Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"AmaTur 2014", Sf. Gheorghe - 06.12.2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • BOATA EDGAR Arad Amatori
    FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

    Comentariu


    • Cu parere de rau Corneanu Sorin/BT este nevoit sa se retraga. Din pacate programul mi s-a schimbat pe ultimii metri iar la ora inceperii concursului nu cred ca voi putea fi prezent.
      Multumesc Amatur pentru distinctie (o sa-l rog pe Mironescu Adrian sa-mi ia premiul), doresc tuturor participantilor succes si sa ne reintalnim sanatosi cu alta ocazie.

      Respect.
      Blade: lemn off...ce lemn !
      Bh: cu tepi
      Fh: fara tepi

      Comentariu


      • se inscrie la open Suciu Iacob-Blaj

        Ps. Nu pot lipsi de la aceasta sarbatoare a tenisului de masa din frumoasa familie amatur.

        Comentariu


        • Multumim organizatorilor pentru intelegere.
          Stim ce eforturi fac toti cei implicati in organizarea turneului final.
          blade: Zhang Jike Super ZLC
          fh: Butterfly Tenergy 05
          bh: Dr. Neubauer Killer

          Comentariu


          • Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
            Propun sa se ofere SI medalii locurilor 5-8 de la ambele categorii.Este totusi un turneu final,iar munca depusa de respectivii ,este una suplimentara avand in vedere ?abundenta?participantilor si implicit si a numarului de jocuri desfasurate ca sa ajungi pe locurile respective.
            Cu mare placere s-au facut medalii si pt locurile 5-8, numai ca de la ultimul A+ la Focșani, cand ( nimeni ) cei ce s-au clasat pe 5-8 nu au binevoit sa stea la premiere am decis sa nu-mi mai bat joc de aceste distinctii, iar pentru ca valoarea lor sa fie si mai importanta ne rezumam la locurile 1-4, plus diplome pe ceilalti.

            Doctore te-ai pus vreodata in situatia in care sa-ti pui opt bucati la g?t pentru ca nu ai cui sa le imparti!? E, eu le-am bagat in...si pe unde am putut...

            Acesta este motivul pentru care nu voi mai face inca opt medalii.

            Oricum, tu iei cupă
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • Am un mare regret ca nu pot veni.Aproape ma hotarasem sa vin, dar bomba a venit de la servici cu niste primarii din judet care trebuie sa si faca niste proiecte urgent ca pierd banii de investitii si se incheie anul bugetar.Iarasi sambete si duminici pe la munca.

              Desemnez la festivitatea de premiere de la ora 9.00 un reprezentant care sa mi ridice premiul de lider judetean la amatori, judetul Teleorman.
              Am ales ca aceasta persoana sa fie domnul Miron Liviu de la Campina,fratele meu de iarba cu tepi lungi, spaima softistilor de pretutindeni,numarul 1 in clasamentul liderilor judeteni amatur,un aparator de vis,sper sa ajung si eu sa joc vreodata ca el.
              Marele aparator din Prahova ma va reprezenta acolo pe mine, un aparator junior din Teleorman.
              Va doresc tuturor sa aveti un turneu de vis, multa sanatate si mult noroc.Cat mai multe jocuri si concursuri reusite.
              La multi ani!!!

              Comentariu


              • Boaca Valentin - București - open
                Blog de tenis de masă

                Comentariu


                • Din motive medicale se retrage din concurs Ceacarescu Cristian, Slobozia - OPEN. (i-a recidivat vechea intindere musculara) !
                  Când vulturii tac, papagalii încep să trăncănească.

                  Comentariu


                  • Pentru Mircea Ionel va rog meniul nr. 3.
                    Multumesc!

                    Comentariu


                    • Cu parere de rau se retrage Mitzea Alexandru Sibiu Open

                      Comentariu


                      • Pentru Lukasz Klimas va rog meniul nr. 3.
                        Multumesc!

                        Comentariu


                        • Se retrage Niculescu Gabriel ,probleme de sanatate.

                          Comentariu


                          • Postat în original de GeluBv Vezi post
                            Cu mare placere s-au facut medalii si pt locurile 5-8, numai ca de la ultimul A+ la Focșani, cand ( nimeni ) cei ce s-au clasat pe 5-8 nu au binevoit sa stea la premiere am decis sa nu-mi mai bat joc de aceste distinctii, iar pentru ca valoarea lor sa fie si mai importanta ne rezumam la locurile 1-4, plus diplome pe ceilalti.

                            Doctore te-ai pus vreodata in situatia in care sa-ti pui opt bucati la g?t pentru ca nu ai cui sa le imparti!? E, eu le-am bagat in...si pe unde am putut...

                            Acesta este motivul pentru care nu voi mai face inca opt medalii.

