuit sa ne adaptam sau sa ne supunem,deoarece domnea puterea militara,noi amatori i-am lasat pe profesionisti printre noi ,trebuie sa convietuim atita timp cit domneste buna dispozitie si intelegere.

      Emi dacul,urmasul lui Decebal!
      Tu esti urmasul lui Burebista(adica Berespista)

      - - - Actualizat - - -

      Comentariu


      • Da, probabil ca nici ei nu trebuiau admisi la acea vreme. Pana la urma cred ca este o chestiune de optiune a fiecaruia din iubitorii tenisului de masa: doresc sa fiu amator sau legitimat. Daca vreti, la fel este si in alte sporturi: la box de exemplu, Bute si altii ca el au trecut la boxul profesionist moment in care si-au pierdut statutul de amator si nu au mai putut participa in competitile acestora.
        Pana la urma trebuie trasa linia exacta care sa nu lase loc de interpretari legata de cine are si cine nu dreptul de a participa in Amatur. Altfel, peste vreo 2 sezoane sau poate si mai repede, o sa apara cererea ca si cei din Superliga sa fie acceptati (tot asa cu legitimarea unui amaturist la o echipa de Superliga). Ganditi-va la cei multi, amatorii pur-sange, care momentan e drept nu sunt direct afectati deoarece legitimatii joaca la Open dar, incet-incet vor fi destul de multi jucatori care isi vor pierde media de Open si vor "retrograda" la amatori.
        Ultima editare de rasvan; 24.feb.2014, 17:02.
        BUTTERFLY Romania
        Tel. Rasvan: 0721-223501; Magazin: 0263-214505
        E-mail: office@prosoftbn.ro
        BUTTERFLY Store Bucuresti
        Tel. Mihai: 0736-887467
        E-mail: bucuresti@prosoftbn.ro
        Facebook: https://www.facebook.com/ButterflyRomania/
        Instagram: @butterflyromania
        YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCi...bjtiYaVxGQamQA

        http://www.tt-shop.ro
        http://www.butterfly.tt
        http://www.tenisdemasa.ro

        Comentariu


        • Postat în original de costinmotoroi Vezi post
          Dacă se pune așa problema, adică transformarea circuitului Amatur intr-un circuit închis destinat numai amatorilor PROPUN EXCLUDEREA TUTUROR legitimatilor FRTM.
          Cât despre foștii legitimati, propuneti d-voastra
          A fost creeat ca un circuit inchis destinat numai amatorilor,dar prin dorinta multora din premiantii amaturului s-au format echipe (cred ca si d-voastra va numarati printre ei)pentru divizea B,si asa amaturul s-a adaptat la noile cerinte si au fost acceptati si jucatori din divizea B,care o mare parte au fost amaturisti sau fosti profesionisti care amaturul i-a reinviat.Iar daca ma intrebati pe mine unde este granita dintre Amatori si Profesionisti,va pot da un singur raspuns.Divizea B formata in proportie de 75% amatori si 25%profesionisti(care vor promova in A) si Divizea A care are 25% amatori (care de altfel vor "promova" in B) si 75% profesionisti.(Procentele nu sint intrutotul statistici reale si doar o statistica fictiva a cum vad eu personal lucrurile).Deci interferenta Amaturului cu Divizea B nu este chiar o abatere de la amatorism,care va fii in permanenta un schimb de statut de jucator.

