Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Felicitari si La Multi Ani lui...

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Dumbrava Daniel
    La multi ani!

    Sanatate,fericire si tot ce-ti doresti.

    Comentariu


    • mulțumesc nea Deni

      Comentariu


      • D D
        Daniel multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi.
        La multi ani!

        Comentariu


        • LA MULTI ANI!aceasta urare este adresata oradenilor Dan Daniel si Dacian Cotca,alaturi de multa sanatate,impliniri de tot felul si realizari mai ales in sfera tenisului de masa.Sa progresati tenisistic si sa jucati numai la open,deoareceinca mai sunteti tineri cu perspective semete de viitor.
          Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
          Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

          Comentariu


          • Multumesc ! Si eu va doresc la amandoi (indiferent de priza) sanatate maxima, turnee multe si frumoase!

            Comentariu


            • Multumesc domnule doctor pentru urari.
              Sanatate si tot ce va doriti va urez si eu!

              - - - Actualizat - - -

              La multi ani pentru Dan Daniel si Balogh Attila !!!

              Comentariu


              • La multi ani Mihai Mihaita

                P.S.Astetam sa ne vizitezi la sala.

                Comentariu


                • LA MULTI ANI!ii sunt adresati sarbatoritilor zilei de azi,cu multa sanatate,fericire,numai impliniri si reusite in viata si la masa de tenis.Urarile le sunt adresate domnilor Bozga Lucian-Baicoi si nu in ultimul rand constanteanului jucator,arbitru si organizator de turnee-Fratea Aurel.Sa fie intr-un ceas bun.
                  Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                  Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                  Comentariu


                  • La multi ani si multa sanatate pentru Bozga Lucian. La cat mai multe turnee organizate in Prahova

                    Comentariu


                    • la multi ani domnule fratea si aceeasi urare pentru lucian bozga!multa sanatate ca i mai buna decat toate!

                      Comentariu


                      • La multi ani Aurele (leatule)!
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • La multi ani Lucian Bozga! Iti doresc multa sanatate, bucurii si impliniri cat mai multe - alaturi de cei dragi tie.
                          Ii doresc mult success baiatului tau Razvan, care progreseaza vizibil in sub indrumarea ta.

                          Comentariu


                          • La multi ani Bozga Lucian !

                            Comentariu


                            • LA MULTI ANI!domnului Dan12-Ploiești(DAN SARBU).Cu multa sanatate,fericire si impliniri de tot felul, indeosebi la ”altoirea”jucatorilor la masa de tenis.
                              Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                              Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                              Comentariu


                              • La multi ani Dan Sarbu

                                Comentariu


                                • Postat în original de bute Vezi post
                                  la multi ani domnule fratea si aceeasi urare pentru lucian bozga!multa sanatate ca i mai buna decat toate!
                                  Mai tarziu,dar un calduros ''La multi ani!'' e bine venit,la fel si domnului Sarbu Dan.

                                  Comentariu


                                  • Multumesc foarte mult domnule Antal Denes. Am avut placerea sa va cunosc si ma simt onorat de atentia dumneavoastra. Pentru mine sunteti un adevarat pasionat de tenis de masă si un gentleman totodata.
                                    Profit de aceasta ocazie sa multumesc celor care m-au felicitate astazi.

                                    ..incet, incet AmaTur-ul incepe sa insemne pentru mine ceva special.. am cunoscut oameni deosebiti si mi-am facut prieteni cu prilejul fiecarui concurs la care am participat.

                                    Multa sanatate la toata lumea. Doamne ajuta!

                                    Comentariu


                                    • Alex sa dea domunul sa poti realiza la tot ce cu multa vointa trudesti.
                                      La multi ani!

                                      Comentariu


                                      • LA MULTI ANI!adresati celor ce azi isi aniverseaza ziua de nastere,si am sa incep cu un amaturist-incepator din ALEXANDRIA-MOISE MIHAI.Apoi urmeaza un tanar talent openist din CLUJ-LAURIAN-DAN-MOCEAN.Cu multa sanatate,impliniri si cat mai dese succese mai ales fata de adversarul de dincolo de masa.
                                        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                        Comentariu


                                        • Multumesc domnule doctor cu priza tok sa va dea Domnul cat mai multe cupe si sa va stea media sub 18.00 atata cat doriti .

                                          - - - Actualizat - - -

                                          Eu raman codas la Oras , dumneavoastra fruntas la sat.
                                          Sa ne vedem sanatosi la turnee , la miscare.

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
                                            Multumesc domnule doctor cu priza tok sa va dea Domnul cat mai multe cupe si sa va stea media sub 18.00 atata cat doriti .

                                            - - - Actualizat - - -

                                            Eu raman codas la Oras , dumneavoastra fruntas la sat.
                                            Sa ne vedem sanatosi la turnee , la miscare.
                                            Tu Mihai imi doresti raul si nu mai fi rautacios,tocmai acum in zi aniversara.Cupele sunt rezultatul jocului de la categoria Amatori,desi nu-mi doresc sa joc la aceasta categorie,fiind constient ca sunt pentru categoria Super Amatori sau daca vrei la categoria open super pinguini pufosi.Dar sunt optimist de felul meu si poate se va infiinta intr-un viitor cat mai rapid categoria de care-ti pomeneam mai sus.Cum spuneai ,primeaza miscarea in primul rand.Sa ai parte de o zi aniversara cat mai placuta cu putinta si atunci cand vei inchina paharul de sampanie,sa te gandesti la jocul tau impotriva PRIZIE TOK.
                                            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                            Comentariu


                                            • Bafta domnul doctor, inseamna ca veti urca la Open.Mult succes.

                                              Comentariu


                                              • La multi ani, Mihai! Multa sanatate iti doresc!
                                                Sa ne revedem cu bine in turneele urmatoare!

                                                Comentariu


                                                • Moise Mihai & Mocean Dan
                                                  La multi ani!!!
                                                  Mult succes pe mai departe,cu multa sanatate.

                                                  Comentariu


                                                  • LA MULTI ANI!pentru sarbatoritii zilei de azi.Tanarului domn mustacios MIHAI-Mioveni in special ii doresc sanatate,fericire,cat mai multe reusite in viata si la masa de joc,iar ”iarba”cu care joaca sa faca cat mai multe ”victime”.De asemenea ii doresc cat mai multe postari filmate ,dar mai ales pozate.
                                                    Numai urari de bine ii sunt adresate si domnului ceva mai tanar, COROCAESCU-Suceava,mai putin parte cu ”iarba”.
                                                    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                                    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X