Somlea Darian si Groza Alexandru , Cisnadie - amatori
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
TURNEU A Targu Mureș 13 septembrie 2014 O+A - CUPA TT CONCEPT - editia a-II-a
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator tehnic
- 07.oct.2012
- 1193
- targu mures
- 57
Likes given: 133Likes received: 35
Se retrage - Suciu Cristian - Baciu Cj.Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
Va rog sa aveti o viata frumoasa.
Comentariu
Alin Deaconu si Adrian Tarlea , din Deva, pentru OpenSetup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8
Comentariu
organizator tehnic- 25.feb.2009
- 1153
- calarasi
- 49
Likes given: 106Likes received: 89
Enciu Alexandru-Slobozia-open.
Vlase Gheorghe-Slobozia -open.
Stanciu Silviu-Călărași-open.Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 fx max: Nitakku Beautry-2,0.
Comentariu
Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc la amatoriLevi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
Comentariu
organizator local- 15.feb.2010
- 886
- Brăila
- 32
Likes given: 32Likes received: 94
Postat în original de FlorinBN Vezi postInscrieri Open - on 08-Sep-14 at 09:51:04
1. Litovcenco Gheorghe, Iași - 458 - 30 - O
2. Nistor Dorel, Bistrița - 16 - 29.89 - O
3. Enciu Alexandru, Slobozia - 6 - 29.84 - OL
4. Sicoe Rodica, Cugir - 41 - 28.58 - OF
5. Farkas Gabor, Targu Mureș - 26 - 28.49 - O
6. Mocean Dan, Cluj Napoca - 14 - 26.37 - O
7. Stanciu Silviu, Călărași - 58 - 26.2 - OL
8. Apian Florin, Bistrița - 12 - 25.76 - O
9. Simon Csaba, Targu Mureș - 161 - 25.5 - O
10. David Dorin, Barlad - 21 - 25.04 - O
11. Mathe Mihai, Ludus - 1129 - 25 - OL
12. Tecuschi Dan, Brașov - 241 - 24.84 - OW
13. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 27 - 23.75 - OJ
14. Bularda Iulian, Barlad - 29 - 22.53 - O
15. Zidar Victor, Reghin - 32 - 22.24 - O
16. Sufletel Radu, Alba Iulia - 214 - 22 - OL
17. Maxim Valentin, Cluj Napoca - 47 - 21.8 - O
18. Muntean Alin, Târnaveni - 149 - 21.71 - O
19. Tira Viorel, Bistrița - 150 - 21.43 - OW
20. Popa Radu, Deva - 273 - 21.29 - O
21. Florescu Eleodor, Deva - 258 - 21.23 - O
22. Dondera Marius, Targu Jiu - 227 - 20.8 - O
23. Benyi Crinel, Târnaveni - 784 - 20.5 - O
24. Carpaci Alexandru, Ludus - 367 - 20.2 - OLW
25. Moldovan Ioan, Cluj Napoca - 204 - 20.14 - OW
26. Vlase Gheorghe, Slobozia - 117 - 19.42 - O
27. Vladoiu Gelu, Brașov - 57 - 19.18 - OW
28. David Madalina, Barlad - 68 - 18.73 - OLF
29. Tipser Gabriel, Sighișoara - 189 - 18.34 - O
30. Sipos Ferenc, Targu Mureș - 81 - 18.26 - OW
31. Baciu Gabriel, Târnaveni - 301 - 18.14 - O
32. Zelariu Petru, Târnaveni - 428 - 14.6 - A
33. Motoroiu Marcel, Dej - 234 - 12.72 - AW
34. Suciu Cristian, Dej - 466 - 11 - A
35. Daniel Istvan, Targu Mureș - 1177 - 10 - A
36. Deaconu Alin, Deva - 1303 - 10 - A
37. Sufletel Emil, Alba Iulia - 1780 - 10 - A
38. Tarlea Adrian, Deva - 885 - 9.75 - A
39. Fodor Adrian, Ludus - 3098 - 0 - O
40. Anca Octavian, Ludus - nou - 0 - O
- - -
- - -
Inscrieri Amatori - on 08-Sep-14 at 09:51:46
1. Irsai Istvan, Targu Mureș - 176 - 17.88 - A
2. Andone Claudiu, Cugir - 100 - 17.8 - A
3. Pop Zoltan, Dej - 139 - 17.71 - A
4. Parcalab Mihai, Bistrița - 442 - 17.5 - A
5. Grigore Alexandru, Campina - 260 - 17.4 - A
