Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

EMI-TT(www.mesedetenis.ro)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de Antal Denes Vezi post
    Azi o sa fiu in Victoria,poate reusim sa ne vedem spre seara la sala in cazul in care esti acasa.
    Am vazut numai acuma mesajul ,dar baieti joaca in fiecare seara la sala de la liceul industrial.eu ajung numai sambata in tara.Duminica e un turneu la Victoria de tenis de masă in cinstea Zilelor Orasului daca treci Nea Denny esti bine venit.(nu stiu exact ce fierbe in ceaun,eu ma ocup numai de lemne)

    EMI

    Comentariu


    • #27
      Nea EMI, vrem si noi sa stim grosimea la fata joola smart. Am dori doua fete, una rosie si una neagra. Mult succes in continuare. Cu stima fratii Gavrilovici.

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de nicu gavrilovici Vezi post
        Nea EMI, vrem si noi sa stim grosimea la fata joola smart. Am dori doua fete, una rosie si una neagra. Mult succes in continuare. Cu stima fratii Gavrilovici.
        Grosime max(2.1mm) sunt la promotie cu 40 lei,dar pe comanda putem aduce si alte grosimi la pretul de 70 lei buc.Puteti comanda direct online de pe seit-ul www.mesedetenis.ro , sau imi da-ti adresa si va trimt eu 2 buc.
        Multumesc EMI

        Comentariu


        • #29
          Am testat ieri seara la Sibiu un set-up nou:
          Blade-Joola Spirit
          Bh-Joola Rhyzm
          Fh-Joola Maxxx
          In secunda doi m-am indragostit de paleta si n-am mai lasat-o din mana asa ca am jucat tot turneul-antrenament cu ea si sunt foarte multumit de cum se "muleaza" pe mana mea!
          Emi,fa-mi te rog pretul ca nu ti-o mai dau inapoi,am si luat-o cu mine acasa!!!!
          I love table tennis !

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de Zosim1 Vezi post
            ***Din pasiunie, prin implicare, devotament, consecventa si dragoste pentru acest sport si pentru practicantii acestuia, de la copii la adulti, de la amatori la profesionisti, asa a stiut ?EMI? sa construiasca, sa dezvolte si sa puna umarul in dezvoltarea tenisului de masa din Romania... si si-a facut prieteni si a inceput sa fie apreciat, sprijinit si solicitat?asa a inceputul totul? si va continua?.
            Iar pentru a veni in intampinarea nevoilor corecte ale jucatorilor de tenis de masă, ?EMI? si-a propus si a dus spre realizare proiectul EMI-TT. EMI-TT comercializeaza prin magaziunul online www.mesedetenis.ro (lansare 16.06.2014, ora 16 !) peste 300 de produse si accesorii de tenis de masă, atat pentru hobby cat si pentru cei experimentati. Proiectul are ca tinta principala sprijinirea cluburilor si asociatiilor de tenis de masă din Romania. In acest scop le-am pregatit un program special care va aduce beneficii pe termen lung, de ambele parti. Proiectul ?EMI TT? se implica si in organizarea, la nivel national, de tabere, turnee si competitii de tenis de masă.

            Care este stilul tau?

            EMI-TT, un proiect pentru campioni si pentru cei care vor sa devina campioni !***
            Un proiect maret, mult asteptat, pe care amaturistii blajeni il sprijina cu toata increderea. Cat despre OMUL EMI,... toata stima !

            Comentariu


            • #31
              Postat în original de Zosim1 Vezi post
              La Aria Sport TDM Sibiu in curand o sa aveti o gama de palete de test (defensive,allround,ofensive) pe care le puteti testa .
              Se pare ca studiezi bine si aprofundat forumul ca acest anunt l-am facut la sectiunea unde posteaza incepatori.

