Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

tenis de performanta

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • tenis de performanta

    Salut!
    Am si eu o problema si m-am gandit ca ii bine sa postez aici pe forum poate este cineva care ma poate ajuta.Am 16 ani sunt din Petrosani (Hunedoara) si va pot spune ca imi place foarte mult tenisul il jok de mic copil si as dori sa particip la anumite competitii pt categoria mea de varsta.Am cautat aici in Valea Jiului un club la care sa ma inscriu si sa pot participa la turnee dar nimic...Acum jok tenis de la scoala raman dupa ore cate 2-3 ore si jok zi de zi dar as dori cu totul altceva sa am un antrenor si sa pot participa la turnee.
    Are cineva un sfat sau o sugestie si pt mn?
    Multumesc anticipat!

  • #2
    Re: tenis de performanta

    pai in petrila e club
    nu teai putea duce acolo???
    Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
    Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

    Comentariu


    • #3
      Re: tenis de performanta

      poi in petrila nu stiu eu niciun club ca daca as sti mas duce direct dar...Daca exista cum spui u ma poti ajuta sa dau de antrenorul de la club

      Comentariu


      • #4
        Re: tenis de performanta

        Postat în original de crysty
        poi in petrila nu stiu eu niciun club ca daca as sti mas duce direct dar...Daca exista cum spui u ma poti ajuta sa dau de antrenorul de la club
        eu sunt din judetul hunedoara,orasul hunedoara si am jucat la judetene cu cei din petrila
        am luato pt ca ei acolo au club
        cred ca daca intrebi vrun profesor de sport din petrosani sigur iti zice
        dar daca nu reusesti voi incerca sa iau numarul de telefon de la cineva de aici pe carel cunosc
        dami un mesaj ceva daca nu afli de pe acolo
        mai vorbim
        Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
        Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

        Comentariu


        • #5
          Re: tenis de performanta

          Scuze ca raspund asa tarziu dar am fost plekat un timp din localitate.Deci lam intrebat pe profesrul meu de sport din generala si el a zis ca nu stie niciun club de tenis din valea jiului si mia zis ca ii pacat ca nu este ca iar fi placut sa jok.Imi poti da un numar de telefon sau ceva te rog?

          Comentariu


          • #6
            Re: tenis de performanta

            O prima veste buna exista club in petrila mai ramane sa gasesc un nr de telefon sau o adresa de email si totul cred ca este rezolvat atunci

            Comentariu


            • #7
              Re: tenis de performanta

              ai gasit pana la urma ca eu am uitat sa vorbesc
              spune-mi ce ai rezolvat si daca nu chiar maine ma intalnesc cu antrenoru meu si ii cer numaru antrenorului de la petrila
              numai bine
              Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
              Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

              Comentariu


              • #8
                Re: tenis de performanta

                Salutare! este club in Petrila de tenis de masă si au sala linga spital,pe antrenor il cheama KIs(sper sa n-ai ceva cu maghiarii)si imediat iti las numarul de telefon..........0764442298,.....si mai este sala si club de tenis de masă la Lupeni dar,cred ca este mai departe pt. tine ...multa bafta!

                Comentariu


                • #9
                  Re: tenis de performanta

                  la lupeni este mult mai bine pt tineri si incepatori. lapetrila kis are echipamde seniori.tte asteptam la lupeni unde ai sansa sa te pregatesti cu unul dintre cei mai buni antrnori din rom dl vasile fodoran

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: tenis de performanta

                    Postat în original de crysty
                    Scuze ca raspund asa tarziu dar am fost plekat un timp din localitate.Deci lam intrebat pe profesrul meu de sport din generala si el a zis ca nu stie niciun club de tenis din valea jiului si mia zis ca ii pacat ca nu este ca iar fi placut sa jok.Imi poti da un numar de telefon sau ceva te rog?
                    Faptul ca profesorul tau de sport nu stie ce cluburi sunt in judet.......dar nu mai zic nimic, ca elevii trebuie sa-si respecte profesorii!
                    Lemn- Bty Viscaria
                    FH - TENERGY 05
                    BH - TENERGY 80

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: tenis de performanta

                      exista 2 cluburi ce au sectii de tenis de masă in valeajiului si anume cs inter petrila coordonator kis dionisie si CS COMEXIM LUPENI COORDONATORI VASILE FODORAN ANTRENOR EMERIT SI CIMPEAN DARIUS CLUBUL DIN LUPENI FIIND PRIVAT NR DE TEL 0723774909

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X