Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

câteva lemne + fete second

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Fetele second si lemnul Stiga Carbonado valabile...

    Comentariu


    • Am adaugat pe prima pagina 3 fete second ( Tenergy 80 de 2,1mm - Rosii ) la 90RON/bucata si un lemn Butterfly Mazunov, Fluture: Argintiu, Nou la 200RON.

      Comentariu


      • Am ridicat fața de la posta !
        E ff ok . Multumesc frumos
        OVTCHAROV CARBOSPEED
        BLUEFIRE M1
        BLUEFIRE M1

        Comentariu


        • Postat în original de catalin mazy Vezi post
          Am ridicat fața de la posta !
          E ff ok . Multumesc frumos
          Si eu va multumesc de comunicare si incredere. Ma bucur ca sunteti multumit. Sa va fie de folos.

          3 fete in stare impecabila... uzura foarte mica:


          Donic Bluefire M1 ( Negru ), Grosime burete: 2,0 mm, Dimensiune: 147/153, Uzura: 5% Pret: 95RON



          Donic Bluefire M1 ( Negru ), Grosime burete: 2,0 mm, Dimensiune: 148/150, Uzura: 5% Pret: 95RON



          Donic Baracuda ( Rosie ), Grosime burete: MAX, Dimensiune: 156/156, Uzura: 5% Pret: 90RON



          Restul de pe prima pagina valabil... transport gratuit prin Posta Romana.

          Comentariu


          • Am pus la vânzare Donic Ovtcharov Carbospeed la 215Lei si o fata pătrată Victas Limber < 01 in țiplă la 130Lei..mai multe detalii pe prima pagina.

            Comentariu


            • Reducere la materiale : oricare din cele 3 Tenergy 80 Roșii la 85 Lei / Bucata si oricare din cele 2 fete Donic Bluefire M1 la 90 Lei / Bucata

              Comentariu


              • Anunt valabil.

                Comentariu


                • Donic Ovtcharov Carbospeed - vândut, restul valabile.

                  Comentariu


                  • Anunt valabil

                    Comentariu


                    • Fata Donic Baracuda vanduta lui Edy Alexman, restul de materiale pe prima pagina.

                      - - - Actualizat - - -

                      Lemn Balsa Carbo X5 FL. Nou la 160 Lei

                      - - - Actualizat - - -

                      Comentariu


                      • Adaug la vanzare 2 perechi de Joola Max la 250 lei perechea ( Patrate ) si 2 fete Joola Rhyzm Negre la 120 Lei tot partate..... restul valabile.

                        Comentariu


                        • Joola maxx ...400 ,450 ,500 ?

                          Comentariu


                          • Vreau sa stiu daca dati si la bucata sau numai pereche?

                            Comentariu


                            • Doar la pereche dau Joola Maxx sa nu le decompletez...te anunț pana deseară de care Joola Maxx sunt.

                              PS : Joola Rhyzm sunt la bucata..am 2 negre la 125 lei / bucata

                              Comentariu


                              • Acceptati un schimb pentru Balsa Carbospeed X5 cu un Butterfly Finewood nou?

                                Comentariu


                                • Prefer doar bani pentru lemn.

                                  PS : Fetele sunt Joola Maxxx 500 cu buretele Max.

                                  Valabil : 2 perechi de fete patrate Adidas Tenzone Ultra 300 lei / pereche, 2 Perechi de Joola Maxxx 500 la 250 lei / pereche, 2 Bucati de Joola Rhyzm P la 125 lei / bucata .... restul valabil.

                                  Comentariu


                                  • O fata Joola Maxxx vanduta lui Suciu Razvan restul valabile.

                                    Comentariu


                                    • Ma intereseaza stiga carbonado 145. Care este ultimul pret?

                                      Trimis de pe al meu GT-P3100 folosind Tapatalk

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de dmidvichi Vezi post
                                        Ma intereseaza stiga carbonado 145. Care este ultimul pret?

                                        Trimis de pe al meu GT-P3100 folosind Tapatalk
                                        430 Lei cu transportul inclus prin posta romana ( cu banii in cont ).

                                        Comentariu


                                        • Anunt valabil

                                          Comentariu


                                          • Valabil

                                            Comentariu


                                            • Anunt actualizat.

                                              Comentariu


                                              • Joola rhyzm p ce grosime are?

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                                                  Joola rhyzm p ce grosime are?
                                                  2,0 mm. Stima

                                                  Comentariu


                                                  • Fete patrate :

                                                    - 2 Perechi de Adidas Tenzone Ultra: Pret - 280lei/perechea
                                                    - 2 Perechi Joola Maxxx 500: Pret - 240lei/perechea
                                                    - 2 Bucati de fete Joola Rhyzm-P Negre ( 2,0 mm ): Pret - 120lei/bucata

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X