          Comentariu


          • Postat în original de dantim Vezi post
            Tu esti urmasul lui Burebista(adica Berespista)

            - - - Actualizat - - -

            Ala o fost bunicu Dane

            Comentariu



            • O mica gluma,sper ca nu se supara nimeni

              Comentariu


              • fiecare vede situatia dupa propriile interese
                unii nu vor legitimati, ca sa poata sa castige si ei ceva sau sa pastreze competitia la un nivel mai jos
                altii vor legitimati, fie pentru ca sunt legitimati si vor sa joace, fie pentru ca au prieteni sau interese
                unii vor barem mai mic la MP ca sa poata si ei sa castige ceva si sa scape de aia mai buni
                altii vor barem mai mare la MP ca sa nu fie fortati catre open si sa poata si ei sa castige ceva
                intrebarea este: cum acomodezi toate interesele ? nu se poate....
                inca un aspect, daca in open intra legitimati B si A, cum mai poti forta un simplu amator sa joace la open, desi el nu vrea, doar pentru ca are un mp de 18.....
                de ce, ca sa faci misto de el obligandu-l sa joace cu divizionari, pe principiul daca vrei bine daca nu pa ?
                una peste alta cred ca mai echilibrat ar fi;
                - la open cine vrea ca de aia se numeste open
                - la amatori oricine vrea si nu e legitimat ( sau nu a fost in ultimii x ani ), ca de aia e sectiune de amatori
                - la incepatori oricine sub mp-ul de 10.....

                Comentariu


                • Am si eu o intrebare, daca nu supar pe nimeni, cu ce afecteaza bunul mers al Amaturului crearea mai multor categorii? Stiu ca d-nul Laky este la categoria Amatori, deci cu ce il afecteaza pa dansul acest lucru?
                  Cred ca in postul de mai sus se regaseste cea mai buna solutie pentru circuit.

                  Comentariu


                  • Postat în original de dantim Vezi post

                    O mica gluma,sper ca nu se supara nimeni
                    Cine ar trebui sa se supere?,si pe cine?pe tine? sau pe Vacanta Mare?Doar suntem amatori si vrem sa ne simtim bine,doar profesionisti analizeaza si interpreteaza(raminem pe subiect)

                    Comentariu


                    • Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                      Am si eu o intrebare, daca nu supar pe nimeni, cu ce afecteaza bunul mers al Amaturului crearea mai multor categorii?
                      Dvs ca organizator stiti poate cel mai bine ce implica crearea unei a treia categorii. Din punct de vedere organizatoric au fost destule probleme si discutii cu cele doua categorii. Amintiti-va va rog discutiile legate de ora de incepere a sectiunii Open si de timpii de asteptare intre etapele concursului, ca multi si-au dorit ca turneele sa se incheie la ore rezonabile sau ca taxele de inscriere sa fie cat mai mici. Cred ca, creearea unei noi categorii duce la o mai mare nemultumire in randul participantilor, vor creste taxele de participare, vor creste timpii de asteptare intre etapele turneului, concursurile se vor incheia din nou la ore tarzii. Nu cred ca sunt destule sali in tara care sa permita din punct de vedere logistic desfasurarea turneelor pe mai mult de doua categorii. Asta bineinteles daca se respecta reglementarile cu numarul minim de jocuri pe care le disputa fiecare participant sau daca se limiteaza si mai mult numarul de participanti pentru fiecare categorie. Poate atunci amatorii 100% vor lua cu adevarat atitudine.
                      Daca se schimba sistemul de joc atunci pot fi create "n+1" categorii.
                      BUTTERFLY Romania
                      Tel. Rasvan: 0721-223501; Magazin: 0263-214505
                      E-mail: office@prosoftbn.ro
                      BUTTERFLY Store Bucuresti
                      Tel. Mihai: 0736-887467
                      E-mail: bucuresti@prosoftbn.ro
                      Facebook: https://www.facebook.com/ButterflyRomania/
                      Instagram: @butterflyromania
                      YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCi...bjtiYaVxGQamQA

                      http://www.tt-shop.ro
                      http://www.butterfly.tt
                      http://www.tenisdemasa.ro

                      Comentariu


                      • Postat în original de dantim Vezi post
                        Prietene ,vezi ca prin politica Dimbovitei mai inoata si honvezi care tot gunoaie de politicieni se numesc asa ca sa nu amestecam politica cu buna dispozitie
                        ce se numeste AMATUR unde nu conteaza ca esti ungur,roman ,sirb sau neamt,tatar sau alta natie care traieste in Romania
                        Aici aveti dreptate. Rapitori sunt peste tot...
                        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                        Comentariu


