Garaz Mircea - Bistrița - Amatori
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu A - Cupa ,, Vaii Mureșului" - Deda, jud.Mureș, 25.07.2015 - editia a V-a
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator principal
- 12.iul.2007
- 1212
- Cluj Napoca
- 42
Likes given: 29Likes received: 160
Inscrieri Amatori - on 7/20/2015 at 6:10:36 PM
1. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 137 - 17.94 - A
2. Vita Istvan, Reghin - 263 - 17.83 - A
3. Muntean Mircea, Baia Mare - 135 - 17.76 - A
4. Toader George, Agnita - 363 - 17.71 - A
5. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca - 248 - 17.47 - A
6. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 659 - 17.15 - A
7. Daniel Istvan, Targu Mureș - 651 - 17 - A
8. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 166 - 16.54 - A
9. Ban Peter, Cluj Napoca - 256 - 16.42 - A
10. Pascu Adrian, Cluj Napoca - 344 - 16.25 - A
11. Miko Istvan, Targu Mureș - 510 - 16.25 - AW
12. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 163 - 16.22 - A
13. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 193 - 16.02 - AW
14. Molnar Tihamer, Târnaveni - 1564 - 16 - A
15. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 453 - 15.86 - A
16. Popa Gheorghe, Aiud - 871 - 15.67 - A
17. Matei Dumitru, Deva - 194 - 15.56 - AW
18. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 223 - 15.36 - AW
19. Mureșan Dorel, Cluj Napoca - 271 - 14.98 - AH
20. Pelaghie Ioan, Targu Mureș - 230 - 14.94 - A
21. Zoltan Tibor, Targu Mureș - 323 - 14.83 - AW
22. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 458 - 14.73 - A
23. Marian Calin, Reghin - 413 - 14.54 - A
24. Anitei Marcel, Cluj Napoca - 335 - 14.31 - A
25. Marin Floricel, Brașov - 207 - 14.08 - AW
26. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 439 - 13.89 - A
27. Garaz Mircea, Bistrița - 582 - 13.86 - AW
28. Janosi Attila, Targu Mureș - 396 - 13.75 - A
29. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 609 - 13.6 - A
30. Keszeg Lorand, Târnaveni - 455 - 13.57 - A
31. Motorga Dorin, Targu Mureș - 421 - 13 - A
32. Pall Jozsef Attila, Sanpaul - 933 - 13 - A
33. Scurtu Nicolae, Bistrița - 620 - 12.8 - AW
34. Bumbu Pavel, Razboieni - 288 - 12.58 - A
35. Grecu Gheorghe, Bistrița - 559 - 12.5 - AW
36. Fulop Attila, Aiud - 425 - 12.23 - A
37. Veres Janos, Targu Mureș - 414 - 12.08 - A
38. Kulcsar Lorand, Sanpaul - 918 - 12 - A
39. Oanta Florin, Târnaveni - 1748 - 12 - A
40. Derzsi Lorand, Targu Mureș - 460 - 11.83 - A
41. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 597 - 11.83 - A
42. Damian Mircea, Razboieni - 345 - 11.8 - A
43. Spaller Tiberiu, Nasaud - 353 - 11.78 - A
44. Barabas Claudiu, Bistrița - 570 - 11.57 - A
45. Nagy Mihaly, Reghin - 1236 - 11.5 - A
46. Moldovan Alin, Sighetu Marmatiei - 817 - 11.4 - A
47. Dirlea Ioan, Aiud - 640 - 11.29 - AH
48. Raduly Ovidiu, Fantanele - 824 - 11.25 - A
49. Vaduva Dan, Bistrița - 672 - 11 - AW
50. Peter Laszlo, Brașov - 1010 - 11 - A
51. Csorbai Lorand, Sanpaul - 1838 - 11 - A
