Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Iernii - Moș Crăciun" ediția a VIII-a, Fălticeni - 19.12.2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • 1-Ivanov Sorin
    2-Dan Andrei
    3-Ciubotaru Gigi
    4-Cozma Catalin

    La ceilalți se am?na concursul ca se ia lumina

    Comentariu


    • Cioban Cornel, Suceava, (coeficient 7,58 loc 1000) m-as inscrie oriunde mai sunt locuri: incepatori sau avansati. Daca se poate, ca m-am trezit si eu in al 12-lea ceas. Daca nu se mai poate nu e suparare.
      Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

      Comentariu


      • Cocinschi va iesi in 5-8 cu siguranta...dar la cum joaca acu nu m ar mira sa fie pe podium
        of all the things i lost i miss my mind the most

        Comentariu


        • Se retrage Boicu Gabriel.

          Comentariu


          • Carnu Eugen-open Bacău

            Comentariu


            • Pronostic Open : 1. Aga Alexandru 2. Nemaciuc Mihai 3. Vasilache Sebastian 4. Mosneagu Marius
              Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
              Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
              Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

              Comentariu


              • Dau si eu un pronostic la Open ca sa ma aflu in treaba
                1.Nemaciuc 2.Vasilache 3.4Cocinschi,Hasna
                of all the things i lost i miss my mind the most

                Comentariu


                • Open - Orza, Nemaciuc, Vasilache, Aga ).

                  Avansati - Macari, Dragan Ionut, Iacob Gabriel,Stefan Alexandru ( ca sa fiu partinitor)

                  Comentariu


                  • Din Botoșani Mihai Ghiorghi - amatori multumesc!!


                    Open 1 Nemaciuc Mihai 2.Vasilache Sebastian 3.Aga Alexandru 4.Mosneagu G
                    Amatori 1 Corneanu Sorin 2. Rosca Neculai 3. Ticu Dorin 4. Nistor Florin

                    Comentariu


                    • Pronostic avansati:Rosca Neculai, Macari Ion,Bogza Dragos, Ungureanu Florin.

                      Comentariu


                      • din Straja, unde ar prinde loc, la incepatori sau avansati, Brandusan Lucian.
                        Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                        FH: Tenergy 05 FX
                        BH: Tenergy 05 FX

                        Comentariu


                        • se retrage Ciobica Teodora-Avansati-Bacău

                          Comentariu


                          • Datorita unor probleme personale, se retrage Porosnicu Catalin, din Onesti (incepatori).

                            Comentariu


                            • Cu scuzele de rigoare il retrag de la-ncepatori pe Molnar Arnold din Targu Secuiesc.
                              FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                              Tel : 0742 257 995

                              Comentariu


                              • Acu va pot relata thrillerul horror de care am avut parte in ultimele 4 ore ,eu cu nervii in pioneze,Marcel inrosind telefoanele.
                                Azi dimineata tipografia din București a dat semnal ca afisele sunt gata.Fiind mari cat juma de usa,grele si destul de multe au trebuit puse pe un europalet si transportate la adresa unitatii unui apropiat a lui Marcel..zis si facut. De aici a fost contactata o firma de curierat pentru tranportul lor la Fălticeni Buuuun. Pe la 12 ma suna Marcel distrus de viata ca firma cu pricina nu poate ajunge sa ridice afisele din cauza grevei transportatorilor care bloca accesul la locul afiselor.A inceput sa dea telefoane pe la toate celelalte firme de curierat,nici una nu raspundea,toate erau cu greva.Partea proasta : dupa ora 16 totul era inchis la unitatea cu pricina deci coletul nu mai putea fi ridicat...deci trebuia preluat vineri ...deci era la ghici daca ajung la timp pentru concurs.Un bun prilej de a ne face amandoi de rahat in fata participantilor....In urma unui brainstorming am gasit o solutie de avarie:sa-l rog pe Gelu Popescu sa aduca el macar 250 de buc restul urmand a fi aduse ulterior.....Intr-un final dramatic,pe la 15.45 a venit masina de la Urgent Curier si a ridicat afisele .....sper ca maiine sa fie aici..Daca n-or mai face vreo greva pe drum cumva
                                Ultima editare de cata_60; 17.dec.2015, 16:15.
                                of all the things i lost i miss my mind the most

                                Comentariu


                                • Se retrage Stanculescu Marius

                                  Comentariu


                                  • Din Botoșani,Aursulesei David(copil) la incepatori.

                                    Comentariu


                                    • Open
                                      1.Nemaciuc Mihai 2.Aga Alexandru 3-4 Orza Catalin Morosanu Vasile
                                      Amatori
                                      1.Rosca Niculai 2.Corneanu Sorin 3-4 Corocaescu Cristian Ungureanu Florin

                                      - - - Actualizat - - -

                                      Postat în original de tanduliciul Vezi post
                                      Open : Aga, Vasilache, Nemaciuc, Cretu
                                      Nici o sansa .

                                      Comentariu


                                      • Pe viitor, pentru comenzi de genul asta, http://ro.bursatransport.com functioneaza foarte bine. Se pune marfa pe camioane/ camionete/ microbuze care mai au ceva loc liber si din București spre Suceava sunt sute de oferte. Ma bucur ca s-a rezolvat.

                                        Comentariu


                                        • Open
                                          1.Nemaciuc Mihai 2.Vasilache Sebastian 3.Aga Alexandru 4 .Carpovici Boris
                                          Amatori
                                          1.Rosca Niculai 2.Corneanu Sorin 3.Ticu Dorin 4.Ungureanu Florin

                                          Comentariu


                                          • Mă bucura faptul ca sunt menționat in pronosticurile dumneavoastră dar totuși cred ca sunt mulți mai buni ca mine pentru a ocupa primele locuri.Cu multă stima pentru încrederea acordată al dumneavoastră partener de joc si nu in ultimul rând prieten Ungureanu Florin

                                            Comentariu


                                            • Ipate Giovani din Iași --> open

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de florin70 Vezi post
                                                Mă bucura faptul ca sunt menționat in pronosticurile dumneavoastră dar totuși cred ca sunt mulți mai buni ca mine pentru a ocupa primele locuri.Cu multă stima pentru încrederea acordată al dumneavoastră partener de joc si nu in ultimul rând prieten Ungureanu Florin
                                                ...de-am trece de superioare ! (
                                                Se asigură:apa, vin , țuică, afinată, un croissant, un Kebab XL, mere, alune,dulciuri
                                                )

                                                Cand se fac pronosticuri nu se iau in calcul si conditiile ?
                                                Se asigură:vin , țuică, afinată, vin , țuică, afinată, vin , țuică, afinată,...
                                                Ultima editare de sorin_client; 17.dec.2015, 22:48.
                                                Blade: lemn off...ce lemn !
                                                Bh: cu tepi
                                                Fh: fara tepi

                                                Comentariu


                                                • Da,da mare dreptate aveți. ,,Condiții,,foarte grele nerecomandate performantei))))))

                                                  Comentariu


                                                  • Eu as fi mai atent la acei "nou veniti".
                                                    Mai dai peste un Vasilache, peste... cine stie peste cine ! Ca doar Sebastian n-are "decat" doua meciuri jucate. Siii, parca cate-i mai trebuie !?

                                                    Am avut onoarea sa ma prezint la masa cu el, probabil ca n-a inteles mare lucru ce cautam eu pe-acolo dar cel putin mi-am dat seama cam pe unde ma aflu. Nu vreau sa va spun ca va stric pronosticurile.
                                                    Blade: lemn off...ce lemn !
                                                    Bh: cu tepi
                                                    Fh: fara tepi

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X