Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ PITESTI - 18 aprilie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cadru general

    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • Felicitari castigatorilor,organizatorilor si tuturor competitorilor!
      O felicitare speciala pentru rezultatul obtinut de colegul si partenerul de antrenament Birtalan Laszlo!

      Comentariu


      • Dumitrescu Dan - Vasile Gelu Iulian (Inferioare Amatori)

        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • Postat în original de sevraj Vezi post
          Am mai multe intrebari, dar in seara asta vreau sa va adresez doar una: Va rog sa mi spuneti, cum ati acordat bye urile la open? Multumesc!
          REGULAMENT 2015 , anexa V ,ELIMINATORII, varianta 3

          Comentariu


          • Multumesc doamna Anca ptr raspuns, dar astept un raspuns de la domnul Toma.

            Comentariu


            • Suditu Andrei - Dumitrescu Dan (Inferioare Amatori)

              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • Postat în original de sevraj Vezi post
                Am mai multe intrebari, dar in seara asta vreau sa va adresez doar una: Va rog sa mi spuneti, cum ati acordat bye urile la open? Multumesc!
                Daca ai mai multe intrebari, pune-le pe toate, ca sa-ti raspund intr-un singur post.
                Referitor la felul cum au fost acordate bye-urile, nu a fost nevoie de un criteriu special, deoarece nu au fost jucatori pe lista de asteptare.
                Ca sa anticipez totusi urmatoarea ta intrebare, vreau sa-ti spun ca la Avansati au fost pe lista 120 de jucatori, iar vineri seara s-au retras 2, deci nu reuseam sa asigur cite 5 meciuri de fiecare jucator, conform regulamentului, asa ca chiar daca inscrierile s-au terminat joi seara, am dat acordul pentru inca 2 sa se inscrie la sala,
                Cu toate acestea, tot au mai lipsit simbata dimineata inca 3 nemotivati, astfel ca tot au fost 3 grupe de cite 5.
                Pentru a preveni aceste lucruri, la Open am fost de acord pentru inca 1-2 persoane sa vina la sala si sa se inscrie, mai ales ca din experienta turneelor de pina acum, intotdeauna au fost citiva absenti nemotivati, sau care au renuntat in ziua concursului.
                Din pacate, sau poate din fericire, toti cei de la OPEN inscrisi, au fost prezenti (si le multumesc pe aceasta cale pentru seriozitatea de care au dat dovada), dar cum erau totusi si cele 2 persoane de rezerva, ce venisera de departe, nu am putut sa le spun ca nu mai pot sa joace.
                Imi fac mea culpa pentru cele 2 grupe de 7 jucatori, dar am facut tot posibilul sa le dau 2 mese, ca totusi sa se incadreze in timp.

                Comentariu


                • Tobosaru Gheorghe - Giosan Marcel (Inferioare Amatori)

                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                  Comentariu


                  • Postat în original de florin toma Vezi post
                    Daca ai mai multe intrebari, pune-le pe toate, ca sa-ti raspund intr-un singur post.
                    Referitor la felul cum au fost acordate bye-urile, nu a fost nevoie de un criteriu special, deoarece nu au fost jucatori pe lista de asteptare.
                    Ca sa anticipez totusi urmatoarea ta intrebare, vreau sa-ti spun ca la Avansati au fost pe lista 120 de jucatori, iar vineri seara s-au retras 2, deci nu reuseam sa asigur cite 5 meciuri de fiecare jucator, conform regulamentului, asa ca chiar daca inscrierile s-au terminat joi seara, am dat acordul pentru inca 2 sa se inscrie la sala,
                    Cu toate acestea, tot au mai lipsit simbata dimineata inca 3 nemotivati, astfel ca tot au fost 3 grupe de cite 5.
                    Pentru a preveni aceste lucruri, la Open am fost de acord pentru inca 1-2 persoane sa vina la sala si sa se inscrie, mai ales ca din experienta turneelor de pina acum, intotdeauna au fost citiva absenti nemotivati, sau care au renuntat in ziua concursului.
                    Din pacate, sau poate din fericire, toti cei de la OPEN inscrisi, au fost prezenti (si le multumesc pe aceasta cale pentru seriozitatea de care au dat dovada), dar cum erau totusi si cele 2 persoane de rezerva, ce venisera de departe, nu am putut sa le spun ca nu mai pot sa joace.
                    Imi fac mea culpa pentru cele 2 grupe de 7 jucatori, dar am facut tot posibilul sa le dau 2 mese, ca totusi sa se incadreze in timp.
                    Cred ca m ati inteles gresit, eu vorbesc de bye urile din eliminatorii, dumneavoastra cred ca vorbiti de wildcarduri de participare.