6. Fazakas Attila, Toplita - 298 - 17.33 - A
7. Cocean Valer, Baraolt - 111 - 17.11 - A
8. Denes Ferenc, Praid - 132 - 17.11 - A
9. Vitan Vasile, Târnaveni - 825 - 17 - A
10. Rus Andrei, Brașov - 594 - 16.67 - AW
11. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 148 - 16.6 - A
12. Iaru Horatiu, Cluj Napoca - 109 - 16.54 - A
13. Nica Ionut, Brașov - 105 - 16.4 - A
14. Ciurca Sorin, Târnaveni - 443 - 16.25 - A
15. Dezso Lorand, Dej - 519 - 16.2 - A
16. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 95 - 15.82 - A
17. Farkas Bence, Targu Mureș - 102 - 15.82 - AJ
18. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 306 - 15.57 - A
19. Kaposta Victor, Arad - 103 - 15.4 - A
20. Pop Danut, Dej - 200 - 15.4 - A
21. Trifu Ioan, Bistrița - 426 - 15.4 - A
22. Mican Nicolae, Dej - 541 - 15.4 - A
23. Craciun Calin, Oradea - 238 - 15.05 - A
24. Stefan Andrei, Târnaveni - 352 - 15 - A
25. Radu Serban, Cluj Napoca - 584 - 15 - AW
26. Muntean Silviu, Târnaveni - 1005 - 15 - A
27. Garaz Mircea, Bistrița - 225 - 14.73 - AW
28. Kezdi Janos, Corund - 137 - 14.67 - A
29. Cernejenco Constantin, Sibiu - 729 - 14.5 - A
30. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 283 - 14.45 - A
31. Tutoveanu Razvan, Brașov - 203 - 14.38 - AW
32. Muntean Mircea, Baia Mare - 297 - 14.33 - A
33. Anita Dorel, Brașov - 268 - 14.2 - A
34. Toncean Mircea, Reghin - 256 - 14.16 - AW
35. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 263 - 14.13 - A
36. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 391 - 14 - A
37. Benyovski Bela, Sibiu - 289 - 13.95 - A
38. Maerean Claudiu, Bistrița - 574 - 13.9 - A
39. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 240 - 13.84 - AW
40. Moldovan Doru, Dej - 316 - 13.7 - A
41. Barabas Sandor, Toplita - 392 - 13.67 - A
42. Miko Istvan, Targu Mureș - 858 - 13.67 - A
43. Cotca Dacian, Oradea - 462 - 13.56 - A
44. Nicula Dumitru, Agnita - 313 - 13.48 - AW
45. Radu Constantin, Sibiu - 178 - 13.38 - AW
46. Bardocz Szilard, Capeni - 314 - 13.18 - A
47. Moldovan Cristian, Târnaveni - 336 - 13 - AJ
48. Veres Janos, Targu Mureș - 410 - 13 - A
49. Dabacan Dorin, Târnaveni - 767 - 13 - A
50. Negrean Ioan, Sibiu - 207 - 12.84 - A
51. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 197 - 12.8 - A
52. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul - 829 - 12.67 - A
53. Roman Ovidiu, Nasaud - 394 - 12.63 - A
54. Scurtu Nicolae, Bistrița - 473 - 12.6 - AW
55. Matei Dumitru, Deva - 309 - 12.51 - AW
56. Lunca Razvan, Târnaveni - 455 - 12.5 - AJ
57. Bumbu Pavel, Razboieni - 456 - 12.14 - A
58. Zoltan Tibor, Targu Mureș - 570 - 11.71 - AW
59. Bartha Fruzsina, Odorheiu Secuiesc - 734 - 11.67 - AJF
60. Spaller Tiberiu, Nasaud - 271 - 11.5 - A
61. Toader George, Agnita - 880 - 11.5 - A
62. Dezso Attila, Dej - 539 - 11.28 - AW
63. Joldes Adrian, Bistrița - 644 - 11.25 - A
64. Mureșanu Alex, Sibiu - 382 - 11.05 - A
65. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 431 - 11 - A
66. Motorga Dorin, Targu Mureș - 419 - 10.63 - A
67. Pelaghie Ioan, Targu Mureș - 489 - 10.54 - A
68. Damian Mircea, Razboieni - 424 - 10.38 - A
69. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 383 - 10.33 - A
70. Onet Nicolae, Sighișoara - 528 - 10.33 - A
