Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Felicitari si La Multi Ani lui...

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • La multi ani Mihai,sanatate fericire alaturi de cei dragi.
    p.s. Asteptam multe ipostaze de la tine!

    Comentariu


    • Va multumesc mult pentru urari. Doresc tuturor amaturistilor multa sanatate, intelegere in familie pentru pasiunea AMATUR si sa ne revedem la cat mai multe turnee!
      Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
      FH: Butterfly - Dignics 80
      BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

      Comentariu


      • Sf. Constantin si Elena

        Tuturor amaturistilor, membrilor de familie, rudelor, prietenilor si cunostinelor ce poarta acest nume, le uram:

        La multi ani, cu sanatate, bucurii, satisfactii si impliniri, mult noroc si spor in tot ceea ce faceti !

        Comentariu


        • Sfintii Constantin si Elena





          Ortodocsii si catolicii ii serbeaza pe 21 mai pe Sfintii Imparati Constantin si Elena, datorita carora crestinismul a devenit religie permisa, jertfele sangeroase au fost interzise si duminica a fost stabilita zi de odihna in Imperiul Roman.


          Tuturor celor care poarta aceste prenume le urez multa sanatate, cat mai multe bucurii si impliniri.
          Sa puteti juca tenis de masă pana la 100 de ani.


          La multi ani!

          Comentariu


          • Postat în original de iuliu zedler Vezi post
            Tuturor amaturistilor, membrilor de familie, rudelor, prietenilor si cunostinelor ce poarta acest nume, le uram:

            La multi ani, cu sanatate, bucurii, satisfactii si impliniri, mult noroc si spor in tot ceea ce faceti !

            ........sibienilor Radu si Cernejenco,galateanului Radu,pe care am avut placerea sa-i cunosc datorita turneelor Amatur!
            I love table tennis !

            Comentariu


            • La multi ani, tinere Cristi Moldovan !

              L-am remarcat in turneele Amatur acum 2-3 ani, cand ne-am intalnit de cateva ori in grupele inferioare. I-am simtit talentul, tumultul intern in dorinta de a performa, potentialul ... si nu m-am inselat. Imi place la el modestia, seriozitatea, politetea. Am intalnit multi tineri talentati in ale tenisului de masa, el insa mi-a ramas la suflet.
              La multi ani, tinere prieten !
              Multi ani sanatosi si fericiti de acum incolo, Cristi, cu bucurii si satisfactii in tot ceea ce intreprinzi, dar mai ales in sportul caruia ii acorzi atata atentie, daruire si respect !


              Comentariu


              • L-am indragit din prima clipa cand l-am vazut la Agnita,in toridul august din 2012,cucerit fiind de albastrul ochilor sai mari si patrunzatori,de patosul si energia debordanta ce il insoteau la masa de joc.Jocul sau a cunoscut,de-atunci,o continua perfectionare iar performantele realizate la ultimele turnee nu mai surprind aproape pe nimeni,o consecinta fireasca a evolutiei si maturizarii!Sta in puterea sa sa confirme talentul cu care a fost inzestrat si sa se inscrie in cartea de onoare a Amaturului si,de ce nu,in cea a tenisului de masa romanesc!
                "La multi ani" cu sanatate,putere de munca si mult,mult succes in activitatea sportiva,Cristi Moldovan!
                I love table tennis !

                Comentariu


                • Moldovan Cristi
                  La .multi ani!
                  Un viitor stralucit.

                  Comentariu


                  • Nitescu Horia
                    La multi ani!
                    Sanatate si fericore.

                    Comentariu


                    • Beterke
                      Multa sanatate,fericire si mult succes in activitate.
                      La multi ani!
                      Sa ne revedem cu bine.

                      Comentariu


                      • La multi ani Liviu Miron,la multi ani Dan Petrov

                        Comentariu


                        • La multi ani, Gelu BV !

                          Felicitari si la multi ani sanatosi si fericiti omniprezentului, neobositului si carismaticului Gelu Vladoiu, a carui amprenta aparte pe istoricul recent al Amaturului, "voce"si implicare in dezvoltarea fenomenului, sunt de necontestat.
                          Head forumist, pasionat (al motoarelor) si pasional, ..., Gelu face azi 51 de ani.
                          La multi ani, Gelu ! Sa iti ofere viata tot ce-ti dopresti !

                          Comentariu


                          • La multi ani Gelu Vladoiu, in primul rand multa sanatate,bucurii,mult noroc in viata si spor la jocul cu paleta!!!!

                            Comentariu


                            • La fel va doresc voua, tuturor membrilor acestei comunitati frumoase AmaTur, fara nicio rezerva, fie acestia "prietenii" mei, dinicescu, prizatok,cornel sau cucurucu (mai era unul da-mi scapa )) ), cu totii impreuna sa traim mult si bine!
                              Hobby: Motoare si ski !
                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                              Comentariu


                              • SANATATE,BUCURII sincer iti urez dl. VLADOIU

                                Comentariu


                                • Nea Ioane, erai troll?Acu vazui si eu!!!!

                                  Comentariu


                                  • La multi ani!!!

                                    Comentariu


                                    • La multi ani sanatate multe bucurii si tot ce ti doresti si sa ne traiesti gelule!!!!!!

                                      Comentariu


                                      • La mulți ani Gelu și numai bine !

                                        Comentariu


                                        • La multi ani GELU ! Iti doresc multa sanatate si multe turnee de tenis de masă castigate !
                                          Blade: XIOM Feel ZX3
                                          Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
                                          Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

                                          Comentariu


                                          • La multi ani! Multa sanatate iti doresc!

                                            Comentariu


                                            • "La multi ani" cu sanatate si multe realizari in viata,Sultane!!!!!!
                                              I love table tennis !

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de GeluBv Vezi post
                                                La fel va doresc voua, tuturor membrilor acestei comunitati frumoase AmaTur, fara nicio rezerva, fie acestia "prietenii" mei, dinicescu, prizatok,cornel sau cucurucu (mai era unul da-mi scapa )) ), cu totii impreuna sa traim mult si bine!
                                                LA MULTI ANI!si din partea mea,alaturi de tot ceea ce este mai bine in astfel de imprejurari.Consider ca este nevoie si de o OPOZITIE,zic eu constructiva in diversificarea conditiilor de joc la masa de tenis(nu mai intru in amanunte).Cu bune, cu rele,acest Amatur ne-a unit ca pe o familie giganta,unde trebuie inteles ca nu toti 'copii'pot fi ascultatori unidirectionali.Apoi daca n-am fi noi "prietenii din opozitie",s-ar desfiinta fightul ,care reprezinta sarea si piperul controverselor.Dar in aceste momente aniversale,scot in evidenta partea ta pozitiva si anume implicarea ta trup si suflet in functionarea buna a concursurilor acolo unde esti implicat cu rezultate apreciate de marea majoritate a participantilor.Si sa mai stii ca mai avem ceva in comun si anume cifra 2 ca data comuna aniversala,bineanteles ca difera lunile.Oare ce spun astrele in astfel de situatii?
                                                Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                                Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                                Comentariu


                                                • La multi ani Gelu !

                                                  Sent from my UMI ZERO phone using Tapatalk.
                                                  Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                                                  Comentariu


                                                  • La multi ani Gelu Vladoiu

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X