Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

câteva lemne + fete second

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sunt foarte multumit de fata (a fost exact asa cum am vorbit ,patrata) !

    Om de incredere ,marfa buna ,ce va spune ca are asa e,plata in cont ,totul ok ! Multumesc
    TBS /T05/T05 !

    Comentariu


    • Pereche Tenergy 05 patrata Pret 460Ron

      Comentariu


      • Am adaugat cateva materiale pe prima pagina.

        Comentariu


        • Valabil ce este prima pagina.

          Comentariu


          • Adaug 5 Bucati de fete patrate Adidas Tenzone Ultra Negre - Max la 160 Ron / bucata + Fete Donic Bluefire M1 si Tibhar Evolution MX-P doar decupate,impecabile la 90 Ron / bucata.. restul valabil. Poze pe prima pagina.

            PS : preturi pentru toate buzunarele
            Ultima editare de victor.arad; 19.nov.2015, 02:08.

            Comentariu


            • Ce dimensiuni au m1 negru sau pe ce lemn sunt taiate ?
              OVTCHAROV CARBOSPEED
              BLUEFIRE M1
              BLUEFIRE M1

              Comentariu


              • Postat în original de catalin mazy Vezi post
                Ce dimensiuni au m1 negru sau pe ce lemn sunt taiate ?
                Scrie in pozele de la Poze burete ce dimensiune au. Am doua negre una de dimensiunea 149/149 si 147/155 doar o data incercate ( arata impecabil ). Ai si mesaj privat oricum.

                Comentariu


                • Merci anticipat ! Luni iti pun banii in cont !
                  OVTCHAROV CARBOSPEED
                  BLUEFIRE M1
                  BLUEFIRE M1

                  Comentariu


                  • salut as cumpara o fata rosie de tibhar mx p dar as avea o intrebare fetele in ce stare sunt si eu as vrea sa pun pe lemn stratus power wood are cap destul de mare va rog sa raspundeti ,aici am adresa Tillinger Ferenc loc.Capleni nr.602 jud.SATU MARE puteti sa mi trimiteti cu posta rom. cu stima

                    Comentariu


                    • Postat în original de tillinger74 Vezi post
                      salut as cumpara o fata rosie de tibhar mx p dar as avea o intrebare fetele in ce stare sunt si eu as vrea sa pun pe lemn stratus power wood are cap destul de mare va rog sa raspundeti ,aici am adresa Tillinger Ferenc loc.Capleni nr.602 jud.SATU MARE puteti sa mi trimiteti cu posta rom. cu stima
                      Stare impecabila, decupate si incercate 1 antrenament. Va trimit coletul luni spre dumneavoastra o sa va las in mesaj privat si contul unde sa virati banii. Stima

                      Comentariu


                      • salut victor! mai ai o pereche de mx-p ?
                        Lemn GERGELY
                        TIBHAR EVOLUCION MX-P
                        TIBHAR EVOLUCION MX-P

                        Comentariu


                        • Postat în original de razvan marinescu Vezi post
                          salut victor! mai ai o pereche de mx-p ?
                          Salut Razvi pentru tine cu mare drag am. Te-ar interesa o pereche de MX-P? Lasa-mi mesaj privat.

                          Comentariu


                          • Bună ziua,
                            dacă se vinde și separat, m-ar interesa lemnul Levi Combi

                            Comentariu


                            • Adaug 5 Fete Adidas Tenzone Ultra - Negre ( Grosime burete: Max ) la 160 Ron / Bucata... restul valabile cu preturi de Black Friday

                              Comentariu


                              • salut a ajuns fata mx p totul ok perfect pe lemnul meu stratus power wood mersi fein arata impecabil salut multe sanatate

                                Comentariu


                                • Valabil ce este pe prima pagina

                                  PS : ma bucur ca sunteti multumit domnul Tillinger. Sa o folositi sanatos.

                                  Comentariu


                                  • Valabil

                                    Comentariu


                                    • Sal bty grubba mai este

                                      Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • Lemnul Power Defence pleaca la Cluj la phil ( sa-l folosesti sanatos si sa incurci pe cat mai multi )... restil valabil.

                                        Comentariu


                                        • Reducere la toate materialele... atat la lemne cat si la fete ( la mai multe bucati cumparate ) ... ca tot a trecut Mos Nicolae

                                          Comentariu


                                          • Valabil........5 bucati de fete negre Adidas Tenzone Ultra la 150 Ron/bucata

                                            - - - Actualizat - - -

                                            Vineri si Sambata voi fi in Oradea la toate cele 3 sali de tenis de masă cu toate materialele ( King Pong - Vineri , Oradea Shopping City si Era Shopping Center - Sambata ).... pentru doritori sa aibe banuti la ei

                                            Voi aduce cu mine si lemnele lui Bogdan Roman ( Innerforce ZLC , Innerforce ALC , Viscaria etc.) , 150 de mingi de antrenament Yasaka , fete patrate si decupate Donic Bluefire M1 , Tibhar Evolution MX-P , Tibhar Evolution FX-P.

                                            Comentariu


                                            • Valabil.......

                                              Comentariu


                                              • Anunt valabil

                                                Comentariu


                                                • Valabil ce este pe prima pagina

                                                  - - - Actualizat - - -

                                                  Marti 22.12.2015 sunt plecat la Bistrița la Turneul B de paletute cu toate materialele

                                                  Comentariu


                                                  • salut victor, in ce stadiu sunt fetele adidas tenzone, nu ai si rosie, ma interesa o pereche in principiu, stima

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X