              Postat în original de csabazedler Vezi post
              Am testat ieri seara la Sibiu un set-up nou:
              Blade-Joola Spirit
              Bh-Joola Rhyzm
              Fh-Joola Maxxx
              In secunda doi m-am indragostit de paleta si n-am mai lasat-o din mana asa ca am jucat tot turneul-antrenament cu ea si sunt foarte multumit de cum se "muleaza" pe mana mea!
              Emi,fa-mi te rog pretul ca nu ti-o mai dau inapoi,am si luat-o cu mine acasa!!!!
              Intradevar am pregatit la Clubul Aria ,unde EMI-TT a inceput o colaborare,unde EMI-TT isi v-a pune o parte din proiectele sale in aplicare sustinuti si totodata alaturi de Clubul Aria prin Alex Mureșanu,un prim proiect de punerea la dispozitie tuturor jucatorilor palete de teste,in prima faza gata preasamblate de mine cu anumite setari,dar pe viitor vor fii si lemne sau fete separat de testare.Paletele deja existente sunt seriile noi de la Joola, TPE si SPIRIT ca lemne si fetele Rhyzm,Maxxx,si noile RHYZM P si MAXXX P ,toate asamblate din materiale noi.Pe viitor vor aparea mai multe lemne si fete in functie de solicitari,Pentru saptamana viitoare o sa fie doar in trecere o zi sau 2 si palete din gama Flame,Viva,si mult ravnitul Rosskopf Emotion.

              Pentru urmatoarele proiecte va vom tine la curent.Multumesc de atentie.EMI


              P.S.""Emi,fa-mi te rog pretul ca nu ti-o mai dau inapoi,am si luat-o cu mine acasa!!!!"" -Pentru cei ce vor proceda ca si Ciobi adica vor lua paleta de teste gata echipata pretul se calculeaza f.simplu =Lemnul si fetele la pretul de lista,plus 20 lei montaj,plus 10 lipici ,plus 10 banda de cant, plus 10% ca ii suprima pe ceilalti doritori sa mai poata testa aceea setare pana va fi inlocuita.Iar daca isi va comanda o paleta asemanatoare sau identica de la EMI-TT pretul este urmatorul=Pretul lemnului si fetelor MINUS 10% pentru ca este un client fidel(Model ).

              Deci Ciobi poti sa iti calculezi singur pretul,eu voi pune doar 1% pe zi penalizari pana reusesc sa mai fac una identica.

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de iuliu zedler Vezi post
                Un proiect maret, mult asteptat, pe care amaturistii blajeni il sprijina cu toata increderea. Cat despre OMUL EMI,... toata stima !
                Exact acum un an ,pe 25 August am avut prima discutie ,o sedinta programata imediat dupa turneul de la Brașov unde impreuna cu Dan Bodeanu am hotarat sa ii intrebam pe cei de la Joola,cu care eram in relatii bune , ce inseamna o sprijinire a Amaturului ,o sponsorizare sau o sustinere a tenisului de masa la nivel amatorial in Romania,care pentru mine a fost foarte interesanta dar care nu s-a concluzionat cu nimica concret,doar zeci de intrebari care nu le-am gasit rostul atuncea, dar acum le inteleg.Si una din intrebarile foarte interesante pt mine a fost chiar la inceput dupa ce am facut o prezentare a Amaturului si a situatiei tenisului de masa din Romania a fost "Care sunt planurile Amaturului in urmatori 10 ani",la care pe mine ma pufnit rasul si mai in gluma sau mai in serios le-am spus ca Amaturul nu stie exact cate turnee vor fii urmatoarea saptamana sau luna daramite planuri peste 10 ani.La sfarsitul discutiei mi-au cerut sa fac un plan previzionar in ceea ce inseamna tenisul de masa la nivel amatorial si cum pot eu sa-il sustin.Evenimentele prin care am trecut in perioada oct-dec care mi-au afectat starea mea emotionala au facut ca avanturile mele sa fie infranate,(acum cred ca au fost benefice) si sa bat in retragere dar noul an ma facut sa vad altfel lucrurile si sa iau totul de la inceput,si pe 4.04.2014 s-a nascut EMI-TT care are proiecte pentru urmatori 10 ani si incet incet le va pune in aplicare,pas cu pas.EMI-TT este unul si voi sunteti multi IULIU,dar Blajul este pe lista destul de aproape.Multumesc pentru toata increderea acordata pana acuma si ma bucur ca sunteti un colectiv asa unit.