                        • Postat în original de rasvan Vezi post
                          Dvs ca organizator stiti poate cel mai bine ce implica crearea unei a treia categorii. Din punct de vedere organizatoric au fost destule probleme si discutii cu cele doua categorii. Amintiti-va va rog discutiile legate de ora de incepere a sectiunii Open si de timpii de asteptare intre etapele concursului, ca multi si-au dorit ca turneele sa se incheie la ore rezonabile sau ca taxele de inscriere sa fie cat mai mici. Cred ca, creearea unei noi categorii duce la o mai mare nemultumire in randul participantilor, vor creste taxele de participare, vor creste timpii de asteptare intre etapele turneului, concursurile se vor incheia din nou la ore tarzii. Nu cred ca sunt destule sali in tara care sa permita din punct de vedere logistic desfasurarea turneelor pe mai mult de doua categorii. Asta bineinteles daca se respecta reglementarile cu numarul minim de jocuri pe care le disputa fiecare participant sau daca se limiteaza si mai mult numarul de participanti pentru fiecare categorie. Poate atunci amatorii 100% vor lua cu adevarat atitudine.
                          Daca se schimba sistemul de joc atunci pot fi create "n+1" categorii.
                          Daca ati fi citit cu atentie toate postarile de pana acum, ati fi observat ca exista solutii.
                          1. Pentru a treia categorie nu se dau decat diplome.
                          2. Se poate tine a treia categorie pe 4 mese, in acelasi timp cu OPEN - ul actual.
                          3. Pot ramane numai 2 categorii: AMATORI ( exclusiv cei care nu sunt legitimati si nu au fost niciodata la FRTM ) si OPEN ( oricine doreste sa participe ).

                          In oricare dintre situatiile de mai sus nu se maresc nici costurile, nici taxele si nici timpii de asteptare.

                          Comentariu


                          • Postat în original de gabikr Vezi post
                            O parere...
                            Inca de la inceput, Amaturul s-a vrut a fi o miscare a jucatorilor de tenis amatori, printre care si unii care aveau ambitii de "mai bine", si nu doar joc "de placere".
                            Unii dintre noi au ajuns, mai devreme sau mai tarziu, jucatori divizionari, si astfel, poate, si-au indelpinit visul.(nu este cazul meu, nu am astfel de vise)
                            Deasemenea, in circuit au inceput sa vina si fosti jucatori legitimati, mai tineri sau mai in varsta, "lasati la vatra" din tenisul profesionist.
                            In ultima perioada Amaturul a crescut foarte mult in valoare, atat prin prisma "importului" de fosti jucatori legitimati, cat si prin prisma cresterii in valoare a celor tineri, prin vointa si antrenament asiduu...
                            In acest moment, eu consider ca in circuit, valorile s-au cam "stratificat" pe 3 nivele:
                            - nivelul 1 este cel al jucatorilor legitimati (indiferent de divizie) si fosti legitimati, care, orice ar face acesti "fosti", au tenisul de masa in sange si niciodata nu se vor compara la masa cu "amatorii" pur-sange.
                            - nivelul 2 este cel al jucatorilor "avansati", si care, datorita timpului mai indelungat petrecut la masa de joc, al talentului, preocuparii si/sau ambitiei, au ajuns la un nivel mai bun de joc si care pot chiar sa joace onorabil in fata celor din prima categorie
                            - nivelul 3 este cel al amatorilor pur-sange, care, in afara serviciului, platind ora de joc pe la diverse sali, isi petrec timpul liber facand miscare si relationand in mod placut. Contrar anumitor pareri de pe aici, niciodata un astfel de amator nu va avea ce sa invete dintr-o simpla partida cu un "profesionist"...cred ca o astfel de partida nu ar aduce nimic pentru niciunul dintre competitori. Eu sunt de parere ca, daca vrei sa inveti, platesti un antrenor cu care sa faci teme, "cutie", robot, etc...deasemenea, nu stiu pentru ce un amaturist trecut de prima tinerete ar face acest lucru, avand in vedere ca performanta se face pana la anumite varste, decat poate pentru a-i demonstra vechiului partener de joc ca va ajunge sa-l "bata" la un moment dat...
                            Marea majoritate a celor din clasament sunt jucatorii de nivel 3, dar nu este mai putin adevarat ca acestia vin si cel mai rar la turnee, unul dintre motive fiind si acela ca "se sperie" de nivelul jocului din circuitul de "amatori"...si prefera sa joace in continuare prin carciumi sau sali de tenis cu prietenii....
                            Parerea mea este ca, daca se va ajunge sa acceptam participarea in circuit a fostilor amaturisti legitimati in Div. A, de ce nu i-am lasa pe toti din divizie sa participe, ba chiar si cei din Superliga, mai ales ca in Div. A sunt si fosti jucatori de SL...dar asta intr-un concurs rezervat lor, pentru legitimati/fosti legitimati, indiferent de divizie, plus cine mai vrea sa-si masoare fortele cu ei. Atunci vom avea intr-adevar meciuri de un foarte bun nivel, pe care le putem vedea "in direct", nu doar la TV, iar AMATUR-ul va fi 'poligonul de testare" si "antrenament pe puncte" al divizionarilor, ceea ce nu ar fi rau.

