Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa '' Viva Sport '' Turneu '' A '' 02 august 2014 Amatori + Open

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • o sa posteze organizatorii cand or sa stie toate aspectele.
    Cu stima.

    Comentariu


    • Va informam pe toti cei care ati participat la Cupa VivaSport de astazi, 2 august, ca Mircea Bilanici este la Spitalul Bagdasar in stare critica, medicii banuind un infarct sau un atac cerebral.
      Ii uram multa, multa sanatate si va asiguram ca va vom tine la curent cu orice modificare a starii sale de sanatate.

      Avand in vedere suspendarea concursului in faza grupelor superioare, pentru toti cei calificati in aceasta faza va propunem ca formula compensatorie sa alegeti una dintre urmatoarele variante: un voucher in valoare de 25 lei pe care sa-l utilizati in cadrul clubului, sa va returnam suma sau sa va echivalam aceasta suma cu taxa la urmatorul turneu organizat de clubul nostru.

      Echipa VivaSport
      Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
      http://www.VivaSportShop.ro

      Comentariu


      • Dumnezeu sa-l ajute sa se faca bine!

        Comentariu


        • Multumim pentru variante dar acum cel mai important este sa fim alaturi de el si sa ne rugam pentru el.DOAME AJUTA~L.!!!

          Comentariu


          • Propun ca banii sa fie donati familiei lui Mircea Bilanici. Cu siguranță vor avea nevoie de ei in spital.
            Cel putin partea mea.
            Multa Sanatate.

            Comentariu


            • Mircea Bilanici, toti participantii de la concursul de astazi si toti iubitorii tenisului de masa vor sa te faci bine... cat mai repede!
              Cred ca acest incident nefericit este o lectie pentru noi toti.
              Discutam cu un prieten azi despre ce s-a intamplat si am fost cu totul de acord cu propunerea lui de a se asigura asistenta medicala pe perioada concursurilor, chiar daca asta inseamna o taxa suplimentara.
              In cazuri extreme fiecare secunda conteaza! Doamne, ajuta-l pe Mircea Bilanici!

              Comentariu


              • Da, sunt de acord cu propunerea lui George Dospinescu, dar lucrul cel mai important acum este ca Mircea sa se faca bine. Mircea te asteptam sanatos la urmatoarea competitie (ai promis o palinka tzine-te de cuvant)

                Comentariu


                • Si eu sunt de acord cu acest lucru. Chiar am discutat in sensul asta cu vreo cativa colegi de competitie si au fost si ei de acord ca pe durata turneelor sa fie asigurata asistenta medicala, chiar daca taxa de participare va fi un pic mai mare. Si pana la urma, mi se pare normal si civilizat ca o competitie sportiva, chiar daca este destinata doar amatorilor, sa beneficieze de asistenta medicala. Sa ne rugam pentru nea Mircea !
                  Când vulturii tac, papagalii încep să trăncănească.

                  Comentariu


                  • Sa ne rugam pentru ca Mircea sa fie puternic si sa treaca peste aceasta cumpana.

                    Comentariu


                    • Cu atat mai mult cu cat competitia este destinata amatorilor si varsta jucatorilor ajunge pana la 75 de ani, este necesara asistenta medicala. La cate competitii am participat nu am vazut pe altcineva (in afara de mine) ca in mod sistematic, dupa fiecare set sa ia pauza cel putin 30s si sa se hidrateze. Unii adversari considerau ca vreau sa-i scot din mana. Nu stiu altii cum sunt, dar eu la sfarsitul unui set am pulsul cel putin 120 si trebuie sa-mi revin pentru setul urmator. La fel si cu hidratarea: am observat la antrenamente ca cu cat durata de la ultima hidratare creste, randamentul scade, imprecizia loviturilor creste. In regulamentul Amatur 2014 scrie ca intre seturi se poate lua o pauza care poate fi de pana la 2 minute. In practica, de multe ori nu se ia nici macar 30 secunde pauza.
                      Doresc d-lui Mircea multa sanatate, iar noi sa tragem niste concluzii pentru viitor. MULTA SANATATE tuturor amaturistilor!
                      Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                      FH: Butterfly - Dignics 80
                      BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                      Comentariu


                      • Cu parere de rau va anunt ca pentru Bilanici Mircea a fost ultimul meci, sa stins din viata la ora 1 azi noapte.
                        Dumnezeu sa il odihneasca.

                        Comentariu


                        • Condoleante familiei,imi pare nespus de rau!
                          Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.

                          Comentariu


                          • D-zeu sa-l ierte si sa-l odihneasca in pace. Condoleante familiei...
                            Când vulturii tac, papagalii încep să trăncănească.

                            Comentariu


                            • Dumnezeu sa il ierte.
                              Condoleante familiei.
                              blade: Zhang Jike Super ZLC
                              fh: Butterfly Tenergy 05
                              bh: Dr. Neubauer Killer

                              Comentariu


                              • Dumnezeu sa il ierte. Condoleante familiei!

                                Comentariu


                                • Dumnezeu sa-l ierte.
                                  Condoleante familiei!

                                  Comentariu


                                  • Dumnezeu sa il ierte
                                    condoleante familiei

                                    Comentariu


                                    • Sincere condoleanțe familiei.Odihnește -te în pace Mircea

                                      Comentariu


                                      • Dumnezeu sa il ierte . Condoleante familiei !
                                        Blade: XIOM Feel ZX3
                                        Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
                                        Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

                                        Comentariu


                                        • Dumnezeu sa-l ierte.
                                          Condoleante familiei!

                                          Comentariu


                                          • Condoleante familiei indurerate!
                                            L-am cunoscut pe Mircea in cadrul circuitului Amatur , jucand impreuna 4 meciuri . Un OM deosebit ,cu mult bun simt , care iubea acest sport.
                                            Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca intre cei drepti!

                                            Comentariu


                                            • Dumnezeu sa-l odihneasca in pace ! Condoleante familiei !

                                              Comentariu


                                              • Dumnezeu sa il odihneasca !
                                                Condoleante familiei !
                                                Se pare ca rugaciunile familiei Amatur nu au fost suficiente pentru a il putea ajuta pe colegul nostru....

                                                Adio Mircea Belanici !
                                                Blade - Butterfly Zhang Jike Super ZLC
                                                FH - Butterfly Tenergy 05 FX
                                                BH - Butterfly Tenergy 05 FX

                                                Comentariu


                                                • Condoleante familiei!

                                                  Comentariu


                                                  • Dumnezeu sa-l odihneasca.
                                                    Odata cu acest eveniment nefericit trebuie sa remarcam doi oameni zic eu de mare caracter, Paun Daniel si Norocel care au facut tot posibilul sa-l tina in viata pana la venirea celor de la Smurd, acolo unde lucreaza si Daniel Paun. Din pacate nu s-a putut face nimic, chiar daca ambulanta venea in cateva minute sau daca era la usa dotata cu toate aparatele.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X