52. Joldes Adrian, Bistrița - 621 - 10.67 - A
53. Vajda Erno, Reghin - 809 - 10.25 - A
54. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș - 692 - 9.83 - A
55. Lupescu Nicolae, Reghin - 1240 - 9.33 - A
56. Luca Eugen, Aiud - 991 - 9.25 - A
57. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 483 - 9.24 - A
58. Singeorzan Traian, Nasaud - 707 - 9.2 - A
59. Buta Denisa, Târnaveni - 761 - 9 - AF
60. Sabau Gheorghe, Târnaveni - 682 - 8.86 - A
61. Szilagyi Bela, Targu Mureș - 708 - 8.83 - AW
62. Flore Claudiu, Bistrița - 775 - 8.67 - A
63. Baban Aurelian, Târnaveni - 1145 - 8.67 - A
64. Daniel Istvan Sr, Targu Mureș - 1334 - 8.5 - A
65. Vass Sandor, Beclean - 696 - 8.43 - A
66. Oncioiu Gabriel, Toplita - 1579 - 8 - A
67. Radulescu Eugeniu, Turda - 777 - 7.83 - A
68. Aros Istvan, Toplita - 1622 - 7.5 - A
69. Pralea Constantin, Alba Iulia - 550 - 7.1 - AW
70. Tornea Daniel, Toplita - 1480 - 6.33 - A
71. Iliescu Lucian, Toplita - 1483 - 6.33 - A
72. Sarcani Andrei, Targu Mureș - 792 - 6.14 - A
73. Damian Vasile, Nasaud - 909 - 6 - A
74. Ambrus Szilard, Ludus - 1039 - 6 - A
75. Moldovan Flavia, Târnaveni - 1309 - 6 - AJF
76. Kovari Odon, Targu Mureș - 1485 - 6 - A
77. Teglas Andreea, Ludus - 1041 - 5.75 - AJF
78. Ghioc Stefan, Nasaud - 1175 - 5.67 - A
79. Sicoe Ioan, Turda - 1549 - 5.67 - A
80. Todor Csaba, Gheorgheni - 1176 - 5.6 - A
81. Bucur Delia, Ludus - 2109 - 0 - A
82. Cristian Ioan, Reghin - 2687 - 0 - A
83. Mureșan Adrian, Gherla - 3710 - 0 - A
84. Heia Zoltan, Gheorgheni - 4470 - 0 - A
85. Capusan Sorin, Târnaveni - 4471 - 0 - A
86. Zigmond Miklos, Reghin - nou - 0 - A
87. Barabas Norbert, Reghin - nou - 0 - A
88. Aizner Imre, Ludus - nou - 0 - A
Inscrieri Open - on 7/20/2015 at 6:10:51 PM
1. Sicoe Rodica, Cugir - 10 - 30.54 - OFW
2. Nemaciuc Mihai, Suceava - 278 - 30 - OJ
3. Nistor Dorel, Bistrița - 25 - 29.51 - O
4. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 8 - 29.47 - O
5. Farkas Gabor, Targu Mureș - 12 - 28.74 - O
6. Apian Florin, Bistrița - 18 - 27.29 - O
7. Sufletel Radu, Alba Iulia - 19 - 26.91 - OL
8. Mocean Dan, Cluj Napoca - 22 - 26.4 - O
9. Muntean Alin, Târnaveni - 127 - 26.14 - O
10. Simion Boby, Cluj Napoca - 27 - 25.64 - OH
11. Fodor Adrian, Ludus - 1284 - 25 - OL
12. Ciurca Sorin, Târnaveni - 498 - 23.67 - O
13. Birtalan Robert, Oradea - 46 - 23.54 - O
14. Morosanu Vasile, Suceava - 49 - 23.29 - OW
15. Irsai Istvan, Targu Mureș - 182 - 23.29 - O
16. Moldovan Cristian, Târnaveni - 90 - 23.13 - O
17. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 411 - 23.05 - O
18. Zidar Victor, Reghin - 54 - 22.94 - O
19. Benyi Crinel, Târnaveni - 105 - 22.33 - O
20. Denes Ferenc, Praid - 64 - 22.26 - OW
21. Pop Zoltan, Dej - 95 - 22.18 - O
22. Fazakas Attila, Toplita - 107 - 22.09 - O
23. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 74 - 21.49 - OW
24. Toporas Cosmin, Suceava - 240 - 21.43 - O
25. Zelariu Petru, Târnaveni - 266 - 21.29 - O
26. Craciun Calin, Oradea - 96 - 21.11 - O
27. Farkas Bence, Targu Mureș - 65 - 20.73 - OJ
