Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU "A" AGNITA-13.06.2015-Open+Amatori+Copii

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu copiii Agnita 13.06.2015 in imagini - 2

    Motto: fotografiile vorbesc (de obicei) mai mult decat o suta de cuvinte ...

    Comentariu


    • Din partea mea o mentziune specială. Felicitări pentru participarea la primul turneu oficial.... YANIS !!!

      Comentariu


      • Turneu copiii Agnita 13.06.2015 in imagini - 3 - Premierea

        Motto: fotografiile vorbesc (de obicei) mai mult decat o suta de cuvinte ...





        Comentariu


        • Multumim participanților și tuturor celor care au ajutat la desfașurarea acestui turneu



          Postat în original de zakyszabi Vezi post
          Din clasament final la amatari am vazut a greseala, Mihaly Eva din Odorheiu Secuiesc in grupa inferioara nr.11 a castigat un meci cu 3-2.
          am să îl rog pe Csaba să verifice grupa și am să modific clasamentul

          Comentariu


          • In timp ca "rasfoiam" la o cafea comentariile si pozele de la acest turneu, se apropie de mine fiu-meu si mi-a adresat pentru prima oara o intrebare :" -Tata, cand se mai organizeaza un turneu pentru copii?"
            Cred ca intelegeti ce vreau sa spun...
            Felicitari tuturor organizatorilor pentru munca depusa, lucru pe care l-am putut simti, cel putin eu, un incepator, in atmosfera concursului.
            Cel mai important lucru, dupa parerea mea, a fost nu atat competitiile seniorilor, cat intentia organizatorilor de a atrage un numar cat mai mare de copii la aceasta frumoasa competitie. Ce-ar fi fost daca, competitorii de la Amatori si Open, ar fi fost nevoiti sa se inghesuie in sala mica din cauza numarului de copii inscrisi in competitie si care, astfel, ar fi avut nevoie de o sala mai mare?
            Mult succes in continuare!

            Comentariu


            • Turneu A Agnita 13.06.2015 in imagini - 1



              - - - Actualizat - - -

              Fotografiile vorbesc mai bine decat o suta de cuvinte !

              Comentariu


              • FELICITARI AGNITA!!!

                Buna Ziua "Draji Nebuni Frumosi "ai tenisului de masa Amatur.
                Ieri,cum anticipam ,am fost partas la o noua sambata frumoasa ,intre prieteni dragi,in circuitul Amatur.
                "Ingredientele " protocolare au fost foarte bune si au cazut bine,cel putin pentru mine.Buni mititeii de Sighișoara .
                Turneul a avut de toate,iar meciurile au fost viu disputate.Sunt de 2 ani in Amatur si cred ca nivelul jucatorilor a crescut foarte mult atat la Amatori cat si la Open.
                Felicitari Csoby si celorlalti organizatori pentru efortul depus pentru ca noi concurentii sa ne simtim bine.Am sa revin cu placere de fiecare data cand se va organiza un turneu la Agnita.
                Pozacii Amaturului (Iuliu si Marius) ati fost din nou la inaltime si ati prins frumos momente din turneu.
                Adonis pentru tine nu mai comentez ca intram la banuiala!
                Felicitari Govo si Zelariu dar si celorlalti participanti pentru fair-play si atmosfera "tovaraseasca"!
                Cu stima si respect al dvs,

                Alex Mureșanu

                Comentariu


                • Eu ma pricep foarte bine sa critic, dar mai putin sa laud. Totusi trebuie sa multumesc organizatorilor, sponsorilor si tuturor participantilor, pentru ziua extraordinara pe care ne-au oferit-o. Nu inteleg cum pot unii oameni sa aiba atita suflet. Le multumesc tuturor pentru atmosfera prieteneasca pe care au reusit sa o creeze ! Voi reveni intotdeauna cu placere la Agnita.