71. Maxim Cristian, Bistrița - 746 - 10.33 - A
72. Peter Laszlo, Brașov - 788 - 10.1 - A
73. Moldovan Alexandru, Târnaveni - 529 - 10 - A
74. Barsan Alexandru, Târnaveni - 1468 - 10 - AJ
75. Ujica Marin, Toplita - 1543 - 10 - A
76. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 558 - 9.86 - A
77. Pacurar Cornel, Blaj - 575 - 9.5 - A
78. Galfi Levente, Cluj Napoca - 664 - 9.14 - A
79. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 503 - 9.13 - A
80. Farcas Silviu, Targu Mureș - 962 - 9 - A
81. Sabau Mircea, Târnaveni - 1077 - 9 - A
82. Zavaski Ioan, Dej - 559 - 8.77 - A
83. Ciky Cornel, Fagaras - 438 - 8.73 - AW
84. Sabau Gheorghe, Târnaveni - 805 - 8.4 - A
85. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 601 - 8.14 - A
86. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș - 761 - 8 - A
87. Chibulcutean Ioan, Târnaveni - 690 - 7.86 - A
88. Pantis Dan, Cluj Napoca - 823 - 7.75 - A
89. Pralea Constantin, Alba Iulia - 446 - 7.56 - AW
90. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 703 - 7.43 - A
91. Szilagyi Bela, Targu Mureș - 791 - 7.43 - A
92. Sarcani Andrei, Targu Mureș - 811 - 7.4 - A
93. Barabas Claudiu, Bistrița - 692 - 7.33 - A
94. Buta Denisa, Târnaveni - 792 - 7.25 - AF
95. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni - 716 - 7.14 - AJ
96. Zedler Iuliu, Blaj - 593 - 7.05 - AW
97. Keszeg Lorand, Târnaveni - 1001 - 7 - A
98. Eigel Csaba, Toplita - 1186 - 7 - A
99. Fiscu Calin, Sibiu - 1478 - 7 - A
100. Simon Robert, Gheorgheni - 1676 - 7 - A
101. Kovari Odon, Targu Mureș - 2137 - 7 - A
102. Babics Tamas, Gheorgheni - 1187 - 6.5 - A
103. Csiki Sandor, Cluj Napoca - 765 - 6.43 - A
104. Ghioc Stefan, Nasaud - 1359 - 6.33 - A
105. Sabau Aurel, Târnaveni - 1153 - 6.25 - A
106. Popa Dumitru Rares, Târnaveni - 1482 - 6 - AJ
107. Crisan Romica, Agnita - 1517 - 6 - A
108. Teglas Andreea, Ludus - 1904 - 6 - AJF
109. Naiba Dragos, Cluj Napoca - 876 - 5.67 - A
110. Sabau Alex Aurelian, Târnaveni - 1223 - 5.67 - A
111. Mureșan Teodor, Toplita - 1559 - 5.5 - A
112. Moldovan Flavia, Târnaveni - 1124 - 5.33 - AJF
113. Damian Vasile, Nasaud - 1523 - 5 - A
114. Daniel Istvan Sr, Targu Mureș - 1839 - 5 - A
115. Todor Csaba, Gheorgheni - 1999 - 5 - A
116. Cotoara Cornel, Targu Mureș - 2489 - 5 - A
117. Szakacs Marius, Sanpaul - 2641 - 0 - A
118. Ambrus Szilard , Ludus - nou - 0 - A
119. Tanko Rudolf, Gheorgheni - nou - 0 - A
120. Heja Zoltan, Ditrau - nou - 0 - A
--------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Samoila Florin, Sighișoara
2. Ciobanu Gabriel, Vatra Dornei
3. Timaru Ilie, Ocna Sibiului
4. Nagy Endre, Reghin
5. Biro Istvan, Reghin
6. Marian Calin, Reghin
7. Nagy Lorincz, Carei
8. Nagy Peter, Carei
9. Dani Leo, Arad
10. Vita Istvan, Reghin
11. Strugar Ioan, Deda
12. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca
13. Tornea Daniel, Toplita
14. Hodis Andrei, Gherla
15. Puscas Arpad, Gherla
16. Marian Florin, Reghin
17. Somlea Darian, Cisnadie
18. Groza Alexandru, Cisnadie
19. Mureșan Dorel, Cluj Napoca
20. Puiulet Iosif, Agnita
21. Coroian Claudiu, Gherla
22. Sandulescu Adrian, Targu Mureș
23. Lorinczi Bela, Gheorgheni
24. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 10:53.Procesare...X
Comentariu