Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

tenergy china

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • tenergy china

    http://m.aliexpress.com/item/1617402...bilesitedetail
    A dat cineva cu tenergy dinasta?
    Sunt curios cum se comporta.

  • #2
    Am avut eu "norocul" sa vad o asemenea fata..., nu am jucat cu ea, am dat cateva mingii, de curiozitate, eu am jucat doar adversarul care o avea. Este destul de dificil de caracterizat, dar totusi incerc. In primul rand, nu are nici cea mai mica legatura cu Tenergy. Buretele este foarte moale si lipsit de viata, mort as putea spune (a nu se face confuzie cu buretele fetelor chinezesti, care mingia sare din el daca lovesti cu destula forta). Topshetul nu este grippy. Este mai degraba "anti". Merge f bine la chop, spin foarte mic, capacele din el vin foooarte ciudat. Topspinul are spin foarte mic, mediu e cel mult spus. Viteza foarte mica, control foarte mare, dar cateodata imprevizibil, din cauza cauciucului ciudat! Nu se merita sa investesti in asa ceva! Mai repede cauti un Tenergy SH, se gasesc destule pe forum, pana in 100 lei, si iesi muuult mai castigat!

    Comentariu


    • #3
      Eram doar curios.ma gandeam ca au burete de dhs si cauciucul de la tenergy)ca era o combinatie jmen)

      Comentariu


      • #4
        Si mai jmen era invers. Un burete tensor rapid cu topsheet lipicios in draci a la dhs. Dar astea's vise din pacate.

        Comentariu


        • #5
          Incercati un Kokutaku explode!
          lemn:Joola Carbon
          Fh Tibhar aurus sound
          Bh Tibhar sinus sound

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de UnKN Vezi post
            Si mai jmen era invers. Un burete tensor rapid cu topsheet lipicios in draci a la dhs. Dar astea's vise din pacate.
            Butterfly SPINART voiai sa spui?

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X