Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU: B Campionatul Județean SIBIU - 14.11.2015 - TOP 8

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    [QUOTE=Simo;277615]
    Postat în original de Simo Vezi post
    Cisnădia va fi prezentă Simona Weiss, Groza Alex , Govoreanu Florin , Bucur Dan , Somlea Darian. Si la copii: Dorling Raul ,Iancu Florean Victor si Stefan Kezdi
    Simo,este important sa stim din timp,pentru Party,cine...si cu cine vine.
    Multumesc

    Comentariu


    • #27
      [QUOTE=Alex Mureșanu;277645]
      Postat în original de Simo Vezi post

      Simo,este important sa stim din timp,pentru Party,cine...si cu cine vine.
      Multumesc
      Da cred ca este imp. Eu vin .(sing) . Iar baietii sper sa va anunte in timp util fiecare cum va venii .

      Comentariu


      • #28
        Holom Dorin - Dumbrăveni
        Prodan Vasile - Mediaș
        la amatori incepatori..... este ceva mai in jos?......și la After Party

        Comentariu


        • #29
          Din Sibiu la open:
          Radu C-tin
          Cernejenco C-tin
          Benyovski Bela
          La party se va confirma din timp!!!

          - - - Actualizat - - -

          Postat în original de Alex Mureșanu Vezi post
          Se inscrie la Amatori-Incepatori ,Anton Calin si participare cu sotia la AfterParty.
          In sfarsit vine si Calin....

          Comentariu


          • #30
            Din Sibiu se inscrie la amatori avansati Popa Paul si la amatori incepatori Bozosan Petre. Pentru petrecere :Popa Paul -incert...anunt in cateva zile.
            Bozosan Petre - 1 pers.

            Comentariu


            • #31
              Din Dumbraveni la copii începatori
              Holom Claudiu

              Comentariu


              • #32
                Bravoooo, baieti ! Hai SIBIUL !!!!!!

                Comentariu


                • #33
                  Se inscrie la amatori incepatori Muscan Ioan + participare cu sotia la petrecere.

                  Se inscrie si Vintila Marius la amatori incepatori.

                  Multumesc!!

                  Comentariu


                  • #34
                    Din Sibiu , la amatori avansati , Macaveiu Flavius . Fara participare la party .


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    blade : tbs st / fh : joola rhyzm 48 2.0 / bh : bty brycespeed fx

                    Comentariu


                    • #35
                      Din Cristian ,se incriu mereu la amatori, vesnic incepatori (speram sa nu aiba sfarsit placerea jocului niciodata!):
                      - Ciobanu Cosmin
                      - Dragomir Ioan

                      Cu regret,nu putem confirma si prezenta la after-party,doamnele noastre sunt <<aproape>> impotriva acestui sport,noi nu intelegem de ce,cunoaste careva vreo explicatie logica???
                      MAZUNOV-FL-109GR.
                      DONIC BLUEFIRE M2
                      DONIC BLUEFIRE M2

                      Comentariu


                      • #36
                        Se retrag de la copii incepatori Apolzan Eduard si Apolzan Horatiu

                        Comentariu


                        • #37
                          Salut Adonis
                          La incepatori sunt si eu Kondort Dan.
                          Mersi!

                          Comentariu


                          • #38
                            Postat în original de ioan.dragomir64 Vezi post
                            Din Cristian ,se incriu mereu la amatori, vesnic incepatori (speram sa nu aiba sfarsit placerea jocului niciodata!):
                            - Ciobanu Cosmin
                            - Dragomir Ioan

                            Cu regret,nu putem confirma si prezenta la after-party,doamnele noastre sunt <<aproape>> impotriva acestui sport,noi nu intelegem de ce,cunoaste careva vreo explicatie logica???
                            Tocmai de aceea am hotarat sa facem si un party,sa vada si doamnele noastre cu cine le "inselam"...pe unde ne petrecem noi timpul ...
                            De aceea ,Ioane,tenisul si gasca de "nebuni frumosi"ai amaturului trebuie sa aiba parte si de ....putzina distractie.
                            Poate reusiti sa le convingeti!Gasca este tare faina ...si distractia...pe masura sufletelor noastre.

                            Ceea ce ma bucura mult este ca,la acest campionat judetean s-au inscris jucatori din:Sibiu,Mediaș,Agnita,Cisnadie,Dumbraveni,Cristi an,Ocna Sibiului.Acestia sunt polii judetului nostru in tenisul de masa amaturistic.

                            Va asteptam cu drag.