                            Pe final, ca o sinteza, daca vrem si legitimati din diviziile superioare, atunci sa fie:
                            - Open, cu jucatori legitimati/fosti legitimati, indiferent de Divizie (plus cine mai vrea cu media pct peste "X" )
                            - Avansati, cu jucatori nelegitimati cu media punctelor peste " X" , copii pana in 14 ani legitimati (plus cine mai vrea de la "incepatori")
                            - Incepatori, cu restul lumii, cu media pct sub "X"

                            Problemele ce tin de organizare...e-heee, asta e o alta problema...
                            Sa-mi f-t una daca nu ai scris cel mai frumos si la subiect pana acum,chiar imi place

                            - - - Actualizat - - -

                            Daca tot vrem sa joace toata lumea asta ar fi solutia,premiile sa fie cit mai mici si cit mai ieftine dar egale, sa nu fie discriminare

                            Comentariu


                            • Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                              Am si eu o intrebare, daca nu supar pe nimeni, cu ce afecteaza bunul mers al Amaturului crearea mai multor categorii? Stiu ca d-nul Laky este la categoria Amatori, deci cu ce il afecteaza pa dansul acest lucru?
                              Cred ca in postul de mai sus se regaseste cea mai buna solutie pentru circuit.
                              Vedeti domnule Motoroi ca nu ati inteles nici pana acum esenta celor discutate? Este vorba de principiul respectarii statutului de CIRCUIT AMATOR si nicidecum de felul cum este sau poate fi afectata persoana mea in viitor !!!
                              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                              Comentariu


                              • Postat în original de dantim Vezi post

                                O mica gluma,sper ca nu se supara nimeni
                                Foarte bine oglindit ,, spiritul romanesc"

                                Comentariu


                                • Si cum se incalca principiul
                                  Postat în original de laky Vezi post
                                  statutului de CIRCUIT AMATOR
                                  daca exista si o sectiune OPEN? De fapt, exista aceasta sectiune si ar trebui deschisa tuturor dupa cum si titulatura ei o arata. Din moment ce exista categoria AMATORI, cu ce se incalca acel principiu?

                                  Dar de principiul MAJORITATII ati auzit?

