Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

sondaj jucatori divizia A

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Domnul Denesferi ,facusem o gluma nevinovata -aluzie la discutiile cu Viospin.Daca ai fi urmarit sirul posturilor si ai fi avut putin discernamant,ai fi vazut ca era o gluma.
    Se pare ca Domnia Ta este mai catolica decat Papa de la Roma.Ai grija ce postezi in continuare ca am sa ti dau Nu-mi place pe oriunde te prind.

    Comentariu


    • o poza cu viitorul Amaturului

      Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
      http://www.VivaSportShop.ro

      Comentariu


      • Postat în original de VivaSportClub Vezi post
        64*6=384 participanti.
        Merge pentru un turneu final A+.

        PS difera prin lipsa...burtilor specifice de la concursurile Amatur.
        TsE

        Comentariu


        • Emile, e o realitate.Se poate ajunge si la asa ceva in curand.Din cauza implicarii tot mai masive a jucatorilor in Amatur.
          Binenteles ca implicarea e un lucru benefic,dar miscarea in ansamblu e mai greu de gestionat.
          Poate ca varianta propusa de domnul Dan Bodeanu,si anume creearea categoriei masters e o idee buna .Ierarhizarea clasamentului si
          crearea unei alte categorii poate sa mai usureze schema,care deja e incarcata.

          Comentariu


          • Dupa cate se vede, din toate cele scrise pana acum cu privire la cautarea de solutii pentru problemele aparute, cea mai mare contributie dintre reprezentantii Amaturului o are d-nul Bodeanu ( alias Dan2 ).
            Initiatorul acestui sondaj de opinie, d-nul Vranceanu ( alias Sevraj ), a facilitat prin actiunea dansului " luarea pulsului " cu privire la divizionarii A proveniti din randul Amaturului.
            Se constata, cu parere de rau, o lipsa de initiativa din partea celor ce ar trebui sa se implice mai activ in bunul mers al circuitului. Dar, cu o foarte mare surprindere, constat o implicare aproape PERSONALA a d-lui Zosim 1 ( alias Emi Beltechi ).

            Ceea ce vreau sa spun, sunt urmatoarele: chiar daca am fost primul care s-a ridicat impotriva d-lui Bodeanu ( NU impotriva lui ca persoana ) sunt nevoit sa recunosc si meritele pe care dansul le are. Niciodata nu voi pune un razboi personal ( care nici nu a existat ) mai presus de bunul mers al Amaturului.

            D-le Beltechi, domnia voastra CE URMARITI ?

            Comentariu


            • Dl. MOTOROI , imi pare nespus de rau ca nu mai pot juca in conditii oferite de dvs la acea sala din BUCURESTI si tot asa de rau imi pare ca pe mine nu ma intrebati ce URMARESC.
              Treaba este simpla dupa mine ,RESPECT pt organizatori atata timp cat si ei se straduiesc sa respecte participantii conform regulamentului fara interpretari personale si interese.
              IMPLICAREA CONSILULUI DIRECTOR AMATUR TREBUIE SA FIE RECEPTIVA SI DINAMICA LA TOATE OBSERVATII DE PE ACEST FORUM REFERITOARE LA REGULAMENT SI SA NU SE ASTEPTE FINALUL ANULUI.
              Daca se va merge pe treaba 'ce-o iesi' cu siguranta ca peste un timp aceasta miscare se va dilua pe zone .

              Comentariu


              • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
                Domnul Denesferi ,facusem o gluma nevinovata -aluzie la discutiile cu Viospin.Daca ai fi urmarit sirul posturilor si ai fi avut putin discernamant,ai fi vazut ca era o gluma.
                Se pare ca Domnia Ta este mai catolica decat Papa de la Roma.Ai grija ce postezi in continuare ca am sa ti dau Nu-mi place pe oriunde te prind.
                este tot gluma,nu ?

                Comentariu


                • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
                  Si noi pe ce contracte cu sase cifre jucam la Amatori,domnule?Noi de ce mai venim la turnee?
                  Semnul "Nu-mi place" a fost din greseala, imi cer scuze.