                            Comentariu


                            • #39
                              Postat în original de ioan.dragomir64 Vezi post
                              Cu regret,nu putem confirma si prezenta la after-party,doamnele noastre sunt <<aproape>> impotriva acestui sport,noi nu intelegem de ce,cunoaste careva vreo explicatie logica???
                              pai în primul rând nu pot fi de acord cu barbații daca nu ele sunt cele care au spus primele ce să faci
                              si ști cum e DACĂ AI ȘTI CE ?ȘI DORESC FEMEILE (condiția este ca ele să știe ce vor)
                              nu cred ca ai să găsești explicatie logica au încercat foarte mulți

                              ajunge doar atât
                              sunt frumoase, misterioase

                              dacă ?ți dorești să ști mai mult , o să ai probleme MARI

                              Comentariu


                              • #40
                                Din Sibiu se inscrie, a doua oara prietenul Puiu (Bozosan Petre) la amatori incepatori. Vine si la after party-1 pers.
                                Multumesc.

                                Comentariu


                                • #41
                                  Postat în original de ioan.dragomir64 Vezi post
                                  doamnele noastre sunt <<aproape>> impotriva acestui sport,noi nu intelegem de ce,cunoaste careva vreo explicatie logica???
                                  ar fi o soluție... introduceți-le pe doamne la o ședință de fitness sau stretching sau indoor cycling în timp ce dumneavoastră sunteți în febra competiției. așa nici nu se plictisesc, dar pe deasupra le crește și pofta de mîncare și eventual de o bere în perspectiva petrecerii de după.

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Postat în original de Alex Mureșanu Vezi post
                                    Tocmai de aceea am hotarat sa facem si un party,sa vada si doamnele noastre cu cine le "inselam"...pe unde ne petrecem noi timpul ...
                                    De aceea ,Ioane,tenisul si gasca de "nebuni frumosi"ai amaturului trebuie sa aiba parte si de ....putzina distractie.
                                    Poate reusiti sa le convingeti!Gasca este tare faina ...si distractia...pe masura sufletelor noastre.

                                    Ceea ce ma bucura mult este ca,la acest campionat judetean s-au inscris jucatori din:Sibiu,Mediaș,Agnita,Cisnadie,Dumbraveni,Cristi an,Ocna Sibiului.Acestia sunt polii judetului nostru in tenisul de masa amaturistic.

                                    Va asteptam cu drag.
                                    Deci chiar convingeti-le cred ca aveti puterea asta , doamnelor le place sa fie rugate ))) sigur veti reușii si s-ar putea sa le chiar placă

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Comform clasamentului din data de 2.11.2015 sunt nevoit sa joc la open
                                      Toader George-Agnita-Open Multumesc!

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Pentru party DORIN HOLOM si sotia Dumbraveni , PRODAN VASILE DIN MEDIAS

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Postat în original de ioan.dragomir64 Vezi post
                                          Din Cristian ,se incriu mereu la amatori, vesnic incepatori (speram sa nu aiba sfarsit placerea jocului niciodata!):
                                          - Ciobanu Cosmin
                                          - Dragomir Ioan

                                          Cu regret,nu putem confirma si prezenta la after-party,doamnele noastre sunt <<aproape>> impotriva acestui sport,noi nu intelegem de ce,cunoaste careva vreo explicatie logica???
                                          Rabdare...si eu am fost in aceasi situatie! Mergi cu sotia la 2 , 3 turnee si sa vezi miracol

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Postat în original de GeorgeT Vezi post
                                            Comform clasamentului din data de 2.11.2015 sunt nevoit sa joc la open
                                            Toader George-Agnita-Open Multumesc!

                                            ...păi oricum dacă jucai la amatori se întâmpla inevitabil ce se întâmplă cam de mult timp cu tine:

                                            1. iar îl băteai pe Andrei Becheș sau pe Alex Mureșan
                                            2. unul din ei iar ?ți spunea politicos după meci ''să te vedem la open la turneul următor, acolo e locul tău''



                                            Mai bine așa, să te înscrii de la început direct acolo ''unde ?ți este locul''. Și să nu mai pleci la Sibiu în mașina cu amatori, ca să am și eu loc... :P

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Ratiu Valer - open

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Se înscrie Cioca Raul din Agnita la categoria "amatori-începători".

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  ...ia să te înscrii tu te rugăm acolo unde ți-e locul. cum adică începători? și la sală mă bați de-mi sar capacele...

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Referiri la AFTER PARTY - jucatori deja inscrisi:

                                                    Roghina R.Cosmin - din pacate, nu pot participa. Mi-ar fi facut o mare palcere. Colectivul e unul minunat! (am si alte responsabilitati in sambata respectiva; incerc sa-mi fac ordine printre ele, sa pot participa macar la turneu)

                                                    Banea Radu - fara participare (probabil nu a primit voucherul necesar de la sotie) )
                                                    Sipos Levente - fara participare

                                                    Restul persoanelor pe care le-am inscris vor confirma sau infirma, in nume propriu, particiaprea la after party.

                                                    Va multumesc!
                                                    Respect!
                                                    Ultima editare de TableTennis; 05.nov.2015, 14:18.
                                                    Limba este ?nt?iul mare poem al unui popor (Lucian Blaga)

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X