Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"AmaTur 2014", Sf. Gheorghe - 06.12.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Daca prind loc la amatori- comand 2 meniuri nr. 3 va rog.
    Moise Mihai, Alexandria.

    Comentariu


    • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
      Daca prind loc la amatori- comand 2 meniuri nr. 3 va rog.
      Moise Mihai, Alexandria.
      Si daca nu prinzi loc la amatori, ...merge la open cu un singur meniu?...oricum dureaza mai putin
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • Am si eu o intrebare, pentru categoria OPEN, e aceasi sala de acum 2 ani?, din cate imi amintesc acea sala nu avea o lumina corespunzatoare.
        Multumesc
        Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
        BH : Tenergy 05Fx
        FH : Tenergy 05Fx

        Comentariu


        • Ho a hahahahahaha!!!! La open merge doar cu o felie de paine.La gara si da i bataie acasa.
          Supertare faza asta!!!!

          Comentariu


          • CURPAS IOAN - ORADEA- AMATUR ( a doua oara sunt inscris acum pentru ca nu ,,m-am vazut '' pe lista )

            Comentariu


            • din m-ciuc Vitos Istvan , Sass Imre, Fazakas Gergely

              Comentariu


              • Buna ziua ,
                Presupun ca dupa elementara logica daca am cazut in ;ista de asteptare ...nu mai sunt obligat sa-mi anunt retragerea . Astept totusi cu doua zile inainte de turneu sa vad cum vor evolua lucrurile pt ca nu convine nimanui , presupun , sa bata 300 km doar ca sa se stie pe lista de asteptare .
                Astept raspunsul dvs ferm , daca voi juca sau nu .
                Calde salutari

                Comentariu


                • Se retrage Movileanu Flaviu (Targoviște) de la Amatori si se inscrie la OPEN. Multumesc!

                  Comentariu


                  • Postat în original de florea g Vezi post
                    Buna ziua ,
                    Presupun ca dupa elementara logica daca am cazut in ;ista de asteptare ...nu mai sunt obligat sa-mi anunt retragerea . Astept totusi cu doua zile inainte de turneu sa vad cum vor evolua lucrurile pt ca nu convine nimanui , presupun , sa bata 300 km doar ca sa se stie pe lista de asteptare .
                    Astept raspunsul dvs ferm , daca voi juca sau nu .
                    Calde salutari
                    Va rog sa ne ajutati, sa stati cu ochii pe lista si daca dvs credeti ca nu mai sunt sanse, puteti sa anuntati retragerea.

                    Noi nu avem cum sa stim care si cum intra pe lista, ca urmarea unor retrageri si totul se intampla automat (inlocuirea celor retrasi). Stati pe lista de asteptare pana joi sau vineri si se mai clarifica situatia.
                    Multumim!
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • Postat în original de Ben Vezi post
                      Am si eu o intrebare, pentru categoria OPEN, e aceasi sala de acum 2 ani?, din cate imi amintesc acea sala nu avea o lumina corespunzatoare.
                      Multumesc
                      Da, sala este aceiasi.
                      Hobby: Motoare si ski !
                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                      Comentariu


                      • Medeleanu Stefan
                        Sterea Viorel

                        Constanța...open
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • Din Pitești,se înscriu, Doba Vasile și Vladu Nicolae-amatori
                          Liviu Petrescu

                          Comentariu


                          • Cu parere de rau , trebuie sa ma retrag Mihai Nemaciuc - open , multumesc

                            Comentariu


                            • Buna seara.Se inscrie cu mare placere Mahu Bogdan din Pascani la OPEN.Multumesc si doamne ajuta

                              - - - Actualizat - - -

                              daca nu voi prinde loc la open pt.ca au prioritate openistii,voi opta pt amatori.multumesc

                              Comentariu


                              • Dragan Mihai - Bistrița - amatori

                                Comentariu


                                • se inscrie la amatori Puscas Arpad din Gherla.

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Oblio Vezi post
                                    Buna seara.Se inscrie cu mare placere Mahu Bogdan din Pascani la OPEN.Multumesc si doamne ajuta

                                    - - - Actualizat - - -

                                    daca nu voi prinde loc la open pt.ca au prioritate openistii,voi opta pt amatori.multumesc
                                    Bogdane inscrie-te direct la pitici(amatori),ne mai antrenam un an,doi si apoi poate facem o vizita si la OPEN
                                    FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
                                    BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
                                    BH:Stiga Energy Absorber

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de ADN Vezi post
                                      Bogdane inscrie-te direct la pitici(amatori),ne mai antrenam un an,doi si apoi poate facem o vizita si la OPEN
                                      stiu ce spui dar am doi ani de amatur.vreau sa capat mai multa experienta,cred ca a venit momentul...sa invat din infrangeri zdravene

                                      Comentariu


                                      • se inscrie la amatori PUSCAS ARPAD -GHERLA
                                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de ADN Vezi post
                                          Bogdane inscrie-te direct la pitici(amatori),ne mai antrenam un an,doi si apoi poate facem o vizita si la OPEN
                                          Dupa ce am vazut aseara la Baicoi cred ca va fi foarte greu la amatori... ce sa mai zic de open.

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                            Marin Puiu, Amarastii de Sus - 478 - 16.85 - A
                                            Se retrage.

                                            Comentariu


                                            • Cu mare placere ma inscriu si eu Istrate Samir din Arad la amatori, sper sa prind un loc
                                              .

                                              Comentariu


                                              • se retrage Filea Adonis - Sibiu de la Amatori


                                                se înscrie Filea Adonis - Sibiu la Open

                                                Comentariu


                                                • Se inscrie din Tecuci Cristovici Viorel la Open

                                                  Comentariu


                                                  • Hai ca vin si eu la OPEN-Gigi Ciobotaru -IASI!Cand vad ca apar atatia prieteni ,nu te poti abtine!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X