                  Comentariu


                  • Turneu A Agnita 13.06.2015 in imagini - 2

                    Comentariu


                    • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                      Eu ma pricep foarte bine sa critic, dar mai putin sa laud. Totusi trebuie sa multumesc organizatorilor, sponsorilor si tuturor participantilor, pentru ziua extraordinara pe care ne-au oferit-o. Nu inteleg cum pot unii oameni sa aiba atita suflet. Le multumesc tuturor pentru atmosfera prieteneasca pe care au reusit sa o creeze ! Voi reveni intotdeauna cu placere la Agnita.
                      "Nu inteleg cum pot unii oameni sa aiba atita suflet."

                      Acesta,(sufletul) creste sau este proportional cu multumirea celor din jur ,iar decaderea lui (a sufletului) este strans legata de nemultumiri.

                      P.S.De acesti oameni cu atata suflet trebuie sa avem grija de ei si sa fim cat mai aproape sufleteste.Avem mare nevoie de ei,pacat ca pe uni i-am indepartat.

                      EMI

                      Comentariu


                      • http://postimg.cc/image/cggjmd9l3/

                        Marele absent cazut la datorie (la aranjatul meselor) Adi.

                        Comentariu


                        • Multumim organizatorilor pentru sarbatoarea tenisului de la Agnita. Ne-am simtit foarte bine si vom reveni cu placere de fiecare data. Multumim domnule Zedler pentru grija avuta fata de copii. Atasez cateva poze de la turneu.

                          Comentariu


                          • Turneu A Agnita 13.06.2015 in imagini - 3



                            - - - Actualizat - - -





                            Fotografiile vorbesc uneori mai bine decat o suta de cuvinte !

                            Comentariu


                            • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                              Nu inteleg cum pot unii oameni sa aiba atita suflet.
                              Mister Matei, explicatzia e una singură și e foarte simplă: tocmai atzi fost în inima tzării; de acolo vine "atâta" suflet.

                              Comentariu


                              • Postat în original de iuliu zedler Vezi post
                                [url=http://postimg.cc/image/8gi30ylkl/]







                                Fotografiile vorbesc uneori mai bine decat o suta de cuvinte !
                                Cred ca pe chipul lui Gelu se citesc mai mult de 100 de cuvinte.

                                Comentariu


                                • Turneu A Agnita 13.06.2015 in imagini - 4




                                  Fotografiile vorbesc deseori mai mult decat o suta de cuvinte.

                                  - - - Actualizat - - -

                                  Postat în original de tokosp Vezi post
                                  Felicitari, agniteni+sibieni!
                                  Felicitari "vulpilor batrani" din AmaTur, cat si surprizelor placute din clasamente!
                                  + felicitari colegilor din Odorhei, in special pentru locul cinci al lui Zaki!!
                                  I-am spus ca mizez pe el ... Felicitari Zaki !

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de adimucu Vezi post
                                    Mister Matei, explicatzia e una singură și e foarte simplă: tocmai atzi fost în inima tzării; de acolo vine "atâta" suflet.
                                    Peste tot exista astfel de oameni. Pacat ca nu sunt mai multi .

                                    Comentariu




                                    • Govo
                                      Dan Ciobanu
                                      Mara Moca
                                      Valentin Toader
                                      Arpi Kondort
                                      Cornel -Space- Pacurar
                                      Zaki Szabolcs
                                      George Toader
                                      Arpi Lorand K
                                      Gabi Tipser
                                      Petru Zelariu
                                      Simona Weiss
                                      Alin -Guru- Muntean
                                      Cristi Moldovan
                                      Tiberiu Stancu

                                      Multumiri lui Nicu Onet.
                                      Nea' Matei, multumesc mult !

                                      De multe ori cuvintele sunt de prisos ....

