Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

câteva lemne + fete second

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Reducere la Butterfly Finewood Off- - Pret nou: 150 RON ( ultim pret ) .... restul valabil

    Comentariu


    • Valabil

      Comentariu


      • Adaug la vanzare urmatoarele materiale :

        Butterfly Grubba Carbon All+, Maner: AN ( anatomic ), Greutate: 83 grame, Fluture: de plastic ( lipseste ), Stare: Folosit Pret: 120RON



        Butterfly Gergely, Maner: FL ( concav ), Lemn vechi de colectie an:1970-1980, Greutate: 100 grame, Fluture: abtibild cu fluture negru,Stare: Folosit ( in stare buna ) Pret: 350RON



        Paleta formata din Lemn Dan Universal ( stare foarte buna... ) + O fata neagra Butterfly Tackiness D Pret: 100RON sau Lemnul Dan Universal separat Pret: 70 RON si fata separat Pret: 30 RON

        Comentariu


        • Valabil ce este pe prima pagina

          Comentariu


          • Buna ziua lemnul butterfly finewod il mai aveti? Imi puteti da un nr de tel multumesc

            - - - Actualizat - - -

            0740697281 e nr meu dle victor ms

            - - - Actualizat - - -

            0740697281 e nr meu dle victor ms

            - - - Actualizat - - -

            0740697281 e nr meu dle victor ms
            Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
            fh tenergy 05
            bh rakza 7 soft

            Comentariu


            • Postat în original de victor.arad Vezi post
              Lemne:

              Butterfly Finewood Off-, Maner: FL ( concav ), Greutate: 87grame, Fluture argintiu,Stare: Nou Pret: 150RON - Reducere 30 RON



              Livrare gratuita cu Posta Romana.
              Nu inteleg exact care e pretul lemnului 120 ? sau deja ati facut reducerea si ati scris cat a fost ?
              deoarece l-as dori pe acesta daca nu aveti ceea ce v-am cerut in mp!
              Multumesc din nou !

              - - - Actualizat - - -

              Salut am incercat sa .ti las mp , ai casuta plina
              Ai trimis cumva lemnu , multumesc anticipat !
              FH: XIOM VEGA PRO
              LEMN : BT MAZE Advance - AN
              BH : XIOM YANUS-DF

              Comentariu


              • Lemnul Butterfly Finewood Off- - Vandut lui Tabrean Bogdan. Restul valabil.

                Comentariu


                • Valabil

                  Comentariu


                  • Buna ziua lemnul grubba carbon all + il mai aveti? Sau lemnul dan universal k fata? Ms
                    Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                    fh tenergy 05
                    bh rakza 7 soft

                    Comentariu


                    • Postat în original de Lefter Mihaela Andreea Vezi post
                      Buna ziua lemnul grubba carbon all + il mai aveti? Sau lemnul dan universal k fata? Ms
                      Da... aveti mp.

                      Comentariu


                      • A ajuns lemnul...e totul ok , ca in descriere ! Multumesc pentru transportul gratuit !
                        Multumesc pentru seriozitate !
                        Spor la vanzare !!
                        FH: XIOM VEGA PRO
                        LEMN : BT MAZE Advance - AN
                        BH : XIOM YANUS-DF

                        Comentariu


                        • Postat în original de Tabrean Bogdan Vezi post
                          A ajuns lemnul...e totul ok , ca in descriere ! Multumesc pentru transportul gratuit !
                          Multumesc pentru seriozitate !
                          Spor la vanzare !!
                          Ma bucur ca ati fost multumit. Sa auzim numai de bine..

                          Valabil ce se gaseste pe prima pagina.

                          Comentariu


                          • Adaug la vanzare urmatoarele lemne noi Joola : Joola Rosskopf Fire, Joola Viva, Joola Rosskopf Allround si Joola Wing Passion Medium.

                            Detalii pe prima pagina a anuntului.

                            Comentariu


                            • Lemnul Joola Viva - vandut restul de pe prima pagina valabil

                              Comentariu


                              • Joola Wing Passion Medium vandut restul inca de vanzare.

                                Comentariu


                                • Bună ziua! Din posturile de mai sus să înțeleg că aveți un Bty Grubba carbon all la vânzare? îmi puteți da niște detaliii vă rog? Merci!
                                  blade:
                                  fh:
                                  bh:

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de andrei/frumu Vezi post
                                    Bună ziua! Din posturile de mai sus să înțeleg că aveți un Bty Grubba carbon all la vânzare? îmi puteți da niște detaliii vă rog? Merci!
                                    S-a vandut. Mai am doar lemnele din prima pagina. Nu aveti pentru ce.

                                    Comentariu


                                    • Adaug spre vanzare urmatoarele fete:

                                      Patrate:

                                      - 1 Pereche Donic Bluefire M1, Grosime burete: 2,0 mm Pret: 250RO/Perechea

                                      Decupate, stare impecabila:

                                      - 5 bucati de Donic Bluefire M1, Rosii si Negre, Grosime burete: 2,0 mm Pret: 95RON

                                      Second:

                                      - Donic Baracuda, Neagra, Grosime burete: MAX, Pret: 40RON

                                      - Tibhar Nimbus, Rosie, Grosime burete: 2,0 mm Pret: 35RON

                                      - 1 pereche de fete Anti ( care nu prind efect ) Donic Coppa Tenero, Grosime burete: 1,8 mm Pret: 50RON


                                      Toate fetele au transportul inclus prin Posta Romana.
                                      Ultima editare de victor.arad; 24.mar.2016, 04:08.

                                      Comentariu


                                      • Anunt valabil

                                        Comentariu


                                        • Buna ziua fetele donic baracuda si tibhar nimbus sant uzate tare? Ati putea atasa cteva poze ms
                                          Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                                          fh tenergy 05
                                          bh rakza 7 soft

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de Lefter Mihaela Andreea Vezi post
                                            Buna ziua fetele donic baracuda si tibhar nimbus sant uzate tare? Ati putea atasa cteva poze ms
                                            Am poze pe prima pagina.... sunt sa zic uzate ( 50% uzura ) dar mai prind. Daca va intereaza dati-mi de stire.

                                            Comentariu


                                            • M1 neagra 2.0 -148/152 o iau eu Victor !
                                              Te voi contacta .
                                              A doua din cele trei poze .
                                              OVTCHAROV CARBOSPEED
                                              BLUEFIRE M1
                                              BLUEFIRE M1

                                              Comentariu


                                              • Salut catalin ti-am lasat adresa unde sa pui banii in mesajele vizitator ca nu mai ai loc in casuta. Mai sterge din mesaje ca nu mai pot trimite mesaje private. Multa stima.

                                                PS : Fata Donic Bluefire M1 , neagra , 148x152 - Vanduta lui Catalin Mazy , restul valabil.

                                                Comentariu


                                                • Ultima pereche de Donic Bluefire M1 ( Rosie - 150/156 , Neagra - 150/152 ) in stare foarte buna la Pretul: 190RON cu transport inclus prin posta romana.

                                                  Comentariu


                                                  • Anunt valabil

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X