                  Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
                  Domnul Denesferi ,facusem o gluma nevinovata -aluzie la discutiile cu Viospin.Daca ai fi urmarit sirul posturilor si ai fi avut putin discernamant,ai fi vazut ca era o gluma.
                  Se pare ca Domnia Ta este mai catolica decat Papa de la Roma.Ai grija ce postezi in continuare ca am sa ti dau Nu-mi place pe oriunde te prind.
                  Deja imi pare rau ca mi-am cerut scuze. Nu meritati.
                  Ultima editare de denesferi; 04.mar.2014, 21:01.

                  Comentariu


                  • Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                    Dupa cate se vede, din toate cele scrise pana acum cu privire la cautarea de solutii pentru problemele aparute, cea mai mare contributie dintre reprezentantii Amaturului o are d-nul Bodeanu ( alias Dan2 ).
                    Initiatorul acestui sondaj de opinie, d-nul Vranceanu ( alias Sevraj ), a facilitat prin actiunea dansului " luarea pulsului " cu privire la divizionarii A proveniti din randul Amaturului.
                    Se constata, cu parere de rau, o lipsa de initiativa din partea celor ce ar trebui sa se implice mai activ in bunul mers al circuitului. Dar, cu o foarte mare surprindere, constat o implicare aproape PERSONALA a d-lui Zosim 1 ( alias Emi Beltechi ).

                    Ceea ce vreau sa spun, sunt urmatoarele: chiar daca am fost primul care s-a ridicat impotriva d-lui Bodeanu ( NU impotriva lui ca persoana ) sunt nevoit sa recunosc si meritele pe care dansul le are. Niciodata nu voi pune un razboi personal ( care nici nu a existat ) mai presus de bunul mers al Amaturului.

                    D-le Beltechi, domnia voastra CE URMARITI ?
                    Ce urmaresc ? ...urmaresc pe cei care se prefac ca sunt victime ale Amatur-ului.
                    Iti doresc BAFTA in ceea ce faci pentru Amatur, si in special pentru copii. Sper sa nu renunti!...stiu ca esti om de cuvant.
                    Cu stima EMI

                    Comentariu


                    • Exista un drum al ochiului catre inima care nu trece prin intelect.Cand cineva vede si asteapta numai ceea ce vrea,judecata lui cu privire la adevar va fi neintemeiata.
                      Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                      Comentariu


                      • Daca a fost din greseala totul este scuzabil.Poate si eu m am ambalat cam tare.Pacat ca uneori interpretarea nu este cea corecta si da de banuit altceva.
                        Va doresc bafta in turnee si multa sanatate,domnule Denesferi.

                        Comentariu


                        • Postat în original de noro Vezi post
                          Exista un drum al ochiului catre inima care nu trece prin intelect.Cand cineva vede si asteapta numai ceea ce vrea,judecata lui cu privire la adevar va fi neintemeiata.
                          Noro poti sa faci o radiografie la "drumul" ala?

                          Comentariu


                          • Sigur.Sufletul este antena prin care omul mai tine legatura cu D-zeu.Cine vrea un suflet pur,trebuie sa aiba ganduri bune.Aceasta este filmul.De interpretare si parafat nu ma ocup eu.
                            Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                            Comentariu


                            • marele NORO , sursa ta de iradiere este puternica , ar fi bine sa lasi modestia de-o parte si sa interpretezi si rezultatele ca nu-i bine sa lasam pe alti sa-si faca de cap.

                              Comentariu


                              • Succes LIPAN TEODOR si BOGDAN CRISTIAN in circuitul ITTF GLOBAL JUNIOR la cadeti si minicadeti ce se desfasoara zilele acestea in ITALIA.
                                Nadajduiesc nespus de mult sa ne onorati cu prezenta voastra si la circuitul AMATUR chiar dc ajungeti campioni si regulamentul sa va permita.