28. Carpaci Alexandru, Ludus - 279 - 20.5 - OLW
29. Niculae Dan, București - 80 - 20.36 - O
30. Marian Florin, Reghin - 85 - 20.36 - O
31. Suciu Cristian, Dej - 81 - 19.75 - O
32. Grigore Alexandru, Campina - 82 - 19.67 - O
33. Pop Danut, Dej - 72 - 19.6 - O
34. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 264 - 19.49 - OW
35. Sipos Ferenc, Targu Mureș - 260 - 19.43 - OW
36. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca - 144 - 19.09 - O
37. Barabas Sandor, Toplita - 165 - 18.96 - O
38. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 160 - 18.64 - O
39. Miron Mihai, Cluj Napoca - 472 - 18.64 - OH
40. Birtalan Laszlo, Oradea - 91 - 18.52 - O
41. Parcalab Mihai, Bistrița - 515 - 18.5 - O
42. Bleoca Marius, Târnaveni - 813 - 17.33 - A
43. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 199 - 17 - A
44. Koloman Todor, Dej - 630 - 17 - A
45. Moldovan Alexandru, Târnaveni - 282 - 16.73 - A
46. Dabacan Dorin, Târnaveni - 356 - 16.29 - A
47. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei - 349 - 16 - A
48. Medve Mihai, Reghin - 501 - 14 - A
Comentariu
organizator local- 03.iun.2012
- 876
- Sighetu Marmatiei
- 47
Likes given: 16Likes received: 77
In cazul in care la open o sa fie lista de asteptare va rog sa ma transferati la amatori.
Comentariu
organizator principal- 12.iul.2007
- 1212
- Cluj Napoca
- 42
Likes given: 29Likes received: 160
Inscrieri Amatori - on 7/21/2015 at 1:33:56 PM
1. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 137 - 17.94 - A
2. Vita Istvan, Reghin - 263 - 17.83 - A
3. Muntean Mircea, Baia Mare - 135 - 17.76 - A
4. Toader George, Agnita - 363 - 17.71 - A
5. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca - 248 - 17.47 - A
6. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 659 - 17.15 - A
7. Daniel Istvan, Targu Mureș - 651 - 17 - A
8. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 166 - 16.54 - A
9. Ban Peter, Cluj Napoca - 256 - 16.42 - A
10. Pascu Adrian, Cluj Napoca - 344 - 16.25 - A
11. Miko Istvan, Targu Mureș - 510 - 16.25 - AW
12. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 163 - 16.22 - A
13. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 193 - 16.02 - AW
14. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei - 349 - 16 - A
15. Cocinschi Emanuel, Vatra Dornei - 1135 - 16 - AJ
16. Molnar Tihamer, Târnaveni - 1564 - 16 - A
17. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 453 - 15.86 - A
18. Popa Gheorghe, Aiud - 871 - 15.67 - A
19. Matei Dumitru, Deva - 194 - 15.56 - AW
20. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 223 - 15.36 - AW
21. Mureșan Dorel, Cluj Napoca - 271 - 14.98 - AH
22. Pelaghie Ioan, Targu Mureș - 230 - 14.94 - A
23. Zoltan Tibor, Targu Mureș - 323 - 14.83 - AW
24. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 458 - 14.73 - A
25. Marian Calin, Reghin - 413 - 14.54 - A
26. Anitei Marcel, Cluj Napoca - 335 - 14.31 - A
27. Marin Floricel, Brașov - 207 - 14.08 - AW
28. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 439 - 13.89 - A
