Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Felicitari si La Multi Ani lui...

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • La mulți ani Tokos Pali, un tip cu un entuziasm debordant în tot cea ce face!!!

    Comentariu


    • La multi ani Pali !!!

      Comentariu


      • La mulȚi ani palika !!!!!!

        Comentariu


        • LA MULTI ANI prietene
          Blade . PHOTINO
          Fh. Tibhar ev. Mx-p
          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

          Comentariu


          • La multi ani fiului meu Rares care implineste azi 11 ani !


            La multi ani Istrate Samir !

            Comentariu


            • La multi ani tokose pal cu putina intarziere iti zic si eu ti as spune si in maghiara dar nu stiu limba sa ai multa sanatate si fericire si tot ce iti doresti in viata

              Comentariu


              • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
                as spune si in maghiara dar nu stiu limba
                nici eu nu știu, dar uneori ''nimeresc'': Boldog szuletesnapot!

                Comentariu


                • Palika boldog szuletes napot!
                  La multi ani !

                  Comentariu


                  • La multi ani Tintas Adrian!!!

                    Comentariu


                    • La multi ani, Adi Tintas

                      Iti doresc multa sanatate, spor in toate,
                      Fericire si multa iubire.

                      Comentariu


                      • La multi ani, Stefan Rusu 53 !

                        Il stim cu totii vesnic tanar si ... calduros, de joaca mereu la bust si in slapi ..., hatru dar hotarat, ardelean vero.
                        La implinirea celor 53 de ani ii uram lui Stefan Rusu multi ani sanatosi, fericiti si bogati in impliniri, cu multe bucurii si satisfactii pe toate planurile !
                        La multi ani, Stefan !

                        Comentariu


                        • L-am remarcat inca de la inceputurile mele in amatur cu sase ani in urma,lucru deloc dificil pentru ca era singurul jucator din circuit care juca in slapi si la bustul gol,indiferent de anotimp.Cunoscand si apreciind valoarea la masa a jucatorului,iar mai apoi cunoscand omul,cu caracterul sau puternic si umorul fin,ardelenesc,pot sa afirm ca este una dintre "nestematele" Universului nostru amaturist care ne-a motivat,intarit si "imbogatit" spiritual pe multi dintre actualii amaturisti.
                          "La multi ani" cu multa sanatate,bucurii si impliniri in viata.......("coane") Fanica!
                          I love table tennis !

                          Comentariu


                          • LA MULTI ANI!coane Fanica,alaturi de urarile de sanatate,impliniri si la cat mai multe reusite tenisistice.

                            - - - Actualizat - - -

                            LA MULTI ANI!ii sunt adresati azi ,aparatorului pitestean,TOMA FLORIN,alaturi de toate urarile de bine posibil.Si mult succes in meciurile disputate in divizia B.

                            - - - Actualizat - - -

                            LA MULTI ANI!ii sunt adresati azi,aparatorului pitestean,TOMA FLORIN,alaturi de toate urarile de bine posibile.Si mult succes in meciurile disputate in divizia B.
                            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                            Comentariu


                            • Florin Toma
                              Multa sanatate,fericire alaturi de cei dragi.
                              La multi ani !

                              Comentariu


                              • Florin Toma!
                                Odata depasita "armura" sobrietatii etalate in permanenta de-a lungul timpului,am descoperit cu deosebita satisfactie un personaj interactiv,un interlocutor cult si avizat,cu mult simt al umorului,un sportiv exemplar la masa si in afara ei,un (alt) impatimit de tenis de masă ridicat la rand de virtute.
                                "La multi ani" cu sanatate,bucurii si multe impliniri in viata,"Doctore"!
                                I love table tennis !

                                Comentariu


                                • La multi ani domnului Florin Toma!

                                  Comentariu


                                  • Mihai Vranceanu
                                    Sanatate,fericire alaturi de cei dragi si mult spor in activitate.
                                    La multi ani !

                                    Comentariu


                                    • La multi ani, Viorel Sterea !

                                      Trece ziua si vad ca nimeni nu indrazneste sa-l felicite ...
                                      O fac eu, timid, cunoscandu-i "cariera", istoricul, recunoscandu-i valoarea si meritele in tenisul de masa, anvergura aurei:

                                      La multi ani, Maestre, sanatosi si fericiti, cu bucurii, satisfactii si impliniri cat mai multe !

                                      Comentariu


                                      • La multi ani cu sanatate domnului Viorel Sterea!

                                        - - - Actualizat - - -

                                        La multi ani cu sanatate domnului Marin Floricel!

                                        Comentariu


                                        • La multi ani cu sanatate si fericire colegului vesnic tanarului !
                                          Marin Floricel

                                          Comentariu


                                          • Curpas Ioan & Razvan Marinescu
                                            Sanatate,fericire si un calduros '' La multi ani !''

                                            Comentariu


                                            • A venit ziua in care natura ne spune: "Sa inceapa petrecerea!". O primavara frumoasă, tuturor !
                                              Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                              Comentariu


                                              • Tuturor doamnelor si domnisoarelor din circuitul AmaTuR de 1 MARTIE
                                                Un zabet cu o floare si o dulce imbratisare !!!

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                                  Tuturor doamnelor si domnisoarelor din circuitul AmaTuR de 1 MARTIE
                                                  Un zabet cu o floare si o dulce imbratisare !!!





                                                  O primavara frumoasa !

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                                                    Tuturor doamnelor si domnisoarelor din circuitul AmaTuR de 1 MARTIE
                                                    Un zabet cu o floare si o dulce imbratisare !!!
                                                    Nea Deni, ti-ai ales Baba!?)
                                                    Hobby: Motoare si ski !
                                                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X