                            Oricum, tu iei cupă
                            Interesant ce-mi spui,asta cu medaliile.Logic judecand, atunci nu vad si rostul sa le mai acorzi acele diplome pentru locul ocupat,ca tot nu ai cui le da si apoi mai faci si economie de hartie(diplome care le poti da altora cu alta ocazie-alt turneu).Sa-ti fie gura (adica scrisul)aurita(aurit) si sa se implineasca previziunile tale referitoare la o cupa.Si daca tot m-am apucat de scris,mai am o propunere realizabila dupa terminarea turneului final.
                            Doritorii sa mearga intr-o locatie(restaurant,etc)unde sa petrecem (mancare si bautura-fara dans si femei)unde sa comentam cele petrecute in cursul zilei,adica sa existe o ”cina romantica”,unde sa si socializam intre noi.A nu lipsi de la cina cei de la ORAVITA.De preferat sa fiu distribuit in preajma organizatorilor sa le pot da de baut din cupa viitoare pe care sper sa o am in dotare.Deci il rog pe organizatorul local sa se ocupe pentru ”inchirierea ”unei astfel de locatie.Daca pronosticul se adevereste,atunci Gelu va fi cel ce va bea primul din cupa,restul stati la rand.
                            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                            Comentariu


                            • Doktore, da' tu te-ai inscris? ... No, stai ca te vad, esti cap de serie nr. 44 ... vii tare din urma ...
                              TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                              Comentariu


                              • Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                                ...... si apoi mai faci si economie de hartie,...
                                Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                                ........Deci il rog pe organizatorul local sa se ocupe pentru ”inchirierea ”unei astfel de locatie.Daca pronosticul se adevereste,atunci Gelu va fi cel ce va bea primul din cupa,restul stati la rand.
                                Doctore, doctore, cine are incredere in ce spui , vezi ca in dreapta pe PC gasesti iconite cu ceva care sa-ti indrepte textul sau sa ti-l traduca , cum ar fi, ....s'apoi spune cate locuri, cine plateste,....sau esti ragusit

                                Vorba lui Florin, pana una alta, vrei sa vezi daca mai ninge....E ca aia, "zboara Mosul prin zapada, i se trage de la vin"
                                Hobby: Motoare si ski !
                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                Comentariu


                                • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                  Doktore, da' tu te-ai inscris? ... No, stai ca te vad, esti cap de serie nr. 44 ... vii tare din urma ...
                                  Cap in nici un caz,probabil gat care sa miste capul incolo si-n coace.In total sunt numai 32 de capete.

                                  - - - Actualizat - - -

                                  Postat în original de GeluBv Vezi post
                                  Doctore, doctore, cine are incredere in ce spui , vezi ca in dreapta pe PC gasesti iconite cu ceva care sa-ti indrepte textul sau sa ti-l traduca , cum ar fi, ....s'apoi spune cate locuri, cine plateste,....sau esti ragusit

                                  Vorba lui Florin, pana una alta, vrei sa vezi daca mai ninge....E ca aia, "zboara Mosul prin zapada, i se trage de la vin"
                                  Pai cum este normal,fiecare-si plateste consumatia.Referitor la locuri,nu pot aproxima,dar sa fie asa mai multe,din experienta concursurilor trecute,trebuie sa stii tu ceva.
                                  Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                  Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                  Comentariu


                                  • Se retrage Moldovan Alexandru din Târnaveni, de la categoria Amatori

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                                      Propun sa se ofere SI medalii locurilor 5-8 de la ambele categorii.Este totusi un turneu final,iar munca depusa de respectivii ,este una suplimentara avand in vedere ?abundenta?participantilor si implicit si a numarului de jocuri desfasurate ca sa ajungi pe locurile respective.
                                      Vanator de cupe si medalii care esti tu...
                                      Zhang Jike
                                      05
                                      05FX

                                      Comentariu


                                      • Se retrage de la amatori Bartha Zsolt-Attila din Aita Mare

                                        Comentariu


                                        • Se retrage din Nasaud Roman Ovidiu.

                                          Comentariu


                                          • la amatori se inscrie Ivan Sorin Ioan din Targoviște
                                            Blade:Butterfly Innerforce ZLC
                                            FH: Donic Bluefire JP 01 max
                                            BH:Yasaka Rakza X max

                                            Comentariu


                                            • [QUOTE=GeluBv;234166]Doctore, doctore........................ cine plateste...."

                                              cum cine plateste,platesc eu cate o bere..........la toti cei pe care-i bat la Open!!!!!!!!!!!!!(ha,ha!buna gluma Sultane,ce zici?)

                                              ..........."Zboara Mosul prin zapada,i se trage de la vin"

                                              .............Si cu toti se ia la sfada.......mai ceva ca Mr Bean!
                                              I love table tennis !

                                              Comentariu


                                              • Iata ceva amuzant dar si minunat!
                                                https://www.facebook.com/video.php?v=376734935826785
                                                Liviu Petrescu

                                                Comentariu


                                                • Pentru Farkas Lorant meniul 1 please!

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de petrescu liviu Vezi post
                                                    Este fumata de mult pe acest site !
                                                    Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X