29. Garaz Mircea, Bistrița - 582 - 13.86 - AW
30. Janosi Attila, Targu Mureș - 396 - 13.75 - A
31. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 609 - 13.6 - A
32. Keszeg Lorand, Târnaveni - 455 - 13.57 - A
33. Motorga Dorin, Targu Mureș - 421 - 13 - A
34. Pall Jozsef Attila, Sanpaul - 933 - 13 - A
35. Scurtu Nicolae, Bistrița - 620 - 12.8 - AW
36. Bumbu Pavel, Razboieni - 288 - 12.58 - A
37. Grecu Gheorghe, Bistrița - 559 - 12.5 - AW
38. Fulop Attila, Aiud - 425 - 12.23 - A
39. Veres Janos, Targu Mureș - 414 - 12.08 - A
40. Kulcsar Lorand, Sanpaul - 918 - 12 - A
41. Oanta Florin, Târnaveni - 1748 - 12 - A
42. Derzsi Lorand, Targu Mureș - 460 - 11.83 - A
43. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 597 - 11.83 - A
44. Damian Mircea, Razboieni - 345 - 11.8 - A
45. Spaller Tiberiu, Nasaud - 353 - 11.78 - A
46. Barabas Claudiu, Bistrița - 570 - 11.57 - A
47. Nagy Mihaly, Reghin - 1236 - 11.5 - A
48. Moldovan Alin, Sighetu Marmatiei - 817 - 11.4 - A
49. Dirlea Ioan, Aiud - 640 - 11.29 - AH
50. Raduly Ovidiu, Fantanele - 824 - 11.25 - A
51. Palamaru Emil, Vatra Dornei - 517 - 11.13 - A
52. Vaduva Dan, Bistrița - 672 - 11 - AW
53. Peter Laszlo, Brașov - 1010 - 11 - A
54. Csorbai Lorand, Sanpaul - 1838 - 11 - A
55. Joldes Adrian, Bistrița - 621 - 10.67 - A
56. Vajda Erno, Reghin - 809 - 10.25 - A
57. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș - 692 - 9.83 - A
58. Butnaru Madalina, Vatra Dornei - 819 - 9.5 - AJF
59. Lupescu Nicolae, Reghin - 1240 - 9.33 - A
60. Luca Eugen, Aiud - 991 - 9.25 - A
61. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 483 - 9.24 - A
62. Singeorzan Traian, Nasaud - 707 - 9.2 - A
63. Buta Denisa, Târnaveni - 761 - 9 - AF
64. Sabau Gheorghe, Târnaveni - 682 - 8.86 - A
65. Szilagyi Bela, Targu Mureș - 708 - 8.83 - AW
66. Flore Claudiu, Bistrița - 775 - 8.67 - A
67. Baban Aurelian, Târnaveni - 1145 - 8.67 - A
68. Daniel Istvan Sr, Targu Mureș - 1334 - 8.5 - A
69. Vass Sandor, Beclean - 696 - 8.43 - A
70. Oncioiu Gabriel, Toplita - 1579 - 8 - A
71. Radulescu Eugeniu, Turda - 777 - 7.83 - A
72. Aros Istvan, Toplita - 1622 - 7.5 - A
73. Pralea Constantin, Alba Iulia - 550 - 7.1 - AW
74. Tornea Daniel, Toplita - 1480 - 6.33 - A
75. Iliescu Lucian, Toplita - 1483 - 6.33 - A
76. Sarcani Andrei, Targu Mureș - 792 - 6.14 - A
77. Damian Vasile, Nasaud - 909 - 6 - A
78. Ambrus Szilard, Ludus - 1039 - 6 - A
79. Moldovan Flavia, Târnaveni - 1309 - 6 - AJF
80. Kovari Odon, Targu Mureș - 1485 - 6 - A
81. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia - 894 - 5.86 - AW
82. Teglas Andreea, Ludus - 1041 - 5.75 - AJF
83. Apalamarita Mara, Vatra Dornei - 1109 - 5.67 - AJF
84. Dranca Ana Maria, Vatra Dornei - 1129 - 5.67 - AJF
85. Ghioc Stefan, Nasaud - 1175 - 5.67 - A
86. Sicoe Ioan, Turda - 1549 - 5.67 - A
87. Todor Csaba, Gheorgheni - 1176 - 5.6 - A
88. Bucur Delia, Ludus - 2109 - 0 - A
89. Cristian Ioan, Reghin - 2687 - 0 - A
90. Csiki Sandor, Cluj Napoca - 3503 - 0 - A
91. Mureșan Adrian, Gherla - 3710 - 0 - A