                    Comentariu


                    • Bradusca Cornel - Vasile Gelu Iulian (Inferioare Amatori)

                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • Dumitrescu Dan - Bradusca Cornel (Grupe inferioare Amatori)



                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                        Comentariu


                        • Grupa inferioara 5

                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • Ilia Ion - Giosan Marcel (Inferioare Amatori)

                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • Radiografia zilei

                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu


                              • Roman Bogdan - Mitzea Alexandru (Inferioare Open)

                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                Comentariu


                                • Cionoiu Cristian - Ciuca Dan (Inferioare Open)





                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                  Comentariu


                                  • In primul rand felicit campionul de la începători ,Marocico Marius si întreaga echipă de la Fagaras, apoi organizatorii turneului care din cei 35 Ron nu au găsit o cafea si un sandwich plus timpi mortzi la greu .Slaba organizare !

                                    Comentariu


                                    • Felicitari campionilor amatori.Locurile 1 si 2 -Campina-locul unde se pare ca tenisul de masa e dus la nivel de fanatism religios.
                                      Miron Andrei-medalia de argint la A+,de acum openist cu acte in regula-se vede munca lui Liviu,tatal,ierbarul absolut al amaturului,un aparator de exceptie care a dus iarba la nivel de arta si a facut din ea o arma de temut.

                                      Comentariu


                                      • Eu nu am vazut " timpi morti"
                                        Mesele au fost ocupate tot timpul...asta inseamna ca organizatorii au facut tot ce le a stat in putinta...
                                        TIMO BOLL ALC
                                        tenergy 05

                                        Comentariu


                                        • Atunci reformulez: a fost buna apa plata bogdane?

                                          Comentariu


                                          • Recunosc ca si mie mi a fost sete dar nu cunosc detaliile legate de bugetul unui concurs
                                            Sigur domnul Toma ne lamureste...
                                            Stima
                                            TIMO BOLL ALC
                                            tenergy 05

                                            Comentariu


                                            • cine e mOdest in dorinte e Bogat in muLtumire.Cine avea nevOie de apa plata caND bereA ciucas era 3 lei !?
                                              Un Turneu in cAre cauti sa te Regasesti sanatos este un turneu rEusit.
                                              Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de noro Vezi post
                                                cine e mOdest in dorinte e Bogat in muLtumire.Cine avea nevOie de apa plata caND bereA ciucas era 3 lei !?
                                                Un Turneu in cAre cauti sa te Regasesti sanatos este un turneu rEusit.
                                                Noro, fii mai explicit!

                                                O blondă tare!

                                                vs.
                                                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de GeluBv Vezi post

                                                  Nu stiu cine este domnisoara/doamna din imagine dar cand ai astfel de ajutoare la pupitru cred ca este o adevarata placere sa organizezi concursuri de tenis de masă ! Domnul Toma Florin este tot un zambet !

                                                  P.S. Pana si domnul Dinicescu (din stanga imaginii de sus) se uita cu admiratie la domul Toma Florin !

                                                  Apropo mie imi place BBR (Berea Bruna Romaneasca) !
                                                  Blade: XIOM Feel ZX3
                                                  Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
                                                  Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

                                                  Comentariu


                                                  • Wischegg Robert - Barbulescu Bogdan (Inferioare Open)

                                                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X