                                  Comentariu


                                  • Domnilor, orice ati incerca, unu si cu unu fac intotdeauna doi. De ce nu vreti sa intelegeti ca circuitul Amatur a fost creat pentru amatori ?! In timp, au fost acordate fel si fel de concesii, pentru a putea participa si fosti jucatori legitimati. Noi le-am intins o mina, dar ei au venit cu tot felul de pretentii care sa-i avantajeze pe ei si care ne-au dezavantajat pe noi. Mai fratilor, haideti sa ne vedem fiecare ,,lungul nasului" si sa nu cerem mai mult decit ne permite ,,bunul simt". Daca ati fost acceptati in rindurile noastre, atunci respectati regulile noastre si nu mai incercati sa le schimbati in asa fel incit sa va avantajeze pe voi. Daca nu va place asa, faceti-va voi competitia voastra separata si lasati-ne pe noi cu necazurile noastre.

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de laky Vezi post
                                      principiul respectarii statutului de CIRCUIT AMATOR

                                      Din momentul acceptarii Divizionarilor B ( a tuturor, nu numai a celor proveniti din Amatur ) acest principiu nu mai este valabil.
                                      Daca doriti revenirea la inceputurile Amaturului, atunci cand exista o singura categorie, puteti propune acest lucru si puteti initia si un sondaj de opinie. Este dreptul d-voastra .

                                      Incepand din acest moment acest subiect este pentru mine inchis.

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                                        Din momentul acceptarii Divizionarilor B ( a tuturor, nu numai a celor proveniti din Amatur ) acest principiu nu mai este valabil.
                                        Daca doriti revenirea la inceputurile Amaturului, atunci cand exista o singura categorie, puteti propune acest lucru si puteti initia si un sondaj de opinie. Este dreptul d-voastra .

                                        Incepand din acest moment acest subiect este pentru mine inchis.
                                        http://www.youtube.com/watch?v=ph5GLb7q-4o;)
                                        O simpla dedicatie ,nu pot sa ma abtin

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                          Domnilor, orice ati incerca, unu si cu unu fac intotdeauna doi. De ce nu vreti sa intelegeti ca circuitul Amatur a fost creat pentru amatori ?! In timp, au fost acordate fel si fel de concesii, pentru a putea participa si fosti jucatori legitimati. Noi le-am intins o mina, dar ei au venit cu tot felul de pretentii care sa-i avantajeze pe ei si care ne-au dezavantajat pe noi. Mai fratilor, haideti sa ne vedem fiecare ,,lungul nasului" si sa nu cerem mai mult decit ne permite ,,bunul simt". Daca ati fost acceptati in rindurile noastre, atunci respectati regulile noastre si nu mai incercati sa le schimbati in asa fel incit sa va avantajeze pe voi. Daca nu va place asa, faceti-va voi competitia voastra separata si lasati-ne pe noi cu necazurile noastre.
                                          Nea Matei ,inseamna ca pe mine mai mintit cind mi-ai spus la inceput, ca circuitul asta iti aduce numai bucurii si satisfactii,si acuma aud ca ai "necazuri". Tre sa facem ceva sa indepartam necazurile si necajitii,ca "astia e de tot",nu se mai poate asa,te sprijin(ca de sustinut nu mai pot)

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                            Suntem puii de dacii,si de aceea a fost creeata Daciada,dacii aveau colibe,noi garaje,dacii faceau gratare si ceaune,noi deasemeni,dacii erau "haiduci"(nu aveau f multe legi de respectat,doar promisiunile)noi la fel,dacii erau uniti in "ginduri si simtiri",noi amatori la fel,dar au venit Romanii si i-au cucerit si au instaurat ordinea si disciplina,au construit cetatii,noi sali de sport,au creeat un cadru legislativ,noi un regulament,au creat divizi,noi categorii(open si amatur),si asa mai departe s-a nascut poporul Roman ,si actualul Amatur.

                                            Exista o nostalgie dupa poporul Dac,la fel si dupa inceputurile Amatour,dar evolutia ne-a invatat ca e bine sa ne respectam si cinsti trecutul si stramosi,dar trebuie sa ne gindim si la viitor si la urmasii nostri.