92. Heia Zoltan, Gheorgheni - 4470 - 0 - A
93. Capusan Sorin, Târnaveni - 4471 - 0 - A
94. Zigmond Miklos, Reghin - nou - 0 - A
95. Barabas Norbert, Reghin - nou - 0 - A
96. Aizner Imre, Ludus - nou - 0 - A
Inscrieri Open - on 7/21/2015 at 1:34:21 PM
1. Sicoe Rodica, Cugir - 10 - 30.54 - OFW
2. Nemaciuc Mihai, Suceava - 278 - 30 - OJ
3. Nistor Dorel, Bistrița - 25 - 29.51 - O
4. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 8 - 29.47 - O
5. Farkas Gabor, Targu Mureș - 12 - 28.74 - O
6. Apian Florin, Bistrița - 18 - 27.29 - O
7. Sufletel Radu, Alba Iulia - 19 - 26.91 - OL
8. Mocean Dan, Cluj Napoca - 22 - 26.4 - O
9. Muntean Alin, Târnaveni - 127 - 26.14 - O
10. Simion Boby, Cluj Napoca - 27 - 25.64 - OH
11. Fodor Adrian, Ludus - 1284 - 25 - OL
12. Ciurca Sorin, Târnaveni - 498 - 23.67 - O
13. Birtalan Robert, Oradea - 46 - 23.54 - O
14. Morosanu Vasile, Suceava - 49 - 23.29 - OW
15. Irsai Istvan, Targu Mureș - 182 - 23.29 - O
16. Moldovan Cristian, Târnaveni - 90 - 23.13 - O
17. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 411 - 23.05 - O
18. Zidar Victor, Reghin - 54 - 22.94 - O
19. Benyi Crinel, Târnaveni - 105 - 22.33 - O
20. Denes Ferenc, Praid - 64 - 22.26 - OW
21. Pop Zoltan, Dej - 95 - 22.18 - O
22. Fazakas Attila, Toplita - 107 - 22.09 - O
23. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 57 - 21.82 - OW
24. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 74 - 21.49 - OW
25. Toporas Cosmin, Suceava - 240 - 21.43 - O
26. Zelariu Petru, Târnaveni - 266 - 21.29 - O
27. Craciun Calin, Oradea - 96 - 21.11 - O
28. Farkas Bence, Targu Mureș - 65 - 20.73 - OJ
29. Carpaci Alexandru, Ludus - 279 - 20.5 - OLW
30. Niculae Dan, București - 80 - 20.36 - O
31. Marian Florin, Reghin - 85 - 20.36 - O
32. Suciu Cristian, Dej - 81 - 19.75 - O
33. Grigore Alexandru, Campina - 82 - 19.67 - O
34. Pop Danut, Dej - 72 - 19.6 - O
35. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 264 - 19.49 - OW
36. Sipos Ferenc, Targu Mureș - 260 - 19.43 - OW
37. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca - 144 - 19.09 - O
38. Barabas Sandor, Toplita - 165 - 18.96 - O
39. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 160 - 18.64 - O
40. Miron Mihai, Cluj Napoca - 472 - 18.64 - OH
41. Birtalan Laszlo, Oradea - 91 - 18.52 - O
42. Parcalab Mihai, Bistrița - 515 - 18.5 - O
43. Bleoca Marius, Târnaveni - 813 - 17.33 - A
44. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 199 - 17 - A
45. Koloman Todor, Dej - 630 - 17 - A
46. Moldovan Alexandru, Târnaveni - 282 - 16.73 - A
47. Dabacan Dorin, Târnaveni - 356 - 16.29 - A
48. Medve Mihai, Reghin - 501 - 14 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Damian Alin, Campia Turzii - - -
Comentariu
> Dani Leo > Amatori > Arad >
daca cineva vine aici la cazare , ma intereseaza si pe mine,,, sau un loc ieftin ma intereseaza. Tel. 0720299335. 0740919785
================================================
Pentru cei care doresc sa vina mai repede se asigura cazare la Pensiunea MONTANA din com. Morareni la (la 4 km. de sala).