                                Comentariu


                                • Moldovan Ioan de la Cluj-Napoca, vine cu urmatoarea propunere: pot sa joace si cei din divizia A si chiar din Superliga si de ce nu si cei de talie mondiala. Inseamna ca isi pun mintea cu noi si nu sunt atat de buni. Dar in ce priveste punctajul, ei sa aiba un punctaj separat si un clasament separat. Acest punctaj si clasament sa-l tina unul de-al lor, nu Domnul Florin Apian care si asa are multe pe cap. Dau un exemplu. Sa presupunem ca la un turneu oarecare respectivul ajunge in finala. Este o finala care conteaza doar la clasamentul celor din divizie, iar pentru clasamentul celor din Amatur se mai joaca o finala si anume cu cei care nu sunt legitimati. Prin aceasta cel din divizia A (presupunem) isi confirma valoarea, dar nu ne strica noua turneul. In plus noi avem de castigat deoarece jucam cu oameni mai buni ca noi. Este o simpla parere, nu trebuie sa va straduiti s-o contraziceti.

                                  Comentariu


                                  • De regula sunt primiti in afara concursului, depinde de organizator, dar nu poate ajunge pana-n finala pt ca pe tablou mai poate genera "victime" .
                                    Hobby: Motoare si ski !
                                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                    Comentariu


                                    • E normal sa joace in afara concursului in inferioare...fara sa modicie clasamentul crupei
                                      Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                                      BH : Tenergy 05Fx
                                      FH : Tenergy 05Fx

                                      Comentariu


                                      • Zilele astea am discutat cu mulți amatori din zona de vest, si au fost foarte Indignati de ideea divizionarilor.
                                        Părerea mea este ca Amaturul încet va deveni o zacusca, si e păcat, nu stiu ce farmec va mai avea.
                                        Spiritul de competiție nu va mai fi același, multi dintre noi vom rămâne cu buza umflata sau cu un gust amar sau " totuși ce caut eu aici?"
                                        Categorie separată pt ei de ce nu se poate? Pt ca altfel nu vin?
                                        Intr-un cuv?nt dragi colegi amaturisti , vom muri încet dar sigur. Stima
                                        Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                        FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                        BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de roman bogdan Vezi post
                                          ....
                                          Intr-un cuv?nt dragi colegi amaturisti , vom muri încet dar sigur. Stima
                                          Bogdane, mor numai cei ce fac o tragedie dintr-o infrangere. Asa cum tu ma "bati" sigur pe mine asa te vor "bate" si ei sigur pe tine. Ce-am avut si ce-am pierdut!
                                          Stai linistit ca nu cred ca vom fii invadati de extraterestri))
                                          Hobby: Motoare si ski !
                                          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                          Comentariu


                                          • Am fost sambata asta la turneul de la Băicoi si am văzut acolo niste meciuri de open care mi-au plăcut foarte mult, si toate de la niste jucători care au jucat in div.A sau care au valoare de A. Au fost meciurile (văzute de mine) dintre Cosmin Fodoran-Rodica Sicoe, Cosmin Fodoran-David Dorin, Petrescu Liviu-Tomica Andrei, Boacă Vali-Farcas Vlad, din primele eliminatorii. Probabil ca după aceea toate au fost frumoase dar eu am plecat. Sincer a fost un spectacol extraordinar. De aceea avem nevoie de acești jucători divizionari A, sa vedem,si poate sa si invatam si ceva tenis adevărat fiindca ceea ce jucam noi amatorii e la distanta mare de ce joaca ei.

                                            Comentariu


                                            • Cornele , nu vb de cei enumerati de tine, ii cunosc pe toți , vb de cei cu adevaratvalorosi din top 30 la seniori
                                              Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                              FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                              BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de roman bogdan Vezi post
                                                Cornele , nu vb de cei enumerati de tine, ii cunosc pe toți , vb de cei cu adevaratvalorosi din top 30 la seniori
                                                Ce e cu ei, vor in amatur si ăștia?

                                                Comentariu


                                                • Totusi tenisul de masa nu se invata din privit :P

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de sevraj Vezi post
                                                    Totusi tenisul de masa nu se invata din privit :P
                                                    Evident, ai perfecta dreptate.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X