Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

despre noi membrii si numarul de membri

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • despre noi membrii si numarul de membri

    vorbeam cu Valentin Rozescu cam pe cand eram vreo 20 de membri si-i ziceam ca pana la revelion vom fi peste 100, si el nu m-a crezut, dar dupa cum crestem cred ca vom fi mult mai multi si ar fi cazul sa punem niste indicatii si rugaminti pentru cei care nu s-au inscris sau vor sa se inscrie:
    1. inscrieti-va fratilor ca au cat suntem mai multi cu atat e mai bine pentru fiecare, si astfel poti schimba opinii ,etc.......... stiti voi
    2. daca nu stiti cum se face, intrebati ca sunt numere de tel sau messenger pe forum
    3. ca rugaminte mare ar fi sa va scrieti localitatea de unde sunteti ca daca careva aterizeaza p-acolo mai dati o minge impreuna

    Ar fi interesant sa facem o harta cu localizarea membrilor sa vedem de unde sunt si de unde nu sunt membrii pe forum.

  • #2
    Poate o noua categorie ( pe langa "general","echipamente",....etc) unde fiecare topic sa aiba numele unui oras, iar toti cei din orasul respectiv sa-si posteze numele acolo. Asa o sa stim cati forumisti gasim in București, cati in Cluj,.Oradea.....si restul oraselor

    Comentariu


    • #3
      daca fiecare isi va completa orasul in profil pot face eu ceva mai simplu pentru a avea o situatie geografica a membrilor

      Comentariu


      • #4
        Si eu m-am gandit la acest lucru. Asa ar fi cel mai bine sa facem un nou topic sau harta pe care vreti sa o faceti, sa ne scriem fiecare numele complet si localitatea. Asa ne-am cunoaste toti la fiecare concurs sau la intalniri. Sau daca ati avea si o poza cu voi unde postati ar fi super Asa zic eu.
        Lemn : Donic Crisan Titanium
        FH : Donic Sonex JP : rosu
        BH : Donic Sonex : negru
        www.versuri-muzica.tk

        Comentariu


        • #5
          In principiu cam toata lumea si-a completat locatia in profil. Si numele sunt la pagina cu nr de telefon. Daca se poate face o mica centralizare a tuturor informatiilor atunci am facut deja un pas important spre ce a propus filo

          Comentariu


          • #6
            34 din 77 nu au completat Locatia

            Comentariu


            • #7
              Da ai dreptate...m-am uitat si eu mai bine

              Comentariu


              • #8
                deci toata lumea sa completeze locatia.
                Butterfly M. Maze Carbon
                Butterfly Bryce- Fx

                Comentariu


                • #9
                  Filo, inteleg ca ai drept de Admin...vezi ca poti pune restrictie ca la crearea unui user nou sa fie obligat sa-si puna locatia.
                  Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
                  FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
                  BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

                  Comentariu


                  • #10
                    Cred ca o restrictie de genul asta ar reprezenta o ingradire a drepturilor pe care le are o persoana.

                    Cine va INTELEGE aceasta comunitate cu siguranta va inregistra si locatia

                    Comentariu


                    • #11
                      ...

                      cred ca ceea ce a contat mult la situl asta (mai ales forumul) , e numele : la obiect . oricum ...cred ca vom fi peste 100 pana la anu' ...si sper sa mai joc cu alti baieti din buc. sau din alt oras(daca dau p'aci). pana acum am jucat cu mykerinos (ne batem de la = la =) si cu elefantelul_roz ( tralalalalala (btw misto paleta butterfly de vreo 220 roni)) . astept alte provocari
                      In me the WishMaster
                      Blade : 729
                      FH : Donic Coppa
                      BH : Donic Coppa

                      Comentariu


                      • #12
                        Nu am drept de admin si nici nu vreau sa fiu mai `membru` decat altii. Ma multumesc cu statutul pe care il am.

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: ...

                          Postat în original de Laurentiu
                          pana acum am jucat cu mykerinos (ne batem de la = la =) si cu elefantelul_roz ( tralalalalala (btw misto paleta butterfly de vreo 220 roni)) . astept alte provocari
                          Daca nu gasesti alte provocari...... te astept oricand sa reeditam tralalalalala

                          Comentariu


                          • #14
                            Apropo de jucatori , noi sau vechi .
                            Eu am intrat de putin timp pe forum , si am zis hai sa pun un mesaj sa ne intalnim.Chiar vb. despre asta cu elefantel_roz si el imi zicea ca nu vor venii mai multi de 5 oameni ...rezultatul probabil l-ati aflat daca ati citit si celelalte topicuri...am fost peste 10 cred (asta pt o intalnire in Buc. gandita in 3 zile), mai buni sau mai putin buni . Ceea ce voiam sa zic este ca lumea chiar e dornica sa joace ,sa se intalneasca .Asa ca membrii noi sa stie ca sunt bineveniti pe forum .

                            p.s. : 82 suntem azi . inca putin pana la 100
                            In me the WishMaster
                            Blade : 729
                            FH : Donic Coppa
                            BH : Donic Coppa

                            Comentariu


                            • #15
                              member counter 92
                              inca 8
                              In me the WishMaster
                              Blade : 729
                              FH : Donic Coppa
                              BH : Donic Coppa

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de valentin
                                34 din 77 nu au completat Locatia
                                Cand faci statistica aia sa-l treci si pe Eugen la București Am observat eu ca nu are locatia trecuta....daca ne intalnim sambata asta il "sanctionam"....nu are voie sa acumuleze mai mult de 10 puncte pe set ( ce castiga peste 10 puncte se dubleaza si trec la adversar )

                                Comentariu


                                • #17
                                  Promit sa nu se mai repete...eu stiam ca am locatia trecuta, de aia nu ma simteam cu musca pe paleta ca sa zi asa...

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Mai trebuie sa se inscrie cativa membri si trecem si de granita de 200 de useri. Daca o tinem tot asa e bine. Poate vom ajunge si noi la un nr de 1000
                                    Lemn : Donic Crisan Titanium
                                    FH : Donic Sonex JP : rosu
                                    BH : Donic Sonex : negru
                                    www.versuri-muzica.tk

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de emil
                                      Mai trebuie sa se inscrie cativa membri si trecem si de granita de 200 de useri. Daca o tinem tot asa e bine. Poate vom ajunge si noi la un nr de 1000
                                      mai repede sau mai tarziu o sa ajungem si acolo.........

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        da da. sa speram ca asta se va intampla in viitorul cel mai apropiat atunci ne vom lauda ca suntem intre primii 100 de membri inscrisi
                                        Lemn : Donic Crisan Titanium
                                        FH : Donic Sonex JP : rosu
                                        BH : Donic Sonex : negru
                                        www.versuri-muzica.tk

                                        Comentariu

                                        Who has read this thread:
                                        Procesare...
                                        X