Tarife cazare:
- camere cu 2 paturi - 60 lei
- camere cu 3-4 paturi - 20 lei/pat, cu mentiunea pentru Turneul de tenis de masă.Ultima editare de leo33; 21.iul.2015, 19:10.
Comentariu
organizator principal- 12.iul.2007
- 1212
- Cluj Napoca
- 42
Likes given: 29Likes received: 160
Inscrieri Amatori - on 7/22/2015 at 8:53:34 AM
1. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 137 - 17.94 - A
2. Vita Istvan, Reghin - 263 - 17.83 - A
3. Muntean Mircea, Baia Mare - 135 - 17.76 - A
4. Toader George, Agnita - 363 - 17.71 - A
5. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca - 248 - 17.47 - A
6. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 659 - 17.15 - A
7. Daniel Istvan, Targu Mureș - 651 - 17 - A
8. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 166 - 16.54 - A
9. Ban Peter, Cluj Napoca - 256 - 16.42 - A
10. Pascu Adrian, Cluj Napoca - 344 - 16.25 - A
11. Miko Istvan, Targu Mureș - 510 - 16.25 - AW
12. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 163 - 16.22 - A
13. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 193 - 16.02 - AW
14. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei - 349 - 16 - A
15. Cocinschi Emanuel, Vatra Dornei - 1135 - 16 - AJ
16. Molnar Tihamer, Târnaveni - 1564 - 16 - A
17. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 453 - 15.86 - A
18. Popa Gheorghe, Aiud - 871 - 15.67 - A
19. Matei Dumitru, Deva - 194 - 15.56 - AW
20. Odochean Razvan, Vatra Dornei - 743 - 15.5 - A
21. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 223 - 15.36 - AW
22. Mureșan Dorel, Cluj Napoca - 271 - 14.98 - AH
23. Pelaghie Ioan, Targu Mureș - 230 - 14.94 - A
24. Zoltan Tibor, Targu Mureș - 323 - 14.83 - AW
25. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 458 - 14.73 - A
26. Marian Calin, Reghin - 413 - 14.54 - A
27. Anitei Marcel, Cluj Napoca - 335 - 14.31 - A
28. Marin Floricel, Brașov - 207 - 14.08 - AW
29. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 439 - 13.89 - A
30. Garaz Mircea, Bistrița - 582 - 13.86 - AW
31. Janosi Attila, Targu Mureș - 396 - 13.75 - A
32. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni - 609 - 13.6 - A
33. Opris Dora, Ludus - 637 - 13.6 - AF
34. Keszeg Lorand, Târnaveni - 455 - 13.57 - A
35. Dani Leo, Arad - 233 - 13.44 - AH
36. Motorga Dorin, Targu Mureș - 421 - 13 - A
37. Pall Jozsef Attila, Sanpaul - 933 - 13 - A
38. Scurtu Nicolae, Bistrița - 620 - 12.8 - AW
39. Bumbu Pavel, Razboieni - 288 - 12.58 - A
40. Grecu Gheorghe, Bistrița - 559 - 12.5 - AW
41. Fulop Attila, Aiud - 425 - 12.23 - A
42. Veres Janos, Targu Mureș - 414 - 12.08 - A
