Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

joola maxxx 500

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • joola maxxx 500

    Vreau sa aflu mai multe despre ea de la cei care au incercat-o .Am inteles ca e grea ,spinoasa cu viteza mare si control bun.Nu prea gasesc recenzii pe net.

  • #2
    Postat în original de sobi Vezi post
    Vreau sa aflu mai multe despre ea de la cei care au incercat-o .Am inteles ca e grea ,spinoasa cu viteza mare si control bun.Nu prea gasesc recenzii pe net.
    Joola Maxxx 500 este o fata cu duritatea buretelui mare ,50 grade ,deci foarte rapida,dar datorita tehnologiei de fabricatie (Geo sponge Power) are un simt si un spin bun.Este fata recomandata jucatorilor avansati si cu un nr deantrenamente ridicat.Aceasta este una din descrierile producatorului Joola.

    Personal am probat aceasta fata care exista doar in variante 2,0 mm si max.,si la un joc agresiv ,tospin- atac,mi-a placut viteza si directia loviturilor,foarte precise si periculoase.Dar la jocul pasiv si in asteptare foarte dificil sa blochezi si sa returnezi mingi precise si directionate.La fel ca si producatorul o recomand la jucatori cu un joc agresiv si f rapizi.Joola Maxxx 500 este in setul de palete de teste pe care le-am pregatit pentru taberele ce urmeaza in tara.
    Cu bine EMI

    Comentariu


    • #3
      Sa inteleg ca nu sta bine la capace sau nu e buna la preluari si joc scurt ? Multumesc, Emi !

      Comentariu


      • #4
        Urmaresc si eu parerile despre Joola Max 500. Nu prea sunt ... E nou aparuta fata si inca nu a fost folosita de jucatori, nu este preferata din diverse motive , inca nu stiu . Pe unele site-uri se da ca ar avea un control mare , pe altele ca are control low/medium . Care e realitatea ?

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de relufarcas Vezi post
          Urmaresc si eu parerile despre Joola Max 500. Nu prea sunt ... E nou aparuta fata si inca nu a fost folosita de jucatori, nu este preferata din diverse motive , inca nu stiu . Pe unele site-uri se da ca ar avea un control mare , pe altele ca are control low/medium . Care e realitatea ?
          Eu joc momentan cu o fata Joola maxxx 450 care are net superior controlul fata de 500.Joola Maxxx 500 este o fata foarte rapida deci din relatia cunoscuta ,viteza creste ,controlul scade.Sunt fete relativ noi aparute pe piata in mai 2013 si inca nu au aparut in numar mare ca sh pentru a fi probate.Anul trecut am avut in promotie fetele din gama Maxxx,dar din anumite motive etice le-am retras,iar anul acesta vor aparea in toate Taberele organizate de mine pe palete de teste,unde se pot proba.
          Va astept cu drag Emi

          Comentariu


          • #6
            Am la posta coletul cu fetele noi joola maxxx 500 ,am sa le probez si am sa revin cu pareri personale.

            Trimis de pe al meu ME172V folosind Tapatalk

            - - - Actualizat - - -

            După câteva ore de joc pot spune că sunt dezamăgit de joola maxx 500. Pe același lemn pe care tenergy 64 avea o viteză greu de controlat fetele de mai sus sunt moarte. Nicio viteză,niciun efect să spun ca puțin mai mult control. Părerea mea e că sunt fete de duzină,deși cred că nu trebuia să le fac de cacao în speranța unei revanzari,asta-i adevarul ! îmi pare rău că m-am procopsit cu ele

            Comentariu


            • #7
              eu pot sa afirm ca joc cu aceasta fata de 1luna jumate ,pe un lemn def am control f bun pot sa fac si chop cu ea dau topspin destul de bine ,merge si la tras drept dar am sesizat ca deja apar semne de uzura , pe centrul fetei ,deci in concluzie fata buna la de toate dar slaba la capitolul durabilitate m-ai detin o fata xiom omega 4 de mai bine de 8 luni am jucat cu ea pina ce am schimbat cu jola max 500 si nici nu se vede uzura aproape de loc in comparatie cu maxx care are doar 1luna jumate !
              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X