                                      Comentariu


                                      • ceva video..careva? macar finalele..
                                        Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                        Pe spate: Tenergy 80
                                        Pe fata.: Tenergy 64

                                        Comentariu


                                        • In sambata de 13 iunie , multumirea sufleteasca a purtat numele Agnita . Multumiri tuturor organizatorilor , cu un plus inimii mari care poarta numele de Csobi , felicitari tuturor "dusmanilor" de la mesele de joc care de fapt sunt colegi de "nebunie" si prieteni de suflet , onoare premiatilor . Voi incerca stangaci sa calc pe urmele lui Adi Mucu si sa incropesc cateva versuri :
                                          Din zori si pana in seara
                                          Intr-o lunga zi de vara
                                          Ne-am strans mai multi la Agnita
                                          Le-am mancat micii si pita
                                          Si mingile le-am batut
                                          Pana nu am mai putut .
                                          Si-n noapte concluzionam
                                          Multumim si ne-nchinam
                                          Celor ce-ati organizat
                                          Si la inimi ne-ati intrat .

                                          Si cum vorbele palesc daca nu au acoperire , incerc sa va conving de veridicitatea lor cu niscaiva imagini :













































                                          Ultima editare de marius1964; 14.iun.2015, 20:28.

                                          Comentariu


                                          • Noi brasovenii transmitem multumirile noastre catre cei ce s-au implicat in organizarea acestui turneu. Primirea caduroasa de care am avut parte aici a fost de departe cea mai placuta.
                                            Felicitari Csaba Zedler!
                                            Hobby: Motoare si ski !
                                            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                            Comentariu


                                            • O sa puna Adonis o parte din finala de la amatori,filmata cu telefonul.A fost show,marca Gabi Tipser 😂

                                              Comentariu


                                              • Felicitari si mulțumiri pentru prezentarea grafica a rezultatelor din grupele inferioare, superioare, tablou eliminatoriu, etc. Asta inseamnă că vă g?ndiți și la noi, cei care nu am putut participa la turneu decât de la distanță. Jos pălăria!
                                                Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                                                FH: Butterfly - Dignics 80
                                                BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de zakyszabi Vezi post
                                                  Felicitari organizatorilor!

                                                  A fost un turneu foarte frumos.
                                                  Din clasament final la amatari am vazut a greseala, Mihaly Eva din Odorheiu Secuiesc in grupa inferioara nr.11 a castigat un meci cu 3-2.
                                                  Am verificat foile de joc si in grupa 11 Eva Mihaly( nr. de ordine 6) este inregistrata cu urmatoarele rezultate: 1-3(Ciucur);1-3(Matei);0-3(Pacurar);0-3(Bucur) si 0-3(Sabau Ghe),0 victorii,locul 6!
                                                  I love table tennis !

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de marius1964 Vezi post
                                                    In sambata de 13 iunie , multumirea sufleteasca a purtat numele Agnita . Multumiri tuturor organizatorilor , cu un plus inimii mari care poarta numele de Csobi , felicitari tuturor "dusmanilor" de la mesele de joc care de fapt sunt colegi de "nebunie" si prieteni de suflet , onoare premiatilor . Voi incerca stangaci sa calc pe urmele lui Adi Mucu si sa incropesc cateva versuri :
                                                    Din zori si pana in seara
                                                    Intr-o lunga zi de vara
                                                    Ne-am strans mai multi la Agnita
                                                    Le-am mancat micii si pita
                                                    Si mingile le-am batut
                                                    Pana nu am mai putut .
                                                    Si-n noapte concluzionam
                                                    Multumim si ne-nchinam
                                                    Celor ce-ati organizat
                                                    Si la inimi ne-ati intrat
                                                    Multzumesc pentru versuri. Dar în mod special pentru poze.... Mi-ai răscolit sufletul la 3 jumate dimineatza. Obosit rupt de la muncă gîndeam să mă tz?p în pat âmbrăcat. Nu m-a răbdat inima să nu intru pe forum. No acuma culcă-te Aline dacă mai potzi.

                                                    - - - Actualizat - - -

                                                    Postat în original de csabazedler Vezi post
                                                    Am verificat foile de joc si in grupa 11 Eva Mihaly( nr. de ordine 6) este inregistrata cu urmatoarele rezultate: 1-3(Ciucur);1-3(Matei);0-3(Pacurar);0-3(Bucur) si 0-3(Sabau Ghe),0 victorii,locul 6!
                                                    Poate ar fi meritat totuși o victorie.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X