43. Kulcsar Lorand, Sanpaul - 918 - 12 - A
44. Oanta Florin, Târnaveni - 1748 - 12 - A
45. Derzsi Lorand, Targu Mureș - 460 - 11.83 - A
46. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 597 - 11.83 - A
47. Damian Mircea, Razboieni - 345 - 11.8 - A
48. Spaller Tiberiu, Nasaud - 353 - 11.78 - A
49. Barabas Claudiu, Bistrița - 570 - 11.57 - A
50. Nagy Mihaly, Reghin - 1236 - 11.5 - A
51. Moldovan Alin, Sighetu Marmatiei - 817 - 11.4 - A
52. Dirlea Ioan, Aiud - 640 - 11.29 - AH
53. Raduly Ovidiu, Fantanele - 824 - 11.25 - A
54. Palamaru Emil, Vatra Dornei - 517 - 11.13 - A
55. Vaduva Dan, Bistrița - 672 - 11 - AW
56. Peter Laszlo, Brașov - 1010 - 11 - A
57. Csorbai Lorand, Sanpaul - 1838 - 11 - A
58. Joldes Adrian, Bistrița - 621 - 10.67 - A
59. Vajda Erno, Reghin - 809 - 10.25 - A
60. Ciurca Ovidiu, Targu Mureș - 692 - 9.83 - A
61. Lupescu Nicolae, Reghin - 1240 - 9.33 - A
62. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 483 - 9.24 - A
63. Singeorzan Traian, Nasaud - 707 - 9.2 - A
64. Buta Denisa, Târnaveni - 761 - 9 - AF
65. Sabau Gheorghe, Târnaveni - 682 - 8.86 - A
66. Szilagyi Bela, Targu Mureș - 708 - 8.83 - AW
67. Flore Claudiu, Bistrița - 775 - 8.67 - A
68. Baban Aurelian, Târnaveni - 1145 - 8.67 - A
69. Daniel Istvan Sr, Targu Mureș - 1334 - 8.5 - A
70. Vass Sandor, Beclean - 696 - 8.43 - A
71. Opris Olivia, Ludus - 1578 - 8 - AF
72. Oncioiu Gabriel, Toplita - 1579 - 8 - A
73. Radulescu Eugeniu, Turda - 777 - 7.83 - A
74. Aros Istvan, Toplita - 1622 - 7.5 - A
75. Pralea Constantin, Alba Iulia - 550 - 7.1 - AW
76. Tornea Daniel, Toplita - 1480 - 6.33 - A
77. Iliescu Lucian, Toplita - 1483 - 6.33 - A
78. Sarcani Andrei, Targu Mureș - 792 - 6.14 - A
79. Damian Vasile, Nasaud - 909 - 6 - A
80. Ambrus Szilard, Ludus - 1039 - 6 - A
81. Moldovan Flavia, Târnaveni - 1309 - 6 - AJF
82. Kovari Odon, Targu Mureș - 1485 - 6 - A
83. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia - 894 - 5.86 - AW
84. Teglas Andreea, Ludus - 1041 - 5.75 - AJF
85. Ghioc Stefan, Nasaud - 1175 - 5.67 - A
86. Sicoe Ioan, Turda - 1549 - 5.67 - A
87. Todor Csaba, Gheorgheni - 1176 - 5.6 - A
88. Cabuz Marcel, Deda - 1487 - 5.33 - A
89. Bucur Delia, Ludus - 2109 - 0 - A
90. Cristian Ioan, Reghin - 2687 - 0 - A
91. Csiki Sandor, Cluj Napoca - 3503 - 0 - A
92. Mureșan Adrian, Gherla - 3710 - 0 - A
93. Heia Zoltan, Gheorgheni - 4470 - 0 - A
94. Capusan Sorin, Târnaveni - 4471 - 0 - A
95. Zigmond Miklos, Reghin - nou - 0 - A
96. Barabas Norbert, Reghin - nou - 0 - A
97. Aizner Imre, Ludus - nou - 0 - A