                                            Eu sunt pentru o analiza minutioasa a trecutului si adoptarea celor bune din trecut,dar trebuie sa tinem pasul si cu cerintele actuale si de viitor.

                                            P.S.I-am lasat pe romani sa cucereasca Dacia,a trebuit sa ne adaptam sau sa ne supunem,deoarece domnea puterea militara,noi amatori i-am lasat pe profesionisti printre noi ,trebuie sa convietuim atita timp cit domneste buna dispozitie si intelegere.

                                            Emi dacul,urmasul lui Decebal!
                                            Daca imi permiteti, (pt cei mai putin avizati) romanii au ocupat doar 14% din teritoriul Daciei pt o perioada istorica relativ scurta, fiind izgoniti de armata regelui Regalian cu cativa ani inaintea retragerii oficiale. Stefan ultra-dacul!

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de stefan_rusu23 Vezi post
                                              Daca imi permiteti, (pt cei mai putin avizati) romanii au ocupat doar 14% din teritoriul Daciei pt o perioada istorica relativ scurta, fiind izgoniti de armata regelui Regalian cu cativa ani inaintea retragerii oficiale. Stefan ultra-dacul!
                                              Ba da-ma dracu,apropo Fanica da cine dracu facea sondaje pe vremurile alea stramosii lui Vadim ))))

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de stefan_rusu23 Vezi post
                                                Daca imi permiteti, (pt cei mai putin avizati) romanii au ocupat doar 14% din teritoriul Daciei pt o perioada istorica relativ scurta, fiind izgoniti de armata regelui Regalian cu cativa ani inaintea retragerii oficiale. Stefan ultra-dacul!
                                                Corect,asa este dar si-au lasat destul de adinc amprenta civilizatiei lor.
                                                Intrebarea este tot 14% in amatur reprezinta legitimatii si fosti legitimati? Daca da istoria se repeta,trebuie sa ghicim cine va juca rolul lui Regalian
                                                Ultima editare de Zosim1; 24.feb.2014, 21:03.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Emil Tudor Vezi post
                                                  Cu stima, dar acest parlament al Amaturului, format in principal din organizatorii de turnee, vede mai importanta complicareala cu organizarea pe 3 categorii decat faptul ca este bine sa ne tinem prietenii aproape, chiar daca evolueaza in divizie. Eu contest statutul de parlament atribuit de actualul regulament, preferam ca inainte, cu Amatur "prezidential", pentru ca raspunderea deciziilor (si bune si rele) era directionata corect. Cu tot respectul, dar reprezentantii nostri si-au dovedit limitele in acest caz, cu Noro.
                                                  Parerea mea, subiectiva, care nu conteaza totusi prea mult.

                                                  PS Acum sa vina cineva sa ceara rege... scuze, nu vreau sa nasc dispute politice, e doar o analogie pentru a-mi explica opinia personala.
                                                  ......Emil, cu tot respectul iti transmit ca mă asteptam ca tocmai "regele" vostru sa rezolve aceasta problema, si este simplu de inteles ca altii care si-au exprimat p.d.v. au avut opinii destul de multe, iar criza se pare ca este la cel care raspunde de zona, adica acel "rege" venerat....reprezentantul vostru nu l-a luat nimeni, este acolo la București. Problema este tot acolo...
                                                  Chiar asa, cand rezolva problema? Sau asteapta sa o rezolve ceilalti coordonatori?
                                                  Emi,Un sustinator al Republici()

                                                  Comentariu


                                                  • Emi tu esti baiat super fain,eu sint foarte neutru fata de toti oamenii din amatur(cei care ma cunosc sper ca nu au ce sa obiecteze).
                                                    Acum chiar scriu fara sa glumesc am vazut ca multi au lovit in el si nu inteleg de ce mai continua sa il regulamenteze pentru ca regulamentul nu mai il decide el.
                                                    Un banatean pur singe si neutru.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X