                EMI

                P.S.Sorry pt divagatie

                Comentariu


                • #33
                  ........."Intradevar am pregatit la Clubul Aria ,unde EMI-TT a inceput o colaborare,unde EMI-TT isi v-a pune o parte din proiectele sale in aplicare sustinuti si totodata alaturi de Clubul Aria prin Alex Mureșanu,un prim proiect de punerea la dispozitie tuturor jucatorilor palete de teste,in prima faza gata preasamblate de mine cu anumite setari......"


                  ...""Emi,fa-mi te rog pretul ca nu ti-o mai dau inapoi,am si luat-o cu mine acasa!!!!"" ...............

                  ..." Deci Ciobi poti sa iti calculezi singur pretul,eu voi pune doar 1% pe zi penalizari pana reusesc sa mai fac una identica.[/QUOTE]"

                  ....iar eu spun ca merita (si asa) pretul !!!!!!!....(Hmmm,asta daca nu cumva cu penalizarile aferente mai iau cateva palete la copii ......pana ma intorc din Belgia cu paleta,ha,ha!
                  I love table tennis !

                  Comentariu


                  • #34
                    Noi produse in PROMOTIE pe www.mesedetenis.ro (EMI-TT)

                    EMI

                    Comentariu


                    • #35
                      """"""Citat Postat în original de Zosim1 Vezi post
                      Cel pe care l-am pus in setul de palete de teste are 85 de grame.Iar daca doresti un gramaj anume trebuie sa imi spui.Este un lemn care se primeste in loturi mici si pleaca repede din depozit in general pe precomenzi.Acum doua saptamani cind am fost si am luat acel lemn Rosskopf Emotion am ales din aprox 100 de lemne pe cel pe care l-am vrut eu adica de 85 de grame.Iar dupa vre-o 3-4 zile cand am facut comanda pt cineva am primit raspuns de livrare pe data de 6.oct. Deci pe 6 sunt in fabrica la Joola si am posibilitatea sa aleg si sa le cantaresc.Tu alegi.

                      EMI
                      Am sa mai astept poate se iveste unul aici.""""""

                      Asa cum am promis am cantarit azi din cele 88 de lemne din depozit ,ROSSKOPF EMOTION si doar 2 au 84-85 grame pe care le am achizitionat restul au intre 87-93 g,dar nu prind praf in depozit,urmatoarea livrare de ROSSKOPF EMOTION la Joola am inteles este pe 6.aprilie 2015.
                      Cine este interesat le am cu mine la Focșani.

                      EMI

                      Comentariu


                      • #36
                        Echipa EMI-TT ureaza colaboratorilor SARBATORI FERICITE si un AN NOU mai bun.

                        Comentariu


                        • #37
                          spuneti-mi va rog dimensiuni pt joola chen junior. multumesc.
                          xiom magellan
                          tibhar vari spin
                          palio ck

                          Comentariu


                          • #38
                            CRACIUN FERICIT si un AN NOU mai bun decat cel care se apropie de final!!!
                            Blade: Mizutani ZLC
                            FH Nittaku Fastarc G1
                            BH Xiom Sigma II Euro

                            Comentariu


                            • #39
                              Postat în original de cucubrazil Vezi post
                              spuneti-mi va rog dimensiuni pt joola chen junior. multumesc.
                              Astazi imi este un pic mai dificil dar ti-le voi transmite in curand.Multumesc EMI

                              Comentariu


                              • #40
                                Succes cu site-ul d o m o .ro, Emi. Pare ca de la tine vin produsele. Felicitari si vanzare buna.
                                TsE

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X