Inscrieri Open - on 7/22/2015 at 8:53:51 AM
1. Sicoe Rodica, Cugir - 10 - 30.54 - OFW
2. Nemaciuc Mihai, Suceava - 278 - 30 - OJ
3. Nistor Dorel, Bistrița - 25 - 29.51 - O
4. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 8 - 29.47 - O
5. Farkas Gabor, Targu Mureș - 12 - 28.74 - O
6. Apian Florin, Bistrița - 18 - 27.29 - O
7. Sufletel Radu, Alba Iulia - 19 - 26.91 - OL
8. Mocean Dan, Cluj Napoca - 22 - 26.4 - O
9. Muntean Alin, Târnaveni - 127 - 26.14 - O
10. Simion Boby, Cluj Napoca - 27 - 25.64 - OH
11. Fodor Adrian, Ludus - 1284 - 25 - OL
12. Ciurca Sorin, Târnaveni - 498 - 23.67 - O
13. Birtalan Robert, Oradea - 46 - 23.54 - O
14. Morosanu Vasile, Suceava - 49 - 23.29 - OW
15. Irsai Istvan, Targu Mureș - 182 - 23.29 - O
16. Moldovan Cristian, Târnaveni - 90 - 23.13 - O
17. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 411 - 23.05 - O
18. Zidar Victor, Reghin - 54 - 22.94 - O
19. Benyi Crinel, Târnaveni - 105 - 22.33 - O
20. Denes Ferenc, Praid - 64 - 22.26 - OW
21. Pop Zoltan, Dej - 95 - 22.18 - O
22. Fazakas Attila, Toplita - 107 - 22.09 - O
23. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 57 - 21.82 - OW
24. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 74 - 21.49 - OW
25. Toporas Cosmin, Suceava - 240 - 21.43 - O
26. Zelariu Petru, Târnaveni - 266 - 21.29 - O
27. Craciun Calin, Oradea - 96 - 21.11 - O
28. Farkas Bence, Targu Mureș - 65 - 20.73 - OJ
29. Carpaci Alexandru, Ludus - 279 - 20.5 - OLW
30. Niculae Dan, București - 80 - 20.36 - O
31. Marian Florin, Reghin - 85 - 20.36 - O
32. Suciu Cristian, Dej - 81 - 19.75 - O
33. Pop Danut, Dej - 72 - 19.6 - O
34. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 264 - 19.49 - OW
35. Sipos Ferenc, Targu Mureș - 260 - 19.43 - OW
36. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca - 144 - 19.09 - O
37. Barabas Sandor, Toplita - 165 - 18.96 - O
38. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 160 - 18.64 - O
39. Miron Mihai, Cluj Napoca - 472 - 18.64 - OH
40. Birtalan Laszlo, Oradea - 91 - 18.52 - O
41. Parcalab Mihai, Bistrița - 515 - 18.5 - O
42. Damian Alin, Campia Turzii - 214 - 18.22 - O
43. Bleoca Marius, Târnaveni - 813 - 17.33 - A
44. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 199 - 17 - A
45. Koloman Todor, Dej - 630 - 17 - A
46. Moldovan Alexandru, Târnaveni - 282 - 16.73 - A
47. Dabacan Dorin, Târnaveni - 356 - 16.29 - A
48. Medve Mihai, Reghin - 501 - 14 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Lunca Razvan, Târnaveni - - -
Comentariu
© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 08:15